svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panie i Panowie kiedy jaki zlocik La rambli ? :D
0
Papszun na trenera !!
0
Liga konferencji czeka na nas :D
0
Na buciki jakby ktoś chciał https://www.pepper.pl/kupony/25-ccc-450006
0
Który sklep jest droższy euro RTV czy media expert ?
0
Tak w przerwie... Co polecicie dobrego z żabki ??
0
Gdzie można kupić taką opaskę na oczy do spania ??
2
Zmarł Wiktor Briuchanow dyrektor elektrowni w Czarnobylu
2
Co tam dziś macie na obiadki ?? :D
1
Jak kogoś interesuje to wleciał trailer filmu Resident Evil ;)
4
Wróćmy wszyscy do Gadu-Gadu !
1
@agaFCB yeah ! W końcu osiągnę coś w tym życiu :D
0
Wyskoczyło mi na czole takie zaczerwienienie i czasem szczypie.. jest na to jakiś krem czy brakuje mi jakiejś witaminy ?
2
Rozgrywki klasy A są cudowne :D
Ciezkowianka Jaworzno 5:0 Mzks Alwernia
Manita !!!
0
Ale się boje ze to spierniczą...
2
Czesław Michniewicz > Koeman
0
https://www.pepper.pl/promocje/plus-25gb-dla-wszystkich-za-darmo-441502 dla posiadaczy numeru z plusa
7
@Peszko07 Watykan ma dziś tyle wspólnego z wiarą katolicką co Koeman z byciem dobrym trenerem ...
0
Bez spiny panowie ;) przyzwyczajajmy się ;) zaniedlugo jak awansujemy do LM to będzie meeeega sukces ;)
0
Teraz awans do ligi Europy to będzie dla nas jak wygranie majstra ;)
1
https://www.pepper.pl/kupony/kod-rabatowy-ccc-440987 na buciki lub coś innego
1
@Bobo25 Ja bym chciał zobaczyć Milan z Atleti ;)
1
Czy kawa z ekspresu na kapsułki jest spoko ? Bo człowiek myśli czy nie kupić takiego właśnie ekspresu
0
Na inhalacje Amol będzie dobry ?
0
Polecicie jakiś komputer do pracy biurowej do 300 z allegro ??
3
Co macie na obiadek ?? :D
0
Obyśmy nie awansowali bo będzie powtórka z MŚ w Rosji
0
I my się pchamy na mistrzostwa ...
0
Ooo kurła przeglądam olx a tu swojaki i naklejki do swojakow na sprzedaż :D
0
Pany czy komputer z Intel Pentium/Celeron daje rade w podstawowych pracach na kompie typu oglądanie YouTube czy Netflix lub meczyki z neta ??