0

Dembele wiecznie na l4

0

A moze by tak Marcelino hmmmm..

0

Jest jeszcze takie coś jak chwilowy mail coś Ala koszmail ??

0

Siema siema ;d mam glupie ale wazne pytanie ;d po jakim czasie zaczyna działać pyralgina ??

0

Ilicic do Barcy za rakiete

14

Okazja !!!!!!!!:D

0

@Karol1993 Thanks ;d

1

Da ktos stronke z symulacja losowania LM ;d

0

Co tu się dzieje hahaha :D

2

Na bank w szatni poczytali La ramble i widać efekty :D

0

Co tam ten Waldek im zrobił w szatni że w drugiej połowie gra inna Barca

5


No i fajnie :) jeszcze kilka przegranych i może się coś zmieni w tym klubie

1

juz drukuja ;d

0

Ale kopanina .. ale nudy

0

Co za wstyd ......

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

LZS Chrząstawa by lepiej zagrala

0

Te eksperckie wywody Hajto doprowadzaja do wymiotów............ ehhh eskpert

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Juz chyba lepiej sobie odpalic pornosa...na bank wieksze emocje ;d

4

Ci ochroniarze ja pewnie teraz...... w aucie ;d;d;d;d;

20

Jak ktos juz bedzie wiedzial co to za dupeczka to dawac info ;d

1

Zawsze jak z kims jade autostrada jako pasażer bo niemam prawka.. too mam strach cały czas bo tam każdy zapier.... i jeden falszywy ruch i moze byc .... SZOK....

1

@Bobo25  no to mój błąd wiec to bedzie jak kiedys... niemcy wshcodnie i zachodnie ;d

0

Czasem sobie tak mysle ze zaniedlugo Polska sie podzieli jak Korea .. bedzie Polska północna i południowa

0

Mnie ciekawi jedno... a mianowicie... co by było gdyby każdy obywatel MUSIAŁBY isc na wybory jakie by byly wyniki..

0

Można gdzieś na necie oglądnąć 'Czarnobyl'? ? ?

0

I tak sie kur.... walczy a nie !!!

1

Laskowski komentuje aloes dla uszu

0

......... po prostu gdy za rok znów dojdziemy do pólfinalu to licze na to ze w pierwszym meczu dostaniemy oklep zeby była motywacja na rewanz... bo widac ze wygrana u siebie ich chyba odurzyła ... i widzielismy tego efekty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?