svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D1OS Widzialem i to ogladalismy w szkole na religii :D
0
Jest dziś jakiś ciekawy film w tv ?
0
Co dzis macie na obiadki ? :D
0
No i zajebiście :D
1
Która piosenkarka sie wam bardziej podoba Natalia Nykiel czy Daria Zawiałow?? Dla mnie Natalia :D
6
Tak człowiek nie zwraca uwagi.. Ale znow co raz szybciej robi sie ciemno..
0
@DarekFCBnaZawsze Myślę o jutrze :D
0
Macie może jakis ciekawy pomysl na obiad ( jutrzejszy) ? :D
0
Kto ma jutro wolne za sobote ?? Czy mieliscie w piatek ? :D
1
To wygląda tak jakbym odpalił poziom amator w fifie... Jedna wielka zabawa
0
Setien i Valverde to jest takie same gow... Tylko inna nazwa
0
Kupujmy Bale'a :D
0
Co bedziecie pić do meczyku ?? :D
0
No .. Weekendzik :D zaraz cza do lewiatana skoczyc po jakies zimne piwka na meczyk
0
Jaki polecacie glosnik przenośny??
0
@mextexperu Mówie Ci... zeby o tym dokładniej opowiedziec od poczatku to trzeba siąść i obalic pol litra jak nie litr bo na trzezwo to masakra.. co koles ze soba zrobił
8
@masakrator05 Wal prawdę człowieku nie zrób z siebie pantofla.. ja mam podobny przykład z moim kumplem.. od 5 lat jest pantoflem,został weganinem i zmienił poglądy z prawicowych na lewactwo.. total odlot
0
Jak pizza to ?? Z sieciówki, lokalna czy wlasna domowa ??
0
Co macie dziś na obiadek :D ??
0
Ten Sarri to musi miec uzaleznienie od nikotyny na poziomie ultra hard :P
0
Pochwalcie sie jakie macie telefony ;))
0
W jakich sieciach macie telefony i ile płacicie ;) ??
0
Telefony macie na karte czy abonament ??
0
Wygraliscie kiedyś coś w krzyżówkach??:D
1
Jakie jest wasze uluione piwo kraftowe??
0
W jakich sklepach można kupić papryczki jalapeno ??
0
Jaką flaszke smakowa polecacie do kupienia ? ;))
0
A może Gieksa nie chce awansu
0
U kogo burza ? :D
0
@justfootball Spróbuj kiedyś speed dating ;))