svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już szykuje hajs na tą błękitną i pomarańczową
3
Komentarz usunięty
0
Jak dla mnie świetna !
0
Za rok Nieciecza będzie walczyć o LM :D
15
Ja życze Katalonii i Baskonii żeby uzyskaly niepodlegosc
15
Fajny motyw z tą Ligą Mistrzów ;) te odliczanie :)
0
Kolejna legenda odchodzi na naszych oczach ehhh dlaczego:(
0
Az mi sie chce plakac...:((
0
Bardzo ciezko bedzie mi sie z tym pogodzic
0
Panowie i panie pijemy !!!!!!! CAMPEONES !!!!!!!
0
Ale urwal ulalala
2
Alves prosze nie osmieszaj sie..
0
Lopez lopez ciekawe nazwisko:p
0
Yeaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
1
Pirlo prosze cie.... dnoo
0
Wszystko fajnie ale pewnie juve siadzie i real to wykorzysta
0
Yeaaaa morata swietnie utrzymac to
1
A my chcieli dac za pogbe 80 milionow smiech na sali
1
Korepetycje u samego ronaldo pewnie bral
0
Lolllloooollll co to mialo byc!?
0
Pewne gran derbi w finale z taka gra juve daleko nie zajedzie
1
No to otwieramy carlsberga i jazda z nimi !
0
Jeszcze jutro Juve dolaczy do finalu i jazda !!!VEB
0
Masakra jakas...
0
Juz niemoge sie doczekac! Alez to beda emocje i mam nadzieje okazaly sukces
1
5 minut hHahhaahah wiadome
0
Z valenci zeszlo powietrze
1
Vcf walczyc kur!!!!!! Niemacie nic do stracenia jazda !!!!!!
0
Ehhhh no i dupa blada....
1
Ale seta ja pierd....