svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Matko jak mnie wkurzaja te wywody hajto :/
3
Hahahhaa ja pierd..... 100 km dna i mułu
2
Leciał prawie nad moim domem czuje sie dumny :D
7
Dla mnie superowa !!
1
Niech gra chlop lepiej dla widowiska
4
Brawo Islandia ! dziękuje za piekna gre i emocje !
0
Dla mnie i tak Islandia jest zwycięska Brawo ISLANDIA !!
1
Włosi to spierniczyli niektórzy strzelali jak jakies paralityki...
1
Ronaldo zaczyna cyrki w polu karnym
4
Islandia jest cudowna druzyna!
0
1
Matko jak oni nas cisna...
0
Wydaje mi sie ze pazdan dostanie kilka ciekawych ofert po euro
0
Kapustka nastepca Lewego
0
No i wiecej takich strzałów !!!
0
tvp 2 (..............................................)
0
Ja wierze w kosmitow możecie sie smiac ale polecam wpisac na youtubie "Starozytni kosmici" a tak wgl dlaczego Bog by stworzyl tak wielki wszechswiat dla tylko jednej rasy
0
Valencia zawsze taka była,z mocnymi drużynami potrafi ugrać 3pkt a ze spadkiem przegra i wgl nie istnieje na boisku
0
Co sie z nimi dzieje zachowują sie jakby wygrywali z 5:0 a nie daj Boże Gijon zrobi kontre i wyrówna i postawi autobus i beda jaja
2
Panowie pobudka co jest z wami !
1
Do tego grona mozna tez dolaczyc eibar no ale juz oni nie bryluja
0
Mmmm coz za akcja delicje dla oczów brawo !!
1
No i manitka, chlopaki rozladowywuja sportowa zlosc !;)
0
Widac ze sevilla sie oszczedza na rewanz bo kompletnie nie istnieje
0
Najlepiej zainstalowac sopcasta to jest najlepsze rozwiazanie transmisja smiga
0
LE ich tam musial niezle zjechac w szatni albo bardzo dobrze zmotywowal
1
Zaczynamy wkoncu cos klepac
0
zawału idzie dostac..
0
Messi co za brama !!
2
Tylko nie Mathieu....