svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@RobiS Jaki świat mały hahaha :D
1
Jakby kogoś interesowało na weekend ;) https://www.pepper.pl/promocje/piwo-warka-puszka-05l-za-189zl-przy-zakupie-6cio-paku-kaufland-419049
0
Uber jest tani czy nie koniecznie ?
0
Wierzycie w reinkarnacje ?
0
Jaki mecz zasymulować w Fifie 19 ?? Popatrzę sobie :D
0
No typowe ... Jak zwykle
1
@l0Messini Pisz do niej, każdy wolny facet chciałby mieć taką szanse
0
Już legi pomagają
0
Brawo raków !!!!!!
1
Ciekawe czy jakby Papszun był trenerem naszej repki to poustawiał by nasze gwiazdeczki do pionu i graliby tak jak powinni
4
@clyde Admini tutaj są dziwni
0
Czas na weekend !!
0
Coś dla użytkowników sieci t-mobile na weekend https://www.pepper.pl/promocje/odbierz-wakacyjna-paczke-5-gb-od-t-mobile-happy-fridays-417125
3
Jak ktoś z Wrocka to https://www.pepper.pl/promocje/wroclaw-darmowe-burgery-416325
3
Dobra cza iść spać i jutro wstac do roboty robić na nierobów
4
Puta Anglia !!!!
0
Co macie dziś na obiadki ? :D
0
Co dziś ciekawego w Tv ?
4
Ciekawe co tam u Isaca Cuenci
1
@Criss18Barca Jeszcze dojdzie do tego że Papszun będzie trenował Barce
2
Polecam stronkę pepper.pl idzie duzo fajnych okazji złapać ;)
0
@xVENUMx Blondi
0
Jakie lokale z piwkiem i nie tylko polecacie w Katowicach ??
5
Jakby co Pany to na TVP sport mecz Śląska Wrocław w conference league
1
Jak konto oszczędnościowe to w jakim banku ??
5
Danka Koreanka wróciła z Korei :D
0
Czyli to Bodo jest jednak slabe
0
Zaraz Bodo ich dojedzie ;)
0
44 stopnie w słońcu :D a u was ??
28
Tak się teraz budze i czytam LR i jestem zdumiony ile La ramblowiczow zarywa nocki na oglądanie copa america gdzie niektórzy pewnie mają na 6 do roboty :D