0

Ten perlenbacher z Lidla to dobry jest ?? :D

6

Eeh kurła dopiero co był piątek...

0

Leci coś ciekawego w tv ?? Bo cza zmienić kanal

2

Na każdą repke patrzy się z zazdrością jaka w nich wola walki, nie to co nasi

6

O 20:45 gala Kazimierza Górskiego chciałem przypomnieć

3

Schick>Griezmann

1

@tomek8756 Ta Maja chyba ma mokre sny ze Stanem :D

1

Aplikacja TVP sport na telefonie dobrze działa czy nie ? Chodzi o oglądanie meczu

2

@Kurkmen Wzrost 185+ :D i z 5 koła na rękę

0

Polecacie męskie perfumy z Zary ??

0

Gdzie można kupić krążki cebulowe ?? :D

0

Gdzie można kupić kiełbasę chorizo ??

1

Ja bym ta rękę do spirytusu wsadził:D

4

Hahaha loew już lizał kozę :D

1

No i klęczniki grają dalej :P

0

Coś dla fanów Miodowych Latek :D

0

Skąd Hiszpanie mają tyle sił

0

Jaki polecicie najlepszy MP3 cutter do tworzenia dzwonków z Google Play ??

2

Jaki wentylator biurkowy polecicie ?

0

Z zazdrością patrzy się na reprezentacje Czech

0

Roteiro to była świetna piłka

0

Pany to Somersby to dobre?? bo myślę czy nie kupić na weekend

1

@LeoMessi1994 Kur... Ale żeś smaka narobił :D

0

Ile mają cali wasze TV ;)??

2

@IronSanHybrid kup taką do 1000 w promocji każda za 4-5 lat się zepsuje czy coś,firma nic nie daje, biznes musi się krecic wiec taka moja rada ;)

3

Tak się gra Polacy !!!!!!! Kur m..... Brawo Wegry

8

Lewandowski bliski płaczu w wywiadzie...

1

Może stworzą euro dla słabszych reprezentacji coś jak conference league ;)

1

Ani składu ani taktyki nic Nima...

0

Po slowacji było widać że nie mamy druzyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?