svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co mamy zrobić żeby nasza repka grała jak Hiszpania z taką finezja i łatwością
0
Puchacz to jest dobry tylko w waleniu do zdjęć Julki
0
Kartofliska .. i tyle w temacie
0
Mówię wam że lepiej byśmy wyglądali jakby nasza kadra była zbudowana z zawodników 2,3 ligi polskiej a nie te gwiazdeczki piz.....
0
@amanter Pieski powinny żyć tyle ile ich pan szkoda że tak nie jest :(
1
@LionelM95 Wyrazy współczucia .. jak jeszcze robisz pod bląchą to ... szkoda gadać
0
Jaką poduszke do spania z Jyska polecacie ?
1
Jakby tak Barca często strzelała z dystansu w swoich meczach jak obecnie w meczu Szwajcarii to byłoby pieknie
0
Ten mecz się ogląda jak mecz seniorów z trampkarzami
1
Nasi mają lekcje jak się gra
5
Tym tyłkiem to kręć w klubie dla ge... Jesteś żałosny
5
Strejlau>sousa.
1
@Kgorecki2500 placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym
5
Stanoskiiiiiii.
2
Pandev>griezmann
3
Zaniedlugo będzie ostrzeżenie przed meczami że materiał +18 ze względu na brutalność
1
W meczach z Finami same niebezpieczne sytuacje ( chodzi o zdrowie )
0
Real im się włączył
1
Tak jak real.. na farcie
0
eh było blisko...
1
Kurs na Słowację był blisko 5 cza było stawiac
2
Zmień zawód na modela lepiej..
1
Nawałka wróć !!!
0
To wygląda tragicznie
0
Hahaha Robią naszych jak dzieci... Dramat kur...
0
jesli to prawda ze maja dokonczyc mecz to oby miliony kibicow podjechalo pod siedzibe uefa i zrobilo taka haje jakiej swiat nie widział
44
Widac ze Borek nie wstydzi sie wiary w Boga
2
Dobrze mówią w studiu że muszą przestać tak często grać !!!!
6
Oby wyszedł z tego :((((
0
Tak smieszkujecie z Insignie a w miedzi Legnica gra jeszcze mniejszy pilkarz