svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real to normalnie jedzie na jakichś dopalaczach :D oni biegali przez cały mecz tak jakby wgl nie odczuwali zmęczenia :D
0
@FcPortoFan1999 Wiatr emocji xD
0
Oto mała relacja z wczorajszego hitu Chrzanowskiej A Klasy
2
A Klasa Chrzanów
Ciężkowianka Jaworzno 1:0 Fablok Chrzanów
FT
0
@FcPortoFan1999 Na Szczakowianke nie ale obserwuje ich poczynania
0
@FcPortoFan1999 Chodzi o rejon
1
@FCBMati10 Szczakowianka obecnie w IV lidze i walczy o utrzymanie
0
@FcPortoFan1999 Prawie jak Cisowianka :D
0
A Klasa Chrzanów
Ciężkowianka Jaworzno 0:0 Fablok Chrzanów
HT
0
Już o 12-tej Creme de la creme Europejskiej piłki
Ciężkowianka Jaworzno ( wicelider) - Fablok Chrzanów (lider)
1
@FcPortoFan1999 Od nazwy osiedla Ciężkowice :D
1
A Klasa Chrzanów
Ciężkowianka Jaworzno 7:2 Zagórzanka Zagórze
3
Klasa A Chrzanów
6.04.2024
Ruch Młoszowa 2:5 Ciężkowianka Jaworzno
2
A Klasa Chrzanów
Ciężkowianka Jaworzno 4:2 Górnik Siersza
FT
2
@adi7adi8 Bramka dla Ciezkowianki padła bezpośrednio z rzutu rożnego wiec wiadomo że to meczycho największych lotów :D
2
A Klasa Chrzanów
Ciężkowianka Jaworzno 1:1 Górnik Siersza
HT
1
Czas zacząć nowy dzień;) dzień dobry Panie i Panowie ;)
0
Fajnie by było gdyby powrócił Puchar zdobywców pucharów
0
Hahaha jaka żenada
1
Tobiasz chce po prostu wolne czwartki bez meczów pucharowych ;)
0
Pogoda w miare więc trzeba sie wybrać na spacerek ;)
0
W Polsce mamy 8 mln singli
0
Jak Pany sądzicie zagrać ?? https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiI5OTkwMTQwMzU0Mzk1OTAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.7YH5VvurBkP9QcV_UpflFySmMAByRPXGD9U5c0chbQ8
0
Co tu komentować.... Sra Liga i ich upośledzeni sędziowie...
0
Nie no.... Koniec świata .... Peña obronił
1
Borussia Dortmund ładnie to rozegrała
0
Ten mecz wyglada jakby był rozgrywany w niedzielę o 14 ....
1
@tbas No niestety nie :D no ale można dziś spróbować i kto wie :D
0
Nie żebym was namawiał do bukamcherki ale zacne kursy są na to że Osasuna zdobędzie bramkę i nabije 3-4 różne + dodać jakieś 2-3 mecze i człowiek może być zarobiony:D
4
Kompilacja interwencji naszego cudownego bramkarza Inakiego Peni