0

@SkyWalkerr Polecam pizzę tzw "wiejską" z kiełbasą zamiast szynki. Petarda

1

@Encore Zaraz lewactwo wyleci że to rasizm i BLM znowu będzie miało pożywke

0

I jak Pany :D wasze znajomki na fejsie (parki) wrzucali fotki jak świetnie się bawili w sylwka ?? :D

2

Cytując klasyka "Tańczyć z gołą dupą to każdy by chciał .. a robić ni ma komu" Ferdynand Kiepski

1

A tak wgl to ciekawi mnie czy jutro na fejsie będzie podobnie jak w święta :D a chodzi mi dokładnie o wrzucanie fotek par które świetnie się bawiły w sylwka :P

2

@shinthps Może i masz trochę racji ale w tym kraju w wiekszosci przypadków trzeba mieć tzw "znajomości" byś robił w firmie czy gdzieś gdzie kompletnie się nie nadajesz ale masz plecy.. i zarabiał dużo mamony ;)

8

Ty przez cały rok musisz w robocie zapierniczać na taka kwote którą ona dostanie za zaspiewanie odgrzewanych kotletów przez 15 min

0

Mnie to właśnie bawi... czy w Polsce nie mamy muzyków ?? prócz tych którzy grają w każdego sylwka

0

Na polsacie widziałem tańczącego Rijkarda w srebrnym ubraniu :D

9

Też tak macie na fejsie że jak wchodzicie na niego w okres świąteczny to mnóstwo par wrzuca wspólne zdjęcia ?? ;D

0

Pany jakie polecicie piwa rzemieślnicze, Ipy na prezent

3

Patrząc na sytuacje finansowa w Barcy to wydaje mi się że Bartomeu był z Pisu....

0

Odpaliłem TVP info i ogórkowa zachowuje się i gada jak taka 14-letnia dziewczynka wszystko neguje słowami "taaa jasne" i oczywiście to wszystko co się dziś dzieje to wina Tuska...

0

Dramat .........

1

@El Plutoninho Praca w warunkach szkodliwych

1

Po co my to oglądamy....

0

Hohoho ktoś tu ma fantazje seksualne z Gavim :D

0

Ten Lex TVN to osłona dymna żeby ludzie nie słyszeli o podwyżkach prądu i gazu. Jakby tak naprawdę wkurzyło to Amerykanów to już dawno by zlikwidowali Jarka z całą świtą i to dosłownie bo oni mają tak że jak mają w czymś interes to się nie piernicza w tańcu.

1

Ale mam ochotę na Maję Strzelczyk :D

0

@Deathwing112 Ja własnie wróciłem z lidla i nie dziwie się że Polaków nazywa się Januszami :P

2

Jakby co pany to o 19 na TVP Sport mecz pucharu króla Andorra-Celta Vigo ;)

8

Ku.... jak ja nienawidzę zimy !

0

Yeaaaa mamy remis ohhh yeaaaa

0

@Rust_Cohle Chałka z miodem, paszteciki z kapustą i grzybami, makowiec :D

1

Jako że jestem osobą nostalgiczną i oglądam stare ramówki itp to natrafiłem na zapowiedz meczu Barcy w LM w sezonie którym też niezbyt szło w LM .. jak kogoś to interesi to od 13:31 do 14:03 ;)

1

Tak wgl to odkąd Miodulski prowadzi sam legie to jest tam taki dramat jak u nas

1

Jak na amatorze w fifie

0

Staruszek alba się sypie..

0

Pany piłem przed chwilą Fante... iiii ona ma teraz taki dziwny smak czy ja natrafilem na jakas zepsuta partie

0

Dojdzie do tego że konto na Fejsie ci usuną jak się nie zaszczepisz 10 dawkami...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?