svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy Chiny zaatakują rusków
27
Bycie katolikiem udowadnia się tym że niesie się pomoc drugiej osobie a nie chodzeniem do Kościoła i myślenie że przez to jest się świetym
0
Na TVP mecz pogoń-lech jakby ktoś nie wiedział
7
Korwinowi totalnie odwala... Niech już zajmie się sobą i młodą żonką
1
@masq Nie wiem czemu ale wydaje mi się że my mamy gorszą armie od nich..
0
Ile by człowiek dał żeby takie próby strzałów były w każdym meczu
0
Kurrrr ale orgazm !!!!!
0
Yhy.. no to się zaczyna...
0
Ter Stegen niech zostanie bramkarzem w piłce recznej
3
Tak czy siak czas na nowego bramkarza
1
A tak wgl to ktoś kiedyś z was dostał telefon od takiej sondażowni ? Te sondaże to wały, każda partia sobie może taki zamówić i powiedzieć żeby najwiecej im wzrastało poparcie
3
@BART97 A ile końców świata my przeżyli :D hahaha jesteśmy nieśmiertelni :D
1
@TylkoBarca7273 Ewidentnie wina tuska...
0
Ciekawe czy na TVP była jakaś ankieta ? kiedyś były ;)
1
Szkoda że dziś puszczają mecz Bayernu zamiast Interu... :/
0
Kurcze... zjadłbym taka kiełbe z grilla i tutaj pytanie.. z jakiej firmy najlepiej kupić kiełbaske? żeby sobie na grillu elektrycznym zrobić
0
Gdzie kupię sos remoulada ?
1
@dziaraka Skoro facet musi mieć święto żeby wyznać miłość lub zaprosić ją na kolacje to widać od razu że cały ten związek jest meega słaby ;)
2
Ale te dzisiejsze święto zwane walentynkami jest słabe .. święto marketingu i udawanej miłości ;)
0
W jakim markecie można kupić laysy o smaku kurczakowym ??
1
@AllBundy 3Bit, obecnie już nie tak dostępne w sklepach jak kiedyś..
0
Burza w styczniu LOL (woj śląskie)
0
Jakby co pany to o godz 18:30 na TVP Sport będzie mecz pucharu Hiszpanii Girona-Rayo Vallecano ;)
0
Nam to nawet dzieci z Bullerbyn strzela gola
4
Dostaniemy tytuł mistrza sezonu zesrania się metr przed kiblem ;)
2
Dali by już spokój z takimi milimetrowymi spalonymi...
2
Ja wgl dziś myślę że jest wtorek albo środa :D a dziś piąteczek :D
0
Brawo Linares !!!!!!
1
@Coutinho007 Obczaj sobie jej fotkę czy to ona według Ciebie :D
3
Oj Ani Żukowskiej z lewicy potrzebny jest chyba chłop który by ją ....... Bo pierniczy takie kocopoły że aż kartofle w piwnicy gniją, ale dla mnie prywatnie to cieszę się bo przynajmniej lewica sama się zniszczy :D