1

Kurde, myślałem że dziś będą pokazywać Dynamo w tv a tu lipa..

0

O 18:10 na TVP Sport mecz II ligi Polonia Warszawa -Stomil Olsztyn ;)

6

Wracam dziś z zakupów autobusem i przede mną siedzą dwie starsze panie. Oczywiście o czym mówią ?? no jakżeby inaczej jak o tym jaki to Pis wspaniały i cudowny... Pis daje nam 13-stki, 14-tki i dba o małe dzieciaczki bo daje 500 + i 300 + na wyprawkę.Oczywiście z ich ust można było też usłyszeć że PO to złodzieje którzy chcą im to zabrać... za PO firmy upadały, nikomu nie pomagali i wgl.... a na koniec najlepsze... nie ma węgla bo PO pozamykało kopalnie i dlatego jest teraz tak jak jest z z dostępnością węgla... ręce opadają.... tvp info wlewa taką propagandę do ich głów że szok... i tak już na sam koniec... to.... właśnie z takimi ludzmi przyjdzie się zmierzyć w wyborach za rok ( o ile się odbędą)

2

O 19:45 mecz II ligi GKS Jastrzębie z górnikiem Polkowice na TVP Sport

2

Oho dodatek węglowy.... kolejny dodruk pięniadza.... hiperinflacja już zaniedługo... będziemy milionerami którzy będa się podcierać bezwartosciowymi pieniędzmi gdy będziemy mieszkać na ulicy bądz pod mostem

0

Loża na Rakowie to jak na okręgówce:D

0

Dobra Pany... saga z Lewandowskim się skończyła .. ciekawa jaka będzie następna :P

1

Gdzie jest transmisja ??

0

@kuz Antyradio jest najlepsze !!! sam słucham ;)

0

Na RMF lecą prawie cały czas piosenki stworzone na audio tune :D i w kółko to samo

6

Czas na pismo do Uefy o stworzenie UEFA Paralityk League może tam wygramy ze smerfami albo Muminkami

0

Hahaha drużyna z kraju gdzie ich PKB jest pewnie na poziomie Podlasia leje nas aż miło hahaha

0

Kiedy UEFA stworzy rozgrywki dla upośledzonych drużyn ??

0

Czy gazeta PSX extreme jest następcą dawnej gazety o grach Neo Plus ??

1

Jakby wybuchła ( nie daj Boże wojna ) to my się sami między sobą pozabijamy.... Tak to wygląda

0

Jakby coś to na TVP Sport mecz ligi konferencji ;)

0

Pany mam pytanie :D jaki krem do depilacji intymnej polecacie ??

1

O godz 18 na tvp sport mecz towarzyski Salzburg-Legia ;)

3

U mnie na wiosce ktoś ukradł prąd w wiaderku i od ponad godziny nie chce go oddać:D

9

@Czajka90 Kotlin

0

Ciekawe czy kiedykolwiek ludzie w tym kraju wyjdą na ulice... Może wyjdą na ulice jak już na niej wylądują....

0

Klepią nas jakby sobie amatora w Fifie wlaczyli

1

Kiedy światowa lewizna ( nie chodzi o Lewandowskiego) wymyśli żeby stawiać klocka przed meczem zamiast klękania ?

0

Na TVP Sport mecz barażowy Ruch-Motor ;)

8

Te dzisiejsze "HITY" to jest jakiś dramat... Głosy zmodulowane studyjnie i niby wielki artysta z talentem...

0

Co tam pijecie i jecie do nierozpoczetego jeszcze finału ??:D

0

Pany, ile najlepiej smazyc boczek zeby byl taki fajny jak w burgerach z maka ?? Tzn ile minut z kazdej strony :D

1

@FCBparasiempre I pomyśleć że pochodzi z mojego rodzinnego Jaworzna :)))))) DUMA :))))

0

@Crystalline I tu masz racje, dlatego że pije ostatnio Heineken Silver który ma 4 % kupuje w różnych marketach czy sklepikach i jest spoko a wczoraj kupiłem w biedrze i różnica jest kolosalna ... jakieś gorzkawe i tak jak piszesz czuć większą zawartość alkoholu

0

@AmigoBlancos Na kodzie kreskowym ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?