svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Też tak macie że jak kupicie browarki w biedrze to one inaczej smakują niż kupione gdzie indziej
0
Na TVP Sport mecz Stal Rzeszów-Motor Lublin jak coś
1
Jak ktoś z Rzeszowa lub okolic to łapcie ;) https://www.pepper.pl/promocje/darmowy-kebab-i-napoj-dara-kebab-z-okazji-otwarcia-nowego-lokalu-w-rzeszowie-529881
10
@DonMatteo901 To jest ta ich słynna wolność.. dyktowanie ludziom swoich chorych idei
0
Kto dziś grilluje ?? :D
0
@LS zapomni się rozliczyć na tej stronie podatki gov co też tam się oddaje 1% podatku
0
Tak się słyszy w radiu i TV o tym rozliczeniu podatku PIT, a co będzie gdy ktoś zapomni ?? Sami to rozlicza ?? Czy jak
5
Ale człowieka naszła chcica na taka kiełbaske z grilla z ketchupem i musztardą :D
0
@Ogorinho1974 Dokładnie
1
@Ogorinho1974 Jaworzno
2
U mnie pierwsza burza w tym roku ;D
2
Na TVP Sport mecz Ruch Chorzów-Radunia Stężyca jak coś ;)
2
Na TVP Sport mecz na szczycie II Ligi Stal Rzeszów-Ruch Chorzów jak coś ;)
3
Trudno.. stało się ale tak czy siak Xavi wyciągnął nas z wielkiego bagna, gdyby nie on to cholera wie czy nie gralibyśmy o utrzymanie w lidze
0
@ranger3120 Tak jest żonaty ;)
0
@Bobo25 już zmieniłem :D a tak wgl to masz jakiś pomysł ? :D
1
Jakiś pomysł na prezent dokładnie na 30-stke dla faceta hmm ?
0
No tak.. 1 kwietnia = czas na zime ...
0
Taylor Hawkins perkusista Foo Fighters nie żyje.. miał 50 lat :(
0
Na TVP Sport mecz u 21 Izrael-Polska jak coś ;)
1
Nie wiem jak wy ale ja dalej jestem w pozytywnym szoku ! :D
0
I co Pany ? Zamawiacie jakiegoś kebsa czy pizzę na klasyk czy tylko piwko i chipsy ? :D
1
Na TVP Sport mecz Raków-Legia jak coś ;)
1
@VamosRakieta Jak nic morawiecki z jarkiem chcą spuścić na putina najstraszniejszą broń w dziejach czyli POLSKI ŁAD :D armia urzędników i przepisów go zniszczą
1
Nie wiem jak wy ale ja się popłakałem jak zobaczyłem filmik z tą dziewczynka która śpiewała piosenkę z krainy lodu
2
Na TVP Sport mecz Cracovia-Pogon jak coś
0
Sopcast jeszcze istnieje ?? i da sie tam oglądać ?
0
Jakie kraftowe piwa polecacie ??
0
Niestety głupie teksty Korwina doprowadziły do tego że konfederacja jest pod progiem wyborczym..
0
@insp1re Tak sobie tylko myślę .. ;)