0

Diego zawodnik meczu jak narazie

0

Wyglada to nieciekawie.... boje sie ze spelni sie najgorszy scenariusz

1

Negredo pograz real

11

Vcf walczcie !!!!!!!!!

1

Komentarz usunięty

12

Pepe powinni zamknac w klatce w zoo

0

Kurde a mi sie piwko konczy

2

Diego alves jestes cudowny !!

0

Ronaldo bawi sie w pedro

0

Do boju VCF jazda z nimi !!

2

Ci komentatorzy sa chyba gorsi od duetu szpaku i zewlakow

1

Ja pierdooo Pedro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kocham Cie

0

Ciekawe jakby dzis rakieta zagrala

0

Padne na zawal .... stresuje sie nieziemsko

0

Xavi dzis czaruje

0

Trn mecz jest o 20

0

Hahahhahaha ale sytuacja

0

Strzelcie na 2:0 bo strasznie sie boje ze sie cos spierd....

0

Za 80 milionow to my mozemy kupic kilku dobrych zawodnikow

1

A ja nadal jestem zachwycony Twoja gra we wczorajszym meczu

0

Dzisiejszy dzien mozna uznac za udany

0

Ile wygrales :D

7

Jestem tak cholernie szczesliwy jakby mi sie dziecko urodzilo !!!!!

0

Mam nadzieje ze general sprawi ze cos trafimy

1

Jeju !!!! Kiedy strzelimy

0

Zaraz mnie cos trafi jak BARCA nie strzeli bramki...

60

Jak jestem pod wielkim wrazeniem gry rakiticia

0

Dzisiejsza gra rakiticia to poezja

1

Alves to jest dopiero alvaro:D

0

Kur... juz ich sluchac nie moge..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?