svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ma skubany głos ;)
1
Gudjonsen > griezmann
0
Ta foto higiena to jest chyba na każdym meczu repki
1
Fajna ta prowadząca na TVP sport
0
Jaką grę polecacie pobrać z Ps Store ??
1
Jak coś to na TVP Sport mecze na szczycie II Ligi Chojniczanka-GKS Katowice ;)
0
@Dior No serio pytam bo widziałem dziś w biedrze i ciekawy jestem opini czy opłaca sie to kupowac :D
0
Czy ktoś używał perfumu (wody toaletowej) Luca Cipriano z biedry ?
3
Po co nam ten stary gruby i słaby Suarez... My mamy super zajebistego griezmana który strzeli raz na 5 kolejek ;)
0
@lucas/catalan Czy pani na Twoim profilowym to skylar Vox ? ;)
0
Jaki likier polecacie ;) ??
0
Co robicie w wolnych chwilach ?? ;)
0
Dawać !!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ile atletico miało przewagi punktowej ?
1
A jest tu ktoś kto nie ogląda tego meczu bo ma wyj....e ?
7
Ludzie.. zmiana trenera kompletnie nic nie da.. pół składu do wywalenia i zapewne czeka nas 2-3 letnia stagnacja ale może to się przerodzi w nową jakość
2
Maja lepiej wygląda z grzywką ale i tak nie jest zła ;)
1
Nasza Polska dalej jest podległa komunistom.. więc gadanie że jesteśmy niepodległym państwem jest zabawne
0
Czemu nasi nie potrafią strzelać z dystansu ??
0
Jeszcze 40 minut..
0
Pytanie do graczy Wota a mianowicie .. lepiej mieć działo z lepszą penetracja czy uszkodzeniami ??
0
Już cos mówili o 4 fali :D więc zabawy ciąg dalszy :D
1
@Deviler Na świecie jest blisko 200 krajów więc... Słabo to widze
0
Wy też jesteście tacy senni dziś ?? Czy ze mną coś nie tak
0
Jaką maszynkę do obcinania włosów polecacie ??
4
@jeyx77x Obecna gala złotej piłki to żart :P
3
Widzę pod spodem że w sondażach PiS wygrywa czyli trzeba pół swojej wypłaty przeznaczyć na szkołę języków obcych
4
Już człowiek nie ma sił na tą pogodę
0
Barca będzie grała tiki taka chyba jeszcze przez 10 kolejnych sezonów
2
Ten klasyk na tym piknikowym stadionie i w dodatku bez kibiców będzie dziwny