svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koziar Pierogi z biedry:D
1
A może z innej beczki :D co macie na obiad ??
0
@tadzik447 Kurde dziewczyna która prosi do tańca to tak jak laska która napisze pierwsza :D
0
@lucas/catalan No dokładnie ale widziałem tylko trailer więc mogę się mylić
0
@lucas/catalan Podobna do tej z tego kinowego soft erotyku
1
Zakupy na grilla zrobione ??:D
2
Fajna ta Olga Olesek :D
7
Jarek nakręcił Dudusia i będzie gadał chyba cały dzień :P
2
Ciekawy ma pomysł na Polskę 500+ 13 emerytura 14 emerytura i tak do końca świata :P
3
@ChakalakaDzieki 500 + jest wspaniale według niego :p
3
Oho Duduś lansuje się w tv :P
0
Jakby co to na HBO o 19;10 pierwszy odcinek Czarnobyla
0
Wiem ze to sprawa osobista ale takie pytanie ;) na jakie fundacje albo cos innego dajecie swoj 1% podatku??
10
Dziś przypada 34 rocznica katastrofy w Czarnobylu
1
@MichalZZZ Prezydent Chorwacji :D :P
5
Kto dziś odpala grilla ? ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Katalończyk 99 No spoko ale co niektórzy to no.... :P
0
@Katalończyk 99 Jeju napisane dla żartu a to już wysyp wszystkich flag świata chodziło o dyktaturę matko :P strach coś napisać
1
@Nozyko tak dokładnie hahah
2
Hah wiem ze to glupie ale trzeba sie pośmiać:D logo pis ma takie same barwy jak flaga korei północnej:D biały czerwony i niebieski :D
1
@Varg No wiesz jak tak dalej w kraju będzie to będzie kult wodza Jarosława :D a co do roku to już kiedyś pisałem że jest przestępny i dlatego jest taki masakryczny :D
8
Kim dzong un ten z korei a nie ten nasz podobno w stanie krytycznym
0
Chcecie wiedzieć dlaczego jest do du...??bo 2020 to rok przestępny:D
0
@TheNekro94 No może i tak ale co jak co gospodarcza wojna między nimi trwa
0
@cules100pro Norton (15 znaków)
0
@Kondziubarcano w sumie nic ale coś mi się wydaje że będzie III wojna i zacznie się w chinach
0
Oj chyba będzie wojna między USA a Chinami
0
Jakie gry przeglądarkowe polecacie
0
Jakie są wasze ulubione sosy ?