svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SkyWalkerr Polecam pizzę tzw "wiejską" z kiełbasą zamiast szynki. Petarda
1
@Encore Zaraz lewactwo wyleci że to rasizm i BLM znowu będzie miało pożywke
0
I jak Pany :D wasze znajomki na fejsie (parki) wrzucali fotki jak świetnie się bawili w sylwka ?? :D
2
Cytując klasyka "Tańczyć z gołą dupą to każdy by chciał .. a robić ni ma komu" Ferdynand Kiepski
1
A tak wgl to ciekawi mnie czy jutro na fejsie będzie podobnie jak w święta :D a chodzi mi dokładnie o wrzucanie fotek par które świetnie się bawiły w sylwka :P
2
@shinthps Może i masz trochę racji ale w tym kraju w wiekszosci przypadków trzeba mieć tzw "znajomości" byś robił w firmie czy gdzieś gdzie kompletnie się nie nadajesz ale masz plecy.. i zarabiał dużo mamony ;)
8
Ty przez cały rok musisz w robocie zapierniczać na taka kwote którą ona dostanie za zaspiewanie odgrzewanych kotletów przez 15 min
0
Mnie to właśnie bawi... czy w Polsce nie mamy muzyków ?? prócz tych którzy grają w każdego sylwka
0
Na polsacie widziałem tańczącego Rijkarda w srebrnym ubraniu :D
9
Też tak macie na fejsie że jak wchodzicie na niego w okres świąteczny to mnóstwo par wrzuca wspólne zdjęcia ?? ;D
0
Pany jakie polecicie piwa rzemieślnicze, Ipy na prezent
3
Patrząc na sytuacje finansowa w Barcy to wydaje mi się że Bartomeu był z Pisu....
0
Odpaliłem TVP info i ogórkowa zachowuje się i gada jak taka 14-letnia dziewczynka wszystko neguje słowami "taaa jasne" i oczywiście to wszystko co się dziś dzieje to wina Tuska...
0
Dramat .........
1
@El Plutoninho Praca w warunkach szkodliwych
1
Po co my to oglądamy....
0
Hohoho ktoś tu ma fantazje seksualne z Gavim :D
0
Ten Lex TVN to osłona dymna żeby ludzie nie słyszeli o podwyżkach prądu i gazu. Jakby tak naprawdę wkurzyło to Amerykanów to już dawno by zlikwidowali Jarka z całą świtą i to dosłownie bo oni mają tak że jak mają w czymś interes to się nie piernicza w tańcu.
1
Ale mam ochotę na Maję Strzelczyk :D
0
@Deathwing112 Ja własnie wróciłem z lidla i nie dziwie się że Polaków nazywa się Januszami :P
2
Jakby co pany to o 19 na TVP Sport mecz pucharu króla Andorra-Celta Vigo ;)
8
Ku.... jak ja nienawidzę zimy !
0
Yeaaaa mamy remis ohhh yeaaaa
0
@Rust_Cohle Chałka z miodem, paszteciki z kapustą i grzybami, makowiec :D
1
Jako że jestem osobą nostalgiczną i oglądam stare ramówki itp to natrafiłem na zapowiedz meczu Barcy w LM w sezonie którym też niezbyt szło w LM .. jak kogoś to interesi to od 13:31 do 14:03 ;)
1
Tak wgl to odkąd Miodulski prowadzi sam legie to jest tam taki dramat jak u nas
1
Jak na amatorze w fifie
0
Staruszek alba się sypie..
0
Pany piłem przed chwilą Fante... iiii ona ma teraz taki dziwny smak czy ja natrafilem na jakas zepsuta partie
0
Dojdzie do tego że konto na Fejsie ci usuną jak się nie zaszczepisz 10 dawkami...