0

Ciekawe czy Chiny zaatakują rusków

27

Bycie katolikiem udowadnia się tym że niesie się pomoc drugiej osobie a nie chodzeniem do Kościoła i myślenie że przez to jest się świetym

0

Na TVP mecz pogoń-lech jakby ktoś nie wiedział

7

Korwinowi totalnie odwala... Niech już zajmie się sobą i młodą żonką

1

@masq Nie wiem czemu ale wydaje mi się że my mamy gorszą armie od nich..

0

Ile by człowiek dał żeby takie próby strzałów były w każdym meczu

0

Kurrrr ale orgazm !!!!!

0

Yhy.. no to się zaczyna...

0

Ter Stegen niech zostanie bramkarzem w piłce recznej

3

Tak czy siak czas na nowego bramkarza

1

A tak wgl to ktoś kiedyś z was dostał telefon od takiej sondażowni ? Te sondaże to wały, każda partia sobie może taki zamówić i powiedzieć żeby najwiecej im wzrastało poparcie

3

@BART97 A ile końców świata my przeżyli :D hahaha jesteśmy nieśmiertelni :D

1

@TylkoBarca7273 Ewidentnie wina tuska...

0

Ciekawe czy na TVP była jakaś ankieta ? kiedyś były ;)

1

Szkoda że dziś puszczają mecz Bayernu zamiast Interu... :/

0

Kurcze... zjadłbym taka kiełbe z grilla i tutaj pytanie.. z jakiej firmy najlepiej kupić kiełbaske? żeby sobie na grillu elektrycznym zrobić

0

Gdzie kupię sos remoulada ?

1

@dziaraka Skoro facet musi mieć święto żeby wyznać miłość lub zaprosić ją na kolacje to widać od razu że cały ten związek jest meega słaby ;)

2

Ale te dzisiejsze święto zwane walentynkami jest słabe .. święto marketingu i udawanej miłości ;)

0

W jakim markecie można kupić laysy o smaku kurczakowym ??

1

@AllBundy 3Bit, obecnie już nie tak dostępne w sklepach jak kiedyś..

0

Burza w styczniu LOL (woj śląskie)

0

Jakby co pany to o godz 18:30 na TVP Sport będzie mecz pucharu Hiszpanii Girona-Rayo Vallecano ;)

0

Nam to nawet dzieci z Bullerbyn strzela gola

4

Dostaniemy tytuł mistrza sezonu zesrania się metr przed kiblem ;)

2

Dali by już spokój z takimi milimetrowymi spalonymi...

2

Ja wgl dziś myślę że jest wtorek albo środa :D a dziś piąteczek :D

0

Brawo Linares !!!!!!

1

@Coutinho007 Obczaj sobie jej fotkę czy to ona według Ciebie :D

3

Oj Ani Żukowskiej z lewicy potrzebny jest chyba chłop który by ją ....... Bo pierniczy takie kocopoły że aż kartofle w piwnicy gniją, ale dla mnie prywatnie to cieszę się bo przynajmniej lewica sama się zniszczy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?