0

Matko jak mnie wkurzaja te wywody hajto :/

3

Hahahhaa ja pierd..... 100 km dna i mułu

2

Leciał prawie nad moim domem czuje sie dumny :D

7

Dla mnie superowa !!

1

Niech gra chlop lepiej dla widowiska

4

Brawo Islandia ! dziękuje za piekna gre i emocje !

0

Dla mnie i tak Islandia jest zwycięska Brawo ISLANDIA !!

1

Włosi to spierniczyli niektórzy strzelali jak jakies paralityki...

1

Ronaldo zaczyna cyrki w polu karnym

4

Islandia jest cudowna druzyna!

0

1

Matko jak oni nas cisna...

0

Wydaje mi sie ze pazdan dostanie kilka ciekawych ofert po euro

0

Kapustka nastepca Lewego

0

No i wiecej takich strzałów !!!

0

tvp 2 (..............................................)

0

Ja wierze w kosmitow możecie sie smiac ale polecam wpisac na youtubie "Starozytni kosmici" a tak wgl dlaczego Bog by stworzyl tak wielki wszechswiat dla tylko jednej rasy

0

Valencia zawsze taka była,z mocnymi drużynami potrafi ugrać 3pkt a ze spadkiem przegra i wgl nie istnieje na boisku

0

Co sie z nimi dzieje zachowują sie jakby wygrywali z 5:0 a nie daj Boże Gijon zrobi kontre i wyrówna i postawi autobus i beda jaja

2

Panowie pobudka co jest z wami !

1

Do tego grona mozna tez dolaczyc eibar no ale juz oni nie bryluja

0

Mmmm coz za akcja delicje dla oczów brawo !!

1

No i manitka, chlopaki rozladowywuja sportowa zlosc !;)

0

Widac ze sevilla sie oszczedza na rewanz bo kompletnie nie istnieje

0

Najlepiej zainstalowac sopcasta to jest najlepsze rozwiazanie transmisja smiga

0

LE ich tam musial niezle zjechac w szatni albo bardzo dobrze zmotywowal

1

Zaczynamy wkoncu cos klepac

0

zawału idzie dostac..

0

Messi co za brama !!

2

Tylko nie Mathieu....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?