svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurde, myślałem że dziś będą pokazywać Dynamo w tv a tu lipa..
0
O 18:10 na TVP Sport mecz II ligi Polonia Warszawa -Stomil Olsztyn ;)
6
Wracam dziś z zakupów autobusem i przede mną siedzą dwie starsze panie. Oczywiście o czym mówią ?? no jakżeby inaczej jak o tym jaki to Pis wspaniały i cudowny... Pis daje nam 13-stki, 14-tki i dba o małe dzieciaczki bo daje 500 + i 300 + na wyprawkę.Oczywiście z ich ust można było też usłyszeć że PO to złodzieje którzy chcą im to zabrać... za PO firmy upadały, nikomu nie pomagali i wgl.... a na koniec najlepsze... nie ma węgla bo PO pozamykało kopalnie i dlatego jest teraz tak jak jest z z dostępnością węgla... ręce opadają.... tvp info wlewa taką propagandę do ich głów że szok... i tak już na sam koniec... to.... właśnie z takimi ludzmi przyjdzie się zmierzyć w wyborach za rok ( o ile się odbędą)
2
O 19:45 mecz II ligi GKS Jastrzębie z górnikiem Polkowice na TVP Sport
2
Oho dodatek węglowy.... kolejny dodruk pięniadza.... hiperinflacja już zaniedługo... będziemy milionerami którzy będa się podcierać bezwartosciowymi pieniędzmi gdy będziemy mieszkać na ulicy bądz pod mostem
0
Loża na Rakowie to jak na okręgówce:D
0
Dobra Pany... saga z Lewandowskim się skończyła .. ciekawa jaka będzie następna :P
1
Gdzie jest transmisja ??
0
@kuz Antyradio jest najlepsze !!! sam słucham ;)
0
Na RMF lecą prawie cały czas piosenki stworzone na audio tune :D i w kółko to samo
6
Czas na pismo do Uefy o stworzenie UEFA Paralityk League może tam wygramy ze smerfami albo Muminkami
0
Hahaha drużyna z kraju gdzie ich PKB jest pewnie na poziomie Podlasia leje nas aż miło hahaha
0
Kiedy UEFA stworzy rozgrywki dla upośledzonych drużyn ??
0
Czy gazeta PSX extreme jest następcą dawnej gazety o grach Neo Plus ??
1
Jakby wybuchła ( nie daj Boże wojna ) to my się sami między sobą pozabijamy.... Tak to wygląda
0
Jakby coś to na TVP Sport mecz ligi konferencji ;)
0
Pany mam pytanie :D jaki krem do depilacji intymnej polecacie ??
1
O godz 18 na tvp sport mecz towarzyski Salzburg-Legia ;)
3
U mnie na wiosce ktoś ukradł prąd w wiaderku i od ponad godziny nie chce go oddać:D
9
@Czajka90 Kotlin
0
Ciekawe czy kiedykolwiek ludzie w tym kraju wyjdą na ulice... Może wyjdą na ulice jak już na niej wylądują....
0
Klepią nas jakby sobie amatora w Fifie wlaczyli
1
Kiedy światowa lewizna ( nie chodzi o Lewandowskiego) wymyśli żeby stawiać klocka przed meczem zamiast klękania ?
0
Na TVP Sport mecz barażowy Ruch-Motor ;)
8
Te dzisiejsze "HITY" to jest jakiś dramat... Głosy zmodulowane studyjnie i niby wielki artysta z talentem...
0
Co tam pijecie i jecie do nierozpoczetego jeszcze finału ??:D
0
Pany, ile najlepiej smazyc boczek zeby byl taki fajny jak w burgerach z maka ?? Tzn ile minut z kazdej strony :D
1
@FCBparasiempre I pomyśleć że pochodzi z mojego rodzinnego Jaworzna :)))))) DUMA :))))
0
@Crystalline I tu masz racje, dlatego że pije ostatnio Heineken Silver który ma 4 % kupuje w różnych marketach czy sklepikach i jest spoko a wczoraj kupiłem w biedrze i różnica jest kolosalna ... jakieś gorzkawe i tak jak piszesz czuć większą zawartość alkoholu
0
@AmigoBlancos Na kodzie kreskowym ??