svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Baraż o ligę okręgową
Ciężkowianka Jaworzno( wicemistrz Klasa Chrzanów)1:0 Przeciszovia Przeciszów ( wicemistrz Klasa Oświęcim
HT
0
@FcPortoFan1999 No prawie xddddd
2
Po golu w doliczonym czasie gry wygrywamy 1:0 z Koroną Mętków, teraz czas na baraże!!
0
@FcPortoFan1999 tzn sorki.. zle napisałem chodziło mi że na YT kanale LV Bet
0
@FcPortoFan1999 Te odcinki są na kanale LV Bet jak coś ale Ci wyskoczy
1
@FcPortoFan1999 Na mecz nie,ale napisz na YT Kartofliska w Jaworznie i obejrzyj i są na wszystkich stadionach w Jaworznie a jako pierwszy odwiedzili stadion Ciezkowianki ale wygląd naszego stadionu jest już trochę zmieniony:D obczaj sobie
0
@FcPortoFan1999 tak, ale dla nas jeszcze nie koniec bo za tydzień znów gramy u siebie w polfinale baraży o okręgówkę z wicemistrzem klasy A Grupa Oświęcim
0
A Klasa Chrzanów ( ostatnia kolejka)
Ciężkowianka Jaworzno 0:0 Korona Mętków
HT
1
Zapraszam do obejrzenia meczu o awans do V Ligi Zachodniej (Małopolska)
Victoria Jaworzno-LKS Gorzów (godz 18:00) Transmisja Live
Ciekawostka
Wychowankiem Victorii Jaworzno jest Jan Urban były gracz Osasuny oraz obecny trener Górnika Zabrze
0
NDIAYE do Barcy !!
0
Ekstraklasa=B klasa
1
Piękny wylew motoru Lublin xD takie wylewy zawsze mają drużyny które grają przeciwko realowi
5
Ta liga mistrzów staje się nudna jak flaki z olejem, to wszystko wygląda jak reżyserowane walki w WWE zwłaszcza jeśli chodzi o mecze Realu
1
Gdzie wolicie zjeść McDonald czy KFC ??
0
@FcPortoFan1999 No dobrze, dobrze :D
0
@alegre84 Spada nawet chyba więcej bo od nowego sezonu łączą obie grupy IV ligi Śląskiej w jedną i zmienia nazwę na I Iiga Śląska w celach marketingowych
0
@FcPortoFan1999 Jak się nazywa ?? Jeśli można spytać:D
0
@alegre84 A tak wgl nasze miasto ma mega potencjał i gdyby miasto chciało to by pomogli i sponsorzy by się znaleźli i spokojnie moglibyśmy grać obecnie w II lidze ;) no ale wlodarz jest jaki jest i jak narazie nie zanosi się na granie w wyższej lidze
0
@alegre84 Wiele klubów z Polski z mniejszych miejscowości które grały w ekstraklasie jest obecnie w podobnej sytuacji... czyli ciułanie w niższych ligach
0
@alegre84 Tak istnieje, ale niestety grozi im spadek do okręgówki z 4 ligi... Upadek... brak wsparcia miasta Tak się kończy...
1
@FcPortoFan1999 Tak, ale jesteśmy wiceliderem a obecny lider nie gubi punktów a my niestety tak...
0
@FcPortoFan1999 Przydałby się nam taki mocarny rywal :D wiele byśmy się mogli nauczyć:D
0
A Klasa Chrzanów
Zryw Brodła 0:11 Ciężkowianka Jaworzno
FT
0
A Klasa Chrzanów
Zryw Brodła 0:6 Ciężkowianka Jaworzno
HT
Mecz nominalnie gramy jako goście ale że Zryw ma boisko w remoncie mecz rozgrywany jest u nas
3
A Klasa Chrzanów
Ciężkowianka 1:1 Wisła Jankowice
FT
0
@FcPortoFan1999 Święta racja ;)
1
@FcPortoFan1999 W dodatku grają w koszulkach Chorwacji :D wiec niezłe combo :D
0
@FcPortoFan1999 Elita Polskiej Piłki gra z nami :D
1
A Klasa Chrzanów
Ciężkowianka Jaworzno 0:0 Wisła Jankowice
HT
0
A może ta Liga Mistrzów jest reżyserowana jak Wrestling WWE ?? :D a Real to jest taki Piłkarski UNDERTAKER który co rok zwiększa swój rekord :D (Oczywiście post napisany żartobliwie) ale kto wie :D