svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W jakim markecie kupię tzw "ogórki kanapkowe"
9
Jak ja nienawidzę zimy !
0
Jak my nie kupimy solidnych obrońców to czarno to widze
0
Busi to chyba robi... Koemanowi że on gra
2
Co Busi dalej robi w tej drużynie ??!!! On powinien grać w 3 lidze...
0
Co macie na obiadki ? :D
0
Oho teraz PiS opowiada jak to jest wspaniale i będzie jeszcze cudowniej :D
1
@lucas/catalan Nikt z tej listy :D Kendra Sunderland na dzisiejszy wieczór w moim łóżku (marzenie :D)
0
Pil ktoś kustosza z biedry ?? Jak oceniacie bo myślę czy nie kupić na spróbowanie
10
Tam gdzie były restauracje i siłownie to na ich miejsce powstaną kościoły
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VamosRakieta Tam jest największe i najgorsze lewactwo swiata
0
Jakby co to o 18:30 klubowe MŚ na TVP Sport ;)
2
@MesQueUnClub96 Jak za 2 lata znowu wygra PiS to arrivederci Polonia
1
Kto dziś wsparł WOŚP ?
0
Negredo to jest lepszy od Antka
2
Koueman out !! Suarez in
0
@Miszcz Textu FCB jak dla mnie to taka średnia :D
1
@Miszcz Textu FCB stała obok i tak jakoś wyszło :D
3
Nie uwierzycie :D dziś w autobusie widziałem laskę co piszę z gościem na Gadu-Gadu wow :D
0
Brzęczek by u nas zrobił dobrą robotę :D
0
do kiedy sie rozlicza pita ?
0
Hahaha swietne argumenty ... naprawde.... to są jaja...
1
Kurde te nowe szczepionki to powstaja jak grzyby po deszczu :P
2
No musiało być 500+, 13 i 14 emerytura :D
1
Poprostu wykonują polecenia korporacji które zaniedługo sobie te wszystkie przedsiebiorstwa przejmą za darmo ... taka jest brutalna prawda ... światem rządzą korporacje z wielkim hajsem a nie rzady ..
1
To jest takie psychologiczne podejscie że wszedzie zle a u nas zajebis.... :D
3
@clyde Wszystkiego dobrego ;) zorganizuj impreze urodzinową w Kosciele i sie nikt nie przyczepi :D mam nadzieje że mnie zaprosisz :D
1
Zaczynamy kłamstewka :P
0
Nasze pokolenia nie dożyją już tak długiego wieku jak Pan Ryszard Kotys ... RIP