svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
INFO na mecz !! https://www.pepper.pl/promocje/bezplatny-transport-publiczny-dla-kibicow-reprezentacji-posiadajacych-bilety-na-mecz-z-niemcami-687917
3
Dziś niedziela i Newcastle zrobił sobie rosół z kogutów zamiast kury :D
1
Powinna byc transmisja tego meczu na pornhubie :D
0
BVB dzis gdy jest pytane czy chce mistrza Niemiec XD
0
Pany, jakie programy z Google Play polecacie do nauki angielskiego ??
0
Jakby ktos byłby zainteresowany https://www.pepper.pl/promocje/pakiet-canal-seriale-i-filmy-za-0-zl-w-pysznepl-664945
6
Gdyby coś to na TVP Sport mecz Anglia-Ukraina ;)
0
Mam nadzieję że to był ostatni mundial rozgrywany w zimie, bo co jak co to to przez to również (przynajmniej ja) nie czułem tego w 100%
2
Yeaaaa bejbe :D
0
No nie .........
1
Argentyno dobij kolonialistów
0
Jazda z kolonialistami
1
Klub piłkarski "Francja"
0
Jest i gustujący w babciach :D
1
Czeka nas afrykański półfinał
1
Jak nic mbappe był przed meczem w szatni sędziowskiej, on lubi kuśki więc widać że faule na Anglikach nie robią na sedzi żadnego wrażenia :P
1
Czekam na trenera naszej kadry ktory bedzie powoływał zawodnikow ze wzgledu na umiejetnosci a nie na to ze gra w dobrym klubie
1
szkoda ze do tej pory nie mamy recepty na wygrana z druzyna z Afryki...
1
Atak u nas nie istnieje
0
Predzej Piatek by cos strzelil niz Milik
0
I właśnie za to kocha się piłkę najbardziej na świecie !!! Emocje, oczekiwanie !!!
0
Jaki trener musi do nas przyjść żebyśmy grali tak jak teraz Argentyna ??
1
To nie gra FIFA world cup 2002 co lewy piłkę z powerem którą może strzelić z połowy boiska z podkreceniem
0
Parodia a nie gra w piłkę... Aż z tych nerwów to człowiek chce żebyśmy odpadli....
0
No nie.... Afryka francuska zaś wygrywa
0
2-3 podania i są pod naszą bramką
3
Skład naszej repki który składał by się z kopaczy naszej ekstraklasy wyglądałby w cholerę lepiej
2
Ciężko się na to patrzy ...
0
W cholerę dużo pustych miejsc
1
Kolonia francuska vs Australia