svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AnnaMarianna Dzięki bardzo ;) Tobie też życzę fajnego faceta ;)
1
@AnnaMarianna To by były córeczki tatusia :):D
1
@AnnaMarianna2-3 odpowiednio ;) najlepiej 3 córeczki
0
Nawzajemmmmmmmmm :)
1
@Jaca27 Jak Cie złapią to powiedz im że chciałeś uczcić katastrofe smolenska na powietrzu tak jak to zrobił nasz najcudowniejszy wódz narodu i wtedy ci nic nie zrobia ;D
1
@contowsky Muszę jeszcze popróbować innych smaków saskiej ;)
0
@contowsky Piwko Heineken i wódeczka saska o smaku kawy z nutą brandy
0
Ile Jaro nasz wódz ma wzrostu ?:D
3
@Barca1992 Bo to król Polszy
3
@Shapiro myślałem że ruch Chorzów :D
0
@leszeq No w sumie darmowe to jest więc chyba spróbuję w canvie
0
Jaki polecacie dobry program do tworzenia logo na kompa ?
0
@A_Gomesinho_21 W tvpis duduś miał 53 % a druga Kidawa 12% więc no.. te wszystkie sondaże to można sobie wsadzić w ....
0
@escarabajo No no :D można i tak :D
0
Tak teraz patrze a tu laseczka z psem sobie joging serwują po ulicy :D widac total wyj.... :D
3
Na eleven sport mecz Barcy z Bilbao z 2014/2015
0
Canal plus sport mogłby tez puszczac inne retro mecze la liga w weekend i to jeszcze tak o 20 np
0
Jakie polecacie męskie wody toaletowe ??
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wchodze na fortune a dokladnie strefe typera i widze że niektórzy są tak uzaleznieni ze graja nawet ustawiane wyscigi psów i inne badziewie
7
@Piotr89Sand Takie lekko zaokrąglone mogą być ;) napewno lepsze to niz chude szkapy .. same kości
0
@Colon Zgadza sie :D swietna komedia :D tez dobre jest goscie goscie :D
0
@escarabajoAle my sie usmiali ;D a teraz pisz jakie jest fajne danie gotowe z biedry albo lidla albo jakiegos innego marketu ;d
0
@escarabajo Popiłem płynem lugola hahahahah
0
@escarabajo Ehhh Ty żartburgerze hahaha
0
Jakie polecacie dania gotowe z biedronki ??
4
Oby nasz były bramkarz Rustu Recber wyzdrowiał :(
0
Panie i Panowie do kiedy można rozliczyć pit ??
1
Szkoda że Laskowski nie komentuje już w C+
0
@barcafan9512 Hahaha:D