0

Hahaha to ciekawe kto wypracowywał akcje dla argentyny ja sie pytam?

1

Ja osobiscie jestem bardzo zadowolony !

6

Juz chyba kazdy rzyga tym pogba, redaktorzy md i sportu to chyba trzepia gruche przy jego zdjeciach

8

Typowy offtop POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH UZYTKOWNIKOW I UZYTKOWNICZEK Z WESELA

106

Bardzo cenie sobie ludzi ktorzy maja dystans do.siebie

1

MUNDO DEPORTIVO PROSZE MACIE TUTAJ LINKI Z MECZÓW GDZIE GRAJĄ NAJLEPSI POLSCY ZAWODNICY https://www.youtube.com/user/kartofliskapl

2

Zaniedługo to może któryś z nas użytkowników znajdzie sie na liscie życzeń Barcy według mundo deportivo

0

No coz szkoda...

0

Paul Pogba :) (15 znaków)

0

Ja już tak niemoge sie doczekac sezonu !

0

Ja bym sie nie pogniewał

1

Wszystkiego Najlepszego Królu Złoty !!

1

No te pilki byly swietne ! Mialem taka jedna ale tez swietne byly fevernova i roteiro

1

Smieszna taka 15 znakow

0

To się bedzie ciągło przez długie lata ... tak cos czuje

0

Jesli to prawda to czemu nie

0

No mój błąd no ale taki zawodnik potrzebuje regularnych występów w drużynie jest jak jest więc dla jego dobra lepsze by było wypożyczenie

0

Niech zostanie tylko jak znów zagra 3 mecze na krzyż w sezonie to według mnie to niema sensu

3

Koniec tego dobrego cza isc spac i o 5 rano wstac good night All

0

Blaszczykowski tez zszedl a on jako jedyny ciagnal gre

0

Normalnie idzie usnac ... masakra

1

Milik musi uderzyc tak jak z gruzja to wtedy bedzie gol

4

Szpaku czas chyba na zapisanie sie na spotkania AA

11

Kolejny rzut karny???!!!!

1

Szkoda ze Kuba zszedl on jako jedyny ciagnal gre

2

On chyba sobie jaja robi

2

Aż sie dzieciństwo przypomina :)

6

Jesli to prawda to niech oszczedzi adriano

0

Czarnogora zaczyna cisnac

0

Ibra 3:0 15 znaków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?