0

Niech otworzy tez w Australii bo tamtejsi zawodnicy maja potencjal

0

No i juz w sumie po emocjach w meczu

0

Zawsze mozna posluchac muzyki :D

0

Mam male marzenie zeby tvp wrocilo do wtorkowych transmisji LM tak jak to bylo kilkanascie lat temu

0

Ten mecz bedzie jednostronny

0

Lewandowski to zadecydowalo o wybprze meczu tak samo bylo z borussia ale teraz jest tvp bayern

7

Wlasnie dlatego pokazuja bayern zamiast psg z chelsea bo w bayernie gra lewy i komentatorzy szczytuja jak lewandowski ma pilke

1

Gdyby nie Krystyna to real by nic nie zrobil

0

Kurde szkoda ehh

0

Ale akcja cudna

0

Ehhh szkoda tej bramki no ale coz

0

Bramka na 6:0 wisi w powietrzu

0

Jak siedzi juz na lawce to nie jest tak zle pewnie jakis lekki uraz ktory groznir wygladal

1

W Fifie 16 bedzie komentowac szpaku i zewlakow nasi cudowni komentatorzy i eksperci :P

2

Ja i to cholernie bardzo

2

Nikt nie pobije tekstow Szpaka one sa wyjatkowe :D

1

Arsenal hmmm ok + zamiana za Alexisa i ja będe zadowolony :) ehhh tak wiem marzenia :) fajnie pomarzyc

0

Niech przypakuje ta chuda szkapa jak bedzie miala tyle hajsu

1

Kucharczyk podsumował legie

0

Lepiej właczyc Polsat :D kiepscy leca :D

0

Legia to jest totalna porażka

0

Co jak co ale to jest przepaść między tymi drużynami jesli chodzi o poziom gry

0

No i Legia papapapa

0

To jest dowód że Polscy kibice sa najlepsi

0

Oho Hiszpanscy sedziowie wiec bedzie sie działo

0

Arsenal sobie nie radzi kompletnie brak pomyslu na gre

0

Współczuje ale z żoną bedziesz miał to samo ;d no chyba że bedzie fanka futbolu no to juz inna gadka ;d

0

Brameczka ładna z rykoszetem ale ładna

0

SUAREZ KOCHAM !!

0

SUAREZ CUDNIE !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?