svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kupili by na bramkę z Fc Albatros Karola Krawczyka a na skrzydło Tadeusza Norka i gra by hulała
0
Villareal i tak słabo... Tylko 5 bramek gdzie Barca miała pusta bramkę przez 90 minut ... Wstyd
0
Niema się co wkurzać bo oni i tak mają wyj..... Odpalmy sobie jakiegoś fajnego por.... I wiadomo co ;)
4
Widać że piłkarze w przerwie poczytali La ramble i w końcu widać efekty w postaci lepszej gry
1
Hard reset tej drużyny potrzebny na wczoraj
0
Mam nadzieję że po przerwie wejdzie Dmytro Chygrynsky,Mendieta, a na bramkę Rustu Recber
0
Moja A-klasowa Ciężkowianka by im lajtowo 3 bramki wcisnęła ;)
0
Brawo Pany !!! Tak się gra !!! Jedziemy z nimi !!!
0
Teraz chyba w każdej kolejce La Liga na jakimś meczu kibic traci przytomność ...
2
Amorphis !! Cudowny zespół !!
2
@Nazio_87 Na Dudusia mają różne haki więc nie ma się co dziwić że postępuje jak postępuje ;)
0
Ci co tam stoją to serio się zachowują jak członkowie sekty...
0
@clyde Ja napiszę tak.. jakieś ponad 20 lat temu jak sie chodziło do podstawówki to niemal każde chipsy jakie były, to były meeeega dobre Szkoda że już większość ich nie produkują, np takich w kształcie piłki o smaku cebulowym
1
Wystarczy się do PiSu zapisać i hulaj dusza piekła nie ma :D
0
Co tam Panie i Panowie macie dziś na obiad ?? :D
1
Dobra, cza iść spać bo nowy tydzień się zaczął
0
Szejkowie zapłacili więc musi być show
2
Taktyka realu czyli "kopnij i biegnij " niszczy nasza obrone
0
Cos mi się wydaje że Pornhub robi strima tego meczu bo szykuje się gwałt
0
Właśnie przeczytałem że Golec orkiestra wzieła 100 tysi za występ na sylwku ... LOL
1
Powinni zdegradować to getafe tych siepaczy
0
Jak ktoś z Krakowa to może skorzysta ;) https://www.pepper.pl/kupony/50-znizki-na-cale-menu-z-okazji-otwarcia-flame-kebab-w-krakowie-775555
0
U mnie na wiosce to oprócz petard to nawet flary ktoś puszcza :D tego jeszcze nie widziałem :D
1
Zycze wam wszystkim żeby dopisywalo wam wszystkim zdrowia w nowym roku bo jak zdrowia nie będzie to będzie słabo...
5
Te wszystkie sylwestry z Polsatem czy TVP są tworzone tylko po to żeby ci "artyści" sobie dobrze zarobili za zaśpiewanie 3-4 piosenek (niektórzy playback) w dodatku co rok niemalże są ci sam wykonawcy jakby w Polsce nie było zdolnych młodych muzyków.. a taki artysta celebryta zarobi tyle za taki występ co uczciwy Polak musi robić na to że dwa lata, ciągle jedno i to samo.. żenada
2
@tomek8756 TVPis to jest coś w miare takiej sekty
5
I jak tam ludziska po wigili?? Znajomi na Fejsie powstawali fotki ze się dziś zaręczyli czy może coś innego ?Xd
1
Niech przyjda silni panowie i wyprowadza kogo trzeba... Bo to .. ehhh nie da sie na to patrzeć
1
Ktoś ma jakiś pomysł na kupon ?
3
W TVP na bank biorą o wiele coś silniejszego niż fentantyl czyli podobno najsilniejszy narkotyk