svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahaha to ciekawe kto wypracowywał akcje dla argentyny ja sie pytam?
1
Ja osobiscie jestem bardzo zadowolony !
6
Juz chyba kazdy rzyga tym pogba, redaktorzy md i sportu to chyba trzepia gruche przy jego zdjeciach
8
Typowy offtop POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH UZYTKOWNIKOW I UZYTKOWNICZEK Z WESELA
106
Bardzo cenie sobie ludzi ktorzy maja dystans do.siebie
1
MUNDO DEPORTIVO PROSZE MACIE TUTAJ LINKI Z MECZÓW GDZIE GRAJĄ NAJLEPSI POLSCY ZAWODNICY https://www.youtube.com/user/kartofliskapl
2
Zaniedługo to może któryś z nas użytkowników znajdzie sie na liscie życzeń Barcy według mundo deportivo
0
No coz szkoda...
0
Paul Pogba :) (15 znaków)
0
Ja już tak niemoge sie doczekac sezonu !
0
Ja bym sie nie pogniewał
1
Wszystkiego Najlepszego Królu Złoty !!
1
No te pilki byly swietne ! Mialem taka jedna ale tez swietne byly fevernova i roteiro
1
Smieszna taka 15 znakow
0
To się bedzie ciągło przez długie lata ... tak cos czuje
0
Jesli to prawda to czemu nie
0
No mój błąd no ale taki zawodnik potrzebuje regularnych występów w drużynie jest jak jest więc dla jego dobra lepsze by było wypożyczenie
0
Niech zostanie tylko jak znów zagra 3 mecze na krzyż w sezonie to według mnie to niema sensu
3
Koniec tego dobrego cza isc spac i o 5 rano wstac good night All
0
Blaszczykowski tez zszedl a on jako jedyny ciagnal gre
0
Normalnie idzie usnac ... masakra
1
Milik musi uderzyc tak jak z gruzja to wtedy bedzie gol
4
Szpaku czas chyba na zapisanie sie na spotkania AA
11
Kolejny rzut karny???!!!!
1
Szkoda ze Kuba zszedl on jako jedyny ciagnal gre
2
On chyba sobie jaja robi
2
Aż sie dzieciństwo przypomina :)
6
Jesli to prawda to niech oszczedzi adriano
0
Czarnogora zaczyna cisnac
0
Ibra 3:0 15 znaków