svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ała Dżeko ostro dostał
0
Suarez dzis ukąsi
0
Jeju jeszcze 6 godzin do meczu ehh
3
On chyba nigdy u nas nie zadebiutuje..
0
Można powiedziec że dzieja sie cuda ze tylko 1:0 do przerwy w tym meczu
0
Jak narazie Legia słabo wypada na tle Ajaxu
0
Ja niemam nic przeciwko Cavaniemu serdecznie zapraszam w imieniu wlasnym i calym Barcelonismo
0
Ze gra schalke w tym meczu wystarcza na bundeslige lecz nie na lige mistrzow
0
Zewlakow dobrze mowi
3
Dobra reklama Heinekena :D
0
To co on robi to jest tragiczne wydaje mi sie że Krystyna ma tone tapety na twarzy
1
Krystyna robi te usta jak dmuchana lala
1
Niech Schalke wali wlasnie takie piły
0
Ancelotti drugi Ferguson z gumą w ustach :D
0
Polacy mają najlepszych fanów
1
No liczą liczą ktoś musi nurkować w pole karne :P
1
Po takim meczu naszych pupili chce sie już ogladac ich kolejny mecz VISCA EL BARCA DZIĘKUJE ZA PIEKNY MECZ !
6
Chłopacy ze Sportingu bawą sie dobrze i niech sie uczą od najlepszych
0
Suarez BOGIEM ale brama ja pierd... !!!
0
I teraz Suarez niech strzeli piątą brameczke
2
Wyczuwam Manite!
0
Teraz Suarez i niech cos ustrzeli
0
To mi sie bardzo podoba
0
To było zaplanowane :D
1
Pedro prawie jak Messi
0
oooo Cocu na meczu
0
U nas sobie kompletnie nie radził niestety..
0
Nooo i jest Suarez !!!!!
0
Aduriz strzelal panu Bogu w okno
0
Yeaaaaaa brawo pieknie