0

Ała Dżeko ostro dostał

0

Suarez dzis ukąsi

0

Jeju jeszcze 6 godzin do meczu ehh

3

On chyba nigdy u nas nie zadebiutuje..

0

Można powiedziec że dzieja sie cuda ze tylko 1:0 do przerwy w tym meczu

0

Jak narazie Legia słabo wypada na tle Ajaxu

0

Ja niemam nic przeciwko Cavaniemu serdecznie zapraszam w imieniu wlasnym i calym Barcelonismo

0

Ze gra schalke w tym meczu wystarcza na bundeslige lecz nie na lige mistrzow

0

Zewlakow dobrze mowi

3

Dobra reklama Heinekena :D

0

To co on robi to jest tragiczne wydaje mi sie że Krystyna ma tone tapety na twarzy

1

Krystyna robi te usta jak dmuchana lala

1

Niech Schalke wali wlasnie takie piły

0

Ancelotti drugi Ferguson z gumą w ustach :D

0

Polacy mają najlepszych fanów

1

No liczą liczą ktoś musi nurkować w pole karne :P

1

Po takim meczu naszych pupili chce sie już ogladac ich kolejny mecz VISCA EL BARCA DZIĘKUJE ZA PIEKNY MECZ !

6

Chłopacy ze Sportingu bawą sie dobrze i niech sie uczą od najlepszych

0

Suarez BOGIEM ale brama ja pierd... !!!

0

I teraz Suarez niech strzeli piątą brameczke

2

Wyczuwam Manite!

0

Teraz Suarez i niech cos ustrzeli

0

To mi sie bardzo podoba

0

To było zaplanowane :D

1

Pedro prawie jak Messi

0

oooo Cocu na meczu

0

U nas sobie kompletnie nie radził niestety..

0

Nooo i jest Suarez !!!!!

0

Aduriz strzelal panu Bogu w okno

0

Yeaaaaaa brawo pieknie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?