8

Baraż o ligę okręgową
Ciężkowianka Jaworzno( wicemistrz Klasa Chrzanów)1:0 Przeciszovia Przeciszów ( wicemistrz Klasa Oświęcim
HT

0

@FcPortoFan1999 No prawie xddddd

2

Po golu w doliczonym czasie gry wygrywamy 1:0 z Koroną Mętków, teraz czas na baraże!!

0

@FcPortoFan1999 tzn sorki.. zle napisałem chodziło mi że na YT kanale LV Bet

0

@FcPortoFan1999 Te odcinki są na kanale LV Bet jak coś ale Ci wyskoczy

1

@FcPortoFan1999 Na mecz nie,ale napisz na YT Kartofliska w Jaworznie i obejrzyj i są na wszystkich stadionach w Jaworznie a jako pierwszy odwiedzili stadion Ciezkowianki ale wygląd naszego stadionu jest już trochę zmieniony:D obczaj sobie

0

@FcPortoFan1999 tak, ale dla nas jeszcze nie koniec bo za tydzień znów gramy u siebie w polfinale baraży o okręgówkę z wicemistrzem klasy A Grupa Oświęcim

0

A Klasa Chrzanów ( ostatnia kolejka)
Ciężkowianka Jaworzno 0:0 Korona Mętków
HT

1

Zapraszam do obejrzenia meczu o awans do V Ligi Zachodniej (Małopolska)
Victoria Jaworzno-LKS Gorzów (godz 18:00) Transmisja Live
Ciekawostka
Wychowankiem Victorii Jaworzno jest Jan Urban były gracz Osasuny oraz obecny trener Górnika Zabrze


0

NDIAYE do Barcy !!

0

Ekstraklasa=B klasa

1

Piękny wylew motoru Lublin xD takie wylewy zawsze mają drużyny które grają przeciwko realowi

5

Ta liga mistrzów staje się nudna jak flaki z olejem, to wszystko wygląda jak reżyserowane walki w WWE zwłaszcza jeśli chodzi o mecze Realu

1

Gdzie wolicie zjeść McDonald czy KFC ??

0

@FcPortoFan1999 No dobrze, dobrze :D

0

@alegre84 Spada nawet chyba więcej bo od nowego sezonu łączą obie grupy IV ligi Śląskiej w jedną i zmienia nazwę na I Iiga Śląska w celach marketingowych

0

@FcPortoFan1999 Jak się nazywa ?? Jeśli można spytać:D

0

@alegre84 A tak wgl nasze miasto ma mega potencjał i gdyby miasto chciało to by pomogli i sponsorzy by się znaleźli i spokojnie moglibyśmy grać obecnie w II lidze ;) no ale wlodarz jest jaki jest i jak narazie nie zanosi się na granie w wyższej lidze

0

@alegre84 Wiele klubów z Polski z mniejszych miejscowości które grały w ekstraklasie jest obecnie w podobnej sytuacji... czyli ciułanie w niższych ligach

0

@alegre84 Tak istnieje, ale niestety grozi im spadek do okręgówki z 4 ligi... Upadek... brak wsparcia miasta Tak się kończy...

1

@FcPortoFan1999 Tak, ale jesteśmy wiceliderem a obecny lider nie gubi punktów a my niestety tak...

0

@FcPortoFan1999 Przydałby się nam taki mocarny rywal :D wiele byśmy się mogli nauczyć:D

0

A Klasa Chrzanów
Zryw Brodła 0:11 Ciężkowianka Jaworzno
FT

0

A Klasa Chrzanów
Zryw Brodła 0:6 Ciężkowianka Jaworzno
HT
Mecz nominalnie gramy jako goście ale że Zryw ma boisko w remoncie mecz rozgrywany jest u nas

3

A Klasa Chrzanów
Ciężkowianka 1:1 Wisła Jankowice
FT

0

@FcPortoFan1999 Święta racja ;)

1

@FcPortoFan1999 W dodatku grają w koszulkach Chorwacji :D wiec niezłe combo :D

0

@FcPortoFan1999 Elita Polskiej Piłki gra z nami :D

1

A Klasa Chrzanów
Ciężkowianka Jaworzno 0:0 Wisła Jankowice
HT

0

A może ta Liga Mistrzów jest reżyserowana jak Wrestling WWE ?? :D a Real to jest taki Piłkarski UNDERTAKER który co rok zwiększa swój rekord :D (Oczywiście post napisany żartobliwie) ale kto wie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?