svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech otworzy tez w Australii bo tamtejsi zawodnicy maja potencjal
0
No i juz w sumie po emocjach w meczu
0
Zawsze mozna posluchac muzyki :D
0
Mam male marzenie zeby tvp wrocilo do wtorkowych transmisji LM tak jak to bylo kilkanascie lat temu
0
Ten mecz bedzie jednostronny
0
Lewandowski to zadecydowalo o wybprze meczu tak samo bylo z borussia ale teraz jest tvp bayern
7
Wlasnie dlatego pokazuja bayern zamiast psg z chelsea bo w bayernie gra lewy i komentatorzy szczytuja jak lewandowski ma pilke
1
Gdyby nie Krystyna to real by nic nie zrobil
0
Kurde szkoda ehh
0
Ale akcja cudna
0
Ehhh szkoda tej bramki no ale coz
0
Bramka na 6:0 wisi w powietrzu
0
Jak siedzi juz na lawce to nie jest tak zle pewnie jakis lekki uraz ktory groznir wygladal
1
W Fifie 16 bedzie komentowac szpaku i zewlakow nasi cudowni komentatorzy i eksperci :P
2
Ja i to cholernie bardzo
2
Nikt nie pobije tekstow Szpaka one sa wyjatkowe :D
1
Arsenal hmmm ok + zamiana za Alexisa i ja będe zadowolony :) ehhh tak wiem marzenia :) fajnie pomarzyc
0
Niech przypakuje ta chuda szkapa jak bedzie miala tyle hajsu
1
Kucharczyk podsumował legie
0
Lepiej właczyc Polsat :D kiepscy leca :D
0
Legia to jest totalna porażka
0
Co jak co ale to jest przepaść między tymi drużynami jesli chodzi o poziom gry
0
No i Legia papapapa
0
To jest dowód że Polscy kibice sa najlepsi
0
Oho Hiszpanscy sedziowie wiec bedzie sie działo
0
Arsenal sobie nie radzi kompletnie brak pomyslu na gre
0
Współczuje ale z żoną bedziesz miał to samo ;d no chyba że bedzie fanka futbolu no to juz inna gadka ;d
0
Brameczka ładna z rykoszetem ale ładna
0
SUAREZ KOCHAM !!
0
SUAREZ CUDNIE !!