svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Diego zawodnik meczu jak narazie
0
Wyglada to nieciekawie.... boje sie ze spelni sie najgorszy scenariusz
1
Negredo pograz real
11
Vcf walczcie !!!!!!!!!
1
Komentarz usunięty
12
Pepe powinni zamknac w klatce w zoo
0
Kurde a mi sie piwko konczy
2
Diego alves jestes cudowny !!
0
Ronaldo bawi sie w pedro
0
Do boju VCF jazda z nimi !!
2
Ci komentatorzy sa chyba gorsi od duetu szpaku i zewlakow
1
Ja pierdooo Pedro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kocham Cie
0
Ciekawe jakby dzis rakieta zagrala
0
Padne na zawal .... stresuje sie nieziemsko
0
Xavi dzis czaruje
0
Trn mecz jest o 20
0
Hahahhahaha ale sytuacja
0
Strzelcie na 2:0 bo strasznie sie boje ze sie cos spierd....
0
Za 80 milionow to my mozemy kupic kilku dobrych zawodnikow
1
A ja nadal jestem zachwycony Twoja gra we wczorajszym meczu
0
Dzisiejszy dzien mozna uznac za udany
0
Ile wygrales :D
7
Jestem tak cholernie szczesliwy jakby mi sie dziecko urodzilo !!!!!
0
Mam nadzieje ze general sprawi ze cos trafimy
1
Jeju !!!! Kiedy strzelimy
0
Zaraz mnie cos trafi jak BARCA nie strzeli bramki...
60
Jak jestem pod wielkim wrazeniem gry rakiticia
0
Dzisiejsza gra rakiticia to poezja
1
Alves to jest dopiero alvaro:D
0
Kur... juz ich sluchac nie moge..