svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Hahhah proszę dajcie mi namiar na dilera który karmi swoim towarem TVP hahhaahha
0
Może w waszych kauflandach jeszcze coś zostało ;) https://www.pepper.pl/promocje/zel-pod-prysznic-nivea-wszystkie-rodzaje-500-ml-739990
1
Ja bym chciał żeby za niedługo odbyło się referendum takie z prawdziwego zdarzenia i jedno z pytań dotyczyło by czy jesteś za powstaniem obozu pracy. Znów słyszymy o jakimś zwyrolu który zabił niewinne dziecko i co?? znów pójdzie za nasze ciężko zarobione pieniądze siedzieć z ochronką,lekarzem i bajerami na życzenie !! trzeba powiedzieć dość i skończyć z miłosierdziem dla takich *********
0
Wyrazy współczucia kolego :( bądz silny !! możesz na nas liczyć !!
2
Nic mnie tak nie bawi jak pisowcy którzy gadają ze nikt nie wygrał 3 razy z rzędu wyborów... a oni tego dokonali,tylko ciekawe jak by było gdyby nie wsparcie TVPis, a z całym szacunkiem ale są ludzie którzy czerpią informacje tylko z TV które każda partia może przejąć i gadać tam co chce
1
Obyśmy nie awansowali na euro bo po prostu na to nie zasługujemy....
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze poszukamy na La rambli piłkarzy do naszej drużyny i w nowym sezonie zapiszemy się do B Klasy i jedziemy po Ligę Mistrzów:D
0
@FcPortoFan1999 Niech się tak stanie :D
0
@FcPortoFan1999 Najwyżej taki założę i uczynię Cię grającym trenerem :D
0
A klasa Chrzanów
Cieżkowianka Jaworzno 4:0 Zryw Brodła
0
@Emhyrzaraz powiedzą że jak wygra Tusk to będzie tak w Polsce
0
Czas na dziennik telewizyjny
1
Widać co PiS ma nam do zaoferowania... tylko Tuska
1
PiS bez Tuska to jak człowiek bez tlenu :D
0
https://jaw.pl/2023/10/ciezkowianka-pokonuje-blyskawice-myslachowice/
0
Co tam dziś macie na obiadek :D ??
2
Mecz na szczycie Klasy A Chrzanów godz 11
Fablok Chrzanów (lider) 2:3 Ciężkowianka Jaworzno (wicelider) Mamy to !!!!!
0
Najlepiej to chyba stworzyć niezależna reprezentacje Polski i lepiej to będzie wyglądało
1
Jak wiele się musi zmienić żeby nic się nie zmieniło.... czyli dalej trwa betonoza w PZPN.... szkoda strzępić ryja....
1
Propaganda jest ważniejsza i kosztowna ;) ahhhhh kiedyś były czasy co były transmisje LM we wtorki i środy ... fajnie jakby kiedyś to wróciło
1
A Klasa Chrzanów
LKS Ciężkowianka Jaworzno 4:2 LKS Żarki
FT
1
@JordiAlbion Zupełnie inne drużyny :) Szczakowianka gra w IV lidze i to jest dzielnica Szczakowa a my z dzielnicy niemalże obok czyli Ciezkowice :D
1
A Klasa Chrzanów
Ciężkowianka Jaworzno 2:0 Tęcza Tenczynek FT
1
@Kapitan hawk Tak, gra w okręgówce wadowickiej z której my spadliśmy w zeszłym sezonie i gramy obecnie w Serię A :D
1
A Klasa Chrzanów
Ciężkowianka Jaworzno 8:0 Ruch Młoszowa FT
0
Piękne uderzenie z woleja i prowadzimy już 4:0 !!!
3
A Klasa Chrzanów
Ciężkowianka Jaworzno 3:0 Ruch Młoszowa HT
0
Obrona Częstochowy .... my to dziś chyba nie wejdziemy w ich pole karne....
1
Ale śliczna blondyneczka na trybunach rakowa
0
Wydaje mi się że upał zabija raków bo grają jak jakaś Łęczna...