1

Co mamy zrobić żeby nasza repka grała jak Hiszpania z taką finezja i łatwością

0

Puchacz to jest dobry tylko w waleniu do zdjęć Julki

0

Kartofliska .. i tyle w temacie

0

Mówię wam że lepiej byśmy wyglądali jakby nasza kadra była zbudowana z zawodników 2,3 ligi polskiej a nie te gwiazdeczki piz.....

0

@amanter Pieski powinny żyć tyle ile ich pan szkoda że tak nie jest :(

1

@LionelM95 Wyrazy współczucia .. jak jeszcze robisz pod bląchą to ... szkoda gadać

0

Jaką poduszke do spania z Jyska polecacie ?

1

Jakby tak Barca często strzelała z dystansu w swoich meczach jak obecnie w meczu Szwajcarii to byłoby pieknie

0

Ten mecz się ogląda jak mecz seniorów z trampkarzami

1

Nasi mają lekcje jak się gra

5

Tym tyłkiem to kręć w klubie dla ge... Jesteś żałosny

5

Strejlau>sousa.

1

@Kgorecki2500 placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym

5

Stanoskiiiiiii.

2

Pandev>griezmann

3

Zaniedlugo będzie ostrzeżenie przed meczami że materiał +18 ze względu na brutalność

1

W meczach z Finami same niebezpieczne sytuacje ( chodzi o zdrowie )

0

Real im się włączył

1

Tak jak real.. na farcie

0

eh było blisko...

1

Kurs na Słowację był blisko 5 cza było stawiac

2

Zmień zawód na modela lepiej..

1

Nawałka wróć !!!

0

To wygląda tragicznie

0

Hahaha Robią naszych jak dzieci... Dramat kur...

0

jesli to prawda ze maja dokonczyc mecz to oby miliony kibicow podjechalo pod siedzibe uefa i zrobilo taka haje jakiej swiat nie widział

44

Widac ze Borek nie wstydzi sie wiary w Boga

2

Dobrze mówią w studiu że muszą przestać tak często grać !!!!

6

Oby wyszedł z tego :((((

0

Tak smieszkujecie z Insignie a w miedzi Legnica gra jeszcze mniejszy pilkarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?