0

Już szykuje hajs na tą błękitną i pomarańczową

3

Komentarz usunięty

0

Jak dla mnie świetna !

0

Za rok Nieciecza będzie walczyć o LM :D

15

Ja życze Katalonii i Baskonii żeby uzyskaly niepodlegosc

15

Fajny motyw z tą Ligą Mistrzów ;) te odliczanie :)

0

Kolejna legenda odchodzi na naszych oczach ehhh dlaczego:(

0

Az mi sie chce plakac...:((

0

Bardzo ciezko bedzie mi sie z tym pogodzic

0

Panowie i panie pijemy !!!!!!! CAMPEONES !!!!!!!

0

Ale urwal ulalala

2

Alves prosze nie osmieszaj sie..

0

Lopez lopez ciekawe nazwisko:p

0

Yeaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

1

Pirlo prosze cie.... dnoo

0

Wszystko fajnie ale pewnie juve siadzie i real to wykorzysta

0

Yeaaaa morata swietnie utrzymac to

1

A my chcieli dac za pogbe 80 milionow smiech na sali

1

Korepetycje u samego ronaldo pewnie bral

0

Lolllloooollll co to mialo byc!?

0

Pewne gran derbi w finale z taka gra juve daleko nie zajedzie

1

No to otwieramy carlsberga i jazda z nimi !

0

Jeszcze jutro Juve dolaczy do finalu i jazda !!!VEB

0

Masakra jakas...

0

Juz niemoge sie doczekac! Alez to beda emocje i mam nadzieje okazaly sukces

1

5 minut hHahhaahah wiadome

0

Z valenci zeszlo powietrze

1

Vcf walczyc kur!!!!!! Niemacie nic do stracenia jazda !!!!!!

0

Ehhhh no i dupa blada....

1

Ale seta ja pierd....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?