0

W jakim markecie kupię tzw "ogórki kanapkowe"

9

Jak ja nienawidzę zimy !

0

Jak my nie kupimy solidnych obrońców to czarno to widze

0

Busi to chyba robi... Koemanowi że on gra

2

Co Busi dalej robi w tej drużynie ??!!! On powinien grać w 3 lidze...

0

Co macie na obiadki ? :D

0

Oho teraz PiS opowiada jak to jest wspaniale i będzie jeszcze cudowniej :D

1

@lucas/catalan Nikt z tej listy :D Kendra Sunderland na dzisiejszy wieczór w moim łóżku (marzenie :D)

0

Pil ktoś kustosza z biedry ?? Jak oceniacie bo myślę czy nie kupić na spróbowanie

10

Tam gdzie były restauracje i siłownie to na ich miejsce powstaną kościoły

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@VamosRakieta Tam jest największe i najgorsze lewactwo swiata

0

Jakby co to o 18:30 klubowe MŚ na TVP Sport ;)

2

@MesQueUnClub96 Jak za 2 lata znowu wygra PiS to arrivederci Polonia

1

Kto dziś wsparł WOŚP ?

0

Negredo to jest lepszy od Antka

2

Koueman out !! Suarez in

0

@Miszcz Textu FCB jak dla mnie to taka średnia :D

1

@Miszcz Textu FCB stała obok i tak jakoś wyszło :D

3

Nie uwierzycie :D dziś w autobusie widziałem laskę co piszę z gościem na Gadu-Gadu wow :D

0

Brzęczek by u nas zrobił dobrą robotę :D

0

do kiedy sie rozlicza pita ?

0

Hahaha swietne argumenty ... naprawde.... to są jaja...

1

Kurde te nowe szczepionki to powstaja jak grzyby po deszczu :P

2

No musiało być 500+, 13 i 14 emerytura :D

1

Poprostu wykonują polecenia korporacji które zaniedługo sobie te wszystkie przedsiebiorstwa przejmą za darmo ... taka jest brutalna prawda ... światem rządzą korporacje z wielkim hajsem a nie rzady ..

1

To jest takie psychologiczne podejscie że wszedzie zle a u nas zajebis.... :D

3

@clyde Wszystkiego dobrego ;) zorganizuj impreze urodzinową w Kosciele i sie nikt nie przyczepi :D mam nadzieje że mnie zaprosisz :D

1

Zaczynamy kłamstewka :P

0

Nasze pokolenia nie dożyją już tak długiego wieku jak Pan Ryszard Kotys ... RIP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?