4

Espanyol pokazuje antyfutbol..

1

Zdrowie was wszystkich ! i chlup !

1

Chciałbym życzyć wszystkim użytkownikom jak i użytkowniczkom jeszcze lepszego roku i spełnienia marzeń w nowym 2016 roku !

1

Wesołych,rodzinnych i spokojnych świąt wszystkim ! :)

0

Halo halo zyje ktos?? Ja niestety w robocie a inni pewnie imprezuja..

0

Obstawiam ze wylosujemy zenit

0

Panowie budzimy sie ! Co to ma byc!

0

Jest na polsacie

2

Wszystkiego najlepszego Asiu :)

1

Normalnie płakac sie chce.... MASAKRA :(

0

No to kur... swietnie.............

0

Serce mnie boli jak nasi "graja" tzn kopia

2

Niema obrony... to.sa kur... jaja

0

Wyczuwam transfer bramkarza celty do realu albo city

0

Smiac sie czy plakac panie i panowie??

4

Celta sie bawi z nami ... przykry widok no ale widac ze to rewelacja sezonu

0

Koleś powinien byc zawieszony na kazdy mecz fazy grupowej

0

Te stroje sa cudowne!!!!

3

Objechali nasza obrone jak dzieci

2

Ten czipolina zaraz bedzie gral w city

0

O kuzwa ale mlody

0

Trzeba dzis pobic rekord !!

0

Lewy pieknie technicznie

2

Ja jestem zdecydowanie na tak ;)

0

FIFA=MAFIA(15 znaków ;p)

0

Co sie stalo z naszymi ://

1

Trzymam Cie za słowo

3

Wlosi prowadza 1:0

1

A wlosi sie męczą z maltą

1

Ja sie tak zawsze zastanawiam skad ten manchester ma tyle kasy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?