1

@justfootball Lepiej na żywo poznać, kobita zobaczy jaki jesteś naprawde i wgl jak sie zachowujesz itp a tak to jest no..... Tak srednio bym powiedział i wgl w większości siedza tam laski co leca tylko na kase i fajne auta

1

@geass Myślałem że to już nie istnieje :P

1

Wow sieć Heyah wstała z martwych :D

1

Ile piszecie sms-ów dziennie ??:D wiem ze jest dzis fejs i Messenger ale nie kazdy ma fejsa wiec dlatego takie pytanie :D

0

Co polecacie ciekawego w tv ??

1

@MichalZZZ A no chyba ze taka sytuacja

0

@MichalZZZ To może dzis na kolacyjke do piwka zamówić:D

0

Jak kebab to z jakim miesem u was ?? I jaki sos ??

0

Co sądzicie o saskiej o smaku kawa z nuta brandy ;) ??

1

Proste rozwiązanie... Podzielić ten kraj na zachód i wschód i tyle.. Zachod dla trzaska a wschod dla dudeła i beda dwie Polski:P

0

Jaki jest wasz ulubiony ketchup?? :D

5

Jak my w następnym sezonie będziemy mieli taki skład to będzie to wyglądało jak malowanie nieboszczyka z myślą że ożyje..

3

Ale się ta drużyna kończy......

0

Pytanie troche z innej beczki.. czy może wie ktoś czy Baseball MLB w tym sezonie wystartuje ?

0

Jako że temat musztardy jest teraz na topie to ... Pytam was jaka jest wasza ulubiona musztarda :D

0

@Gosciuu Ja obstawiam tak dopiero za... 20 Lat

0

No i ekspert potwierdza że to jest to samo

13

Zauważyliście że polsat stał sie taki propisowski .. debaty nie bedzie bo duduś nie potwierdzil.. ale ale... bedzie wywiad z dudusiem w polsat news .. KOMEDIA

0

No siema :D jakie były wasze najwyższe wygrane w zdrapkach lotto ??

0

@VenoM no tak ale mogło by być ich wiecej

2

No i tak to bedzie jeszcze przez co najmniej 20 lat... Mlodzi maja wyje.... A staruszki 60+ po kosciele leca i robia robote dla dudy..

0

@The Game 10 no zebys wiedzial ze tak bedzie...

21

Nic tylko rzucic robote, dzieci robic i bede mial wiecej pieniążków niz gdybym pracowal......

0

Co macie na obiadki ;D

0

Debata w Polsacie odwołana ... Widać że Duda i Trzaskowski to ........

0

Oby debata w Polsacie była lepsza

1

Gościu wymiata hahha

1

Duduś recytuje :D

0

Typowy wujo z wesela :D

0

Co macie dziś na obiadek ??:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?