0

Kojarzy ktoś tą nutke ? od 3:38 do końca

0

Co macie dziś na obiadki ? :D

1

Ten rok to jest jakiś szatanski rok......

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dziś brak meczyków wiec polecicie jakis film w tv ?

0

@Majkel34 a no wlasnie tez tak sie da wiec widzimy sie na wykladaniu towaru :P

2

Czyli co.. Widzimy sie na kasie w biedronce ..

0

Czyli co ?!! Jak potracimy prace to zeby znaleźć nowa prace to trzeba bedzie chyba tak naklamac w CV zeby nas przyjęli bo wyczuwam ze bedzie teraz tak... 1 miejsce wolne a chetnych 10 tysiecy i jak Ciebie akurat wybiora to bedzie jak los na loterii !

0

Czy jadl ktos z was te burgery z żabki ?? Opinie ? Bo sie zastanawiam nad kupnem

0

Co tam macie na obiadek ?:D

3

@Ramaj77 Gratki !! A jak ma na imię:)??

7

Ogladam sobie na Atm rozrywka kiepskich i gdy sa sceny z Św pamieci Dariuszem Gnatowskim to tak smutno sie robi mimo ze to serial komediowy :(

7

Nie wiem jak wy ale ja sie staje co raz to większym koronasceptykiem... To wszystko kupy dupy sie nie trzyma... To czemus ma służyć..

11

Polska jest czerwona strefa od 1945 roku... Do teraz

36

Już niema co nawet kiepskich wznawiać ;(( masakra :(

0

Jakie sa wasze ulubione chipsy ? :D

0

I jak tam wam dniówka dzisiaj w robocie przeleciała? ;)

0

Ktos poleci jakas fajna apke na telefon ? ;)

2

Zdeczka przesada z ta czerwona

0

@korzeń1 Cooo hahahah fotki higiena i gacie... Zajeb.... Nazwa lol to chyba jakis klub mem

2

Jak mozna na fladze Polski pisac napis "Foto Higiena"?? .....

0

Kiedy rusza NHL ??

0

Nieciecza by lepiej się prezentowała

0

@TheNekro94 zle sie moze wyrazilem... Po prostu chodzi o to ze jak jest losowanie to niech losuja.. 10-15 minut a nie pogadanki i wreczanie pucharów

6

Te ceremonie wygladaja jak wstepy do pornosow

0

Jakiego radia słuchacie jak jedziecie autem ?? :D

0

Jakie jest wasze ulubione jedzonko z mcdonalda?:D

2

Cza wstawać Panie i Panowie

0

Jak tam dzisiaj u was dniowka w robocie wam minęła? :D

0

Jakie piwko teraz pijecie do meczu ? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?