svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@justfootball Lepiej na żywo poznać, kobita zobaczy jaki jesteś naprawde i wgl jak sie zachowujesz itp a tak to jest no..... Tak srednio bym powiedział i wgl w większości siedza tam laski co leca tylko na kase i fajne auta
1
@geass Myślałem że to już nie istnieje :P
1
Wow sieć Heyah wstała z martwych :D
1
Ile piszecie sms-ów dziennie ??:D wiem ze jest dzis fejs i Messenger ale nie kazdy ma fejsa wiec dlatego takie pytanie :D
0
Co polecacie ciekawego w tv ??
1
@MichalZZZ A no chyba ze taka sytuacja
0
@MichalZZZ To może dzis na kolacyjke do piwka zamówić:D
0
Jak kebab to z jakim miesem u was ?? I jaki sos ??
0
Co sądzicie o saskiej o smaku kawa z nuta brandy ;) ??
1
Proste rozwiązanie... Podzielić ten kraj na zachód i wschód i tyle.. Zachod dla trzaska a wschod dla dudeła i beda dwie Polski:P
0
Jaki jest wasz ulubiony ketchup?? :D
5
Jak my w następnym sezonie będziemy mieli taki skład to będzie to wyglądało jak malowanie nieboszczyka z myślą że ożyje..
3
Ale się ta drużyna kończy......
0
Pytanie troche z innej beczki.. czy może wie ktoś czy Baseball MLB w tym sezonie wystartuje ?
0
Jako że temat musztardy jest teraz na topie to ... Pytam was jaka jest wasza ulubiona musztarda :D
0
@Gosciuu Ja obstawiam tak dopiero za... 20 Lat
0
No i ekspert potwierdza że to jest to samo
13
Zauważyliście że polsat stał sie taki propisowski .. debaty nie bedzie bo duduś nie potwierdzil.. ale ale... bedzie wywiad z dudusiem w polsat news .. KOMEDIA
0
No siema :D jakie były wasze najwyższe wygrane w zdrapkach lotto ??
0
@VenoM no tak ale mogło by być ich wiecej
2
No i tak to bedzie jeszcze przez co najmniej 20 lat... Mlodzi maja wyje.... A staruszki 60+ po kosciele leca i robia robote dla dudy..
0
@The Game 10 no zebys wiedzial ze tak bedzie...
21
Nic tylko rzucic robote, dzieci robic i bede mial wiecej pieniążków niz gdybym pracowal......
0
Co macie na obiadki ;D
0
Debata w Polsacie odwołana ... Widać że Duda i Trzaskowski to ........
0
Oby debata w Polsacie była lepsza
1
Gościu wymiata hahha
1
Duduś recytuje :D
0
Typowy wujo z wesela :D
0
Co macie dziś na obiadek ??:D