0

Jaki dobry film polecicie na dzis taki ktory jest na youtube zeby sobie odpalic na telewizorze

1

to sie zgadza myslalem ze linku nie znajde ale od czego jest la rambla ;d

0

aa dobra dzieki bardzo ;d

0

raczej nici z meczu wiec jakis film trzeba odpalic poleca cos ktos...

0

Cudowny prezent na urodziny dziekuje ci moja Barco !!!!

0

Valverde poczytal komentarze na la ramblii :D

3

Zmiany?? A na co to komu,komu to potrzebne

3

Bramka na 2:2 kwestia czasu

0

godzina rozgrywania el classico taka dziwna ;d

5

Marlon bramkeczka

16

Psl na trzecim miejscu hahha ten kraj to jest naprawde dramat dramatyczny

1

Epic drama normalnie ten mecz

1

No ...

6

O Boshe.....

2

Ja pitole dopiero co był piątek a juz połowa niedzieli zleciała...

3

Piątunio

1

I bardzo dobrze nasi to jest dramat

3

Hahahha brzeczek polecisz

0

Cud ze wlosi nie wygrywaja juz 3:0

0

Klepia nas jak dzieci

0

Zaraz nam strzelą

0

Na takie smieci społeczne to tylko obóz w którym inni sie tak nim pobawią !!

0

Gra w dziadka caly mecz....

0

Ehh alba ty tylko chcesz podac do messiego

8

Weekend jak zwykle przeleciał przez palce...

1

Ojj genoa zarobi na piątku duzo kasy

2

Piąteczek piątunio gol

1

Jaka jakosc komentarzu :////

0

Co sie stalo w eibar??

0

Acha ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?