2

Hahhah proszę dajcie mi namiar na dilera który karmi swoim towarem TVP hahhaahha

0

1

Ja bym chciał żeby za niedługo odbyło się referendum takie z prawdziwego zdarzenia i jedno z pytań dotyczyło by czy jesteś za powstaniem obozu pracy. Znów słyszymy o jakimś zwyrolu który zabił niewinne dziecko i co?? znów pójdzie za nasze ciężko zarobione pieniądze siedzieć z ochronką,lekarzem i bajerami na życzenie !! trzeba powiedzieć dość i skończyć z miłosierdziem dla takich *********

0

Wyrazy współczucia kolego :( bądz silny !! możesz na nas liczyć !!

2

Nic mnie tak nie bawi jak pisowcy którzy gadają ze nikt nie wygrał 3 razy z rzędu wyborów... a oni tego dokonali,tylko ciekawe jak by było gdyby nie wsparcie TVPis, a z całym szacunkiem ale są ludzie którzy czerpią informacje tylko z TV które każda partia może przejąć i gadać tam co chce

1

Obyśmy nie awansowali na euro bo po prostu na to nie zasługujemy....

0

@FcPortoFan1999 Jeszcze poszukamy na La rambli piłkarzy do naszej drużyny i w nowym sezonie zapiszemy się do B Klasy i jedziemy po Ligę Mistrzów:D

0

@FcPortoFan1999 Niech się tak stanie :D

0

@FcPortoFan1999 Najwyżej taki założę i uczynię Cię grającym trenerem :D

0

A klasa Chrzanów
Cieżkowianka Jaworzno 4:0 Zryw Brodła

0

@Emhyrzaraz powiedzą że jak wygra Tusk to będzie tak w Polsce

0

Czas na dziennik telewizyjny

1

Widać co PiS ma nam do zaoferowania... tylko Tuska

1

PiS bez Tuska to jak człowiek bez tlenu :D

0

Co tam dziś macie na obiadek :D ??

2

Mecz na szczycie Klasy A Chrzanów godz 11
Fablok Chrzanów (lider) 2:3 Ciężkowianka Jaworzno (wicelider) Mamy to !!!!!

0

Najlepiej to chyba stworzyć niezależna reprezentacje Polski i lepiej to będzie wyglądało

1

Jak wiele się musi zmienić żeby nic się nie zmieniło.... czyli dalej trwa betonoza w PZPN.... szkoda strzępić ryja....

1

Propaganda jest ważniejsza i kosztowna ;) ahhhhh kiedyś były czasy co były transmisje LM we wtorki i środy ... fajnie jakby kiedyś to wróciło

1

A Klasa Chrzanów
LKS Ciężkowianka Jaworzno 4:2 LKS Żarki
FT

1

@JordiAlbion Zupełnie inne drużyny :) Szczakowianka gra w IV lidze i to jest dzielnica Szczakowa a my z dzielnicy niemalże obok czyli Ciezkowice :D

1

A Klasa Chrzanów
Ciężkowianka Jaworzno 2:0 Tęcza Tenczynek FT

1

@Kapitan hawk Tak, gra w okręgówce wadowickiej z której my spadliśmy w zeszłym sezonie i gramy obecnie w Serię A :D

1

A Klasa Chrzanów
Ciężkowianka Jaworzno 8:0 Ruch Młoszowa FT

0

Piękne uderzenie z woleja i prowadzimy już 4:0 !!!

3

A Klasa Chrzanów
Ciężkowianka Jaworzno 3:0 Ruch Młoszowa HT

0

Obrona Częstochowy .... my to dziś chyba nie wejdziemy w ich pole karne....

1

Ale śliczna blondyneczka na trybunach rakowa

0

Wydaje mi się że upał zabija raków bo grają jak jakaś Łęczna...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?