svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Espanyol pokazuje antyfutbol..
1
Zdrowie was wszystkich ! i chlup !
1
Chciałbym życzyć wszystkim użytkownikom jak i użytkowniczkom jeszcze lepszego roku i spełnienia marzeń w nowym 2016 roku !
1
Wesołych,rodzinnych i spokojnych świąt wszystkim ! :)
0
Halo halo zyje ktos?? Ja niestety w robocie a inni pewnie imprezuja..
0
Obstawiam ze wylosujemy zenit
0
Panowie budzimy sie ! Co to ma byc!
0
Jest na polsacie
2
Wszystkiego najlepszego Asiu :)
1
Normalnie płakac sie chce.... MASAKRA :(
0
No to kur... swietnie.............
0
Serce mnie boli jak nasi "graja" tzn kopia
2
Niema obrony... to.sa kur... jaja
0
Wyczuwam transfer bramkarza celty do realu albo city
0
Smiac sie czy plakac panie i panowie??
4
Celta sie bawi z nami ... przykry widok no ale widac ze to rewelacja sezonu
0
Koleś powinien byc zawieszony na kazdy mecz fazy grupowej
0
Te stroje sa cudowne!!!!
3
Objechali nasza obrone jak dzieci
2
Ten czipolina zaraz bedzie gral w city
0
O kuzwa ale mlody
0
Trzeba dzis pobic rekord !!
0
Lewy pieknie technicznie
2
Ja jestem zdecydowanie na tak ;)
0
FIFA=MAFIA(15 znaków ;p)
0
Co sie stalo z naszymi ://
1
Trzymam Cie za słowo
3
Wlosi prowadza 1:0
1
A wlosi sie męczą z maltą
1
Ja sie tak zawsze zastanawiam skad ten manchester ma tyle kasy