0

Panie i Panowie kiedy jaki zlocik La rambli ? :D

0

Papszun na trenera !!

0

Liga konferencji czeka na nas :D

0

Na buciki jakby ktoś chciał https://www.pepper.pl/kupony/25-ccc-450006

0

Który sklep jest droższy euro RTV czy media expert ?

0

Tak w przerwie... Co polecicie dobrego z żabki ??

0

Gdzie można kupić taką opaskę na oczy do spania ??

2

Zmarł Wiktor Briuchanow dyrektor elektrowni w Czarnobylu

2

Co tam dziś macie na obiadki ?? :D

1

Jak kogoś interesuje to wleciał trailer filmu Resident Evil ;)

4

Wróćmy wszyscy do Gadu-Gadu !

1

@agaFCB yeah ! W końcu osiągnę coś w tym życiu :D

0

Wyskoczyło mi na czole takie zaczerwienienie i czasem szczypie.. jest na to jakiś krem czy brakuje mi jakiejś witaminy ?

2

Rozgrywki klasy A są cudowne :D
Ciezkowianka Jaworzno 5:0 Mzks Alwernia
Manita !!!

0

Ale się boje ze to spierniczą...

2

Czesław Michniewicz > Koeman

0

7

@Peszko07 Watykan ma dziś tyle wspólnego z wiarą katolicką co Koeman z byciem dobrym trenerem ...

0

Bez spiny panowie ;) przyzwyczajajmy się ;) zaniedlugo jak awansujemy do LM to będzie meeeega sukces ;)

0

Teraz awans do ligi Europy to będzie dla nas jak wygranie majstra ;)

1

1

@Bobo25 Ja bym chciał zobaczyć Milan z Atleti ;)

1

Czy kawa z ekspresu na kapsułki jest spoko ? Bo człowiek myśli czy nie kupić takiego właśnie ekspresu

0

Na inhalacje Amol będzie dobry ?

0

Polecicie jakiś komputer do pracy biurowej do 300 z allegro ??

3

Co macie na obiadek ?? :D

0

Obyśmy nie awansowali bo będzie powtórka z MŚ w Rosji

0

I my się pchamy na mistrzostwa ...

0

Ooo kurła przeglądam olx a tu swojaki i naklejki do swojakow na sprzedaż :D

0

Pany czy komputer z Intel Pentium/Celeron daje rade w podstawowych pracach na kompie typu oglądanie YouTube czy Netflix lub meczyki z neta ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?