svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lucho i Simeone zaniedlugo na boisko wejda :D
0
No ! w koncu cos gramy jazda jazda !!
0
Oczywiście Simeone jako trener
1
Można rzec że nie dobry lecz świetny !
0
Mam wielkie obawy co do tego meczu..
0
Nie wierze żeby nasz były waleczny kapitan odszedł z klubu od tak. Musi być naprawde nieciekawie w zarządzie jeśli on tak zdecydował
1
Wszystkiego Najlepszego napije sie za twoje zdrowie !! :D:D
0
1
Jedynie o co Cie prosze Zubi to o to żebyś sie z całym szefostwem podał do dymisji
4
Busi przypakuj coś bo strach sie na Ciebie patrzeć jakbym miał tyle hajsu to sobie w chacie bym własną siłownie zrobił i przypakował
0
To jest bardzo możliwe niestety
3
Oj Xavi Xavi jestes jednym z najlepszych piłkarzy Barcy w historii ale prosze Cie... nie wypowiadaj sie po przegranym meczu bo ciągle slyszy sie to samo a mianowicie ze my zawsze bylismy lepsi a niestety tak wcale nie bylo... zero samokrytyki na temat druzyny
0
Lucho powinien sie zatrudnic w jakiejs druzynie z nizszej ligi moze by tam cos zawojowal tu niestety sobie nie radzi
0
Widać że są wypaleni
0
Niech walą z dystansu bo jak narazie takim klepaniem to oni nic nie zrobia...
0
Aż oczy bolą jak sie na to patrzy
0
City nie wydaje sie obecnie mocne ostatnio zremisowali z ostatnim chyba w tabeli Burnley a teraz widac ze wymeczyli zwyciestwo
0
No i prawidłowo
0
Dokładnie TheosFCB ! nie chodzi o to że wyrąbali by nas z LFP bo to jest wątpliwe bo co jak co ale nasza BARCA dużo daje LFP i bankowo by nam pozwolili grać u siebie poza tym Piłka nożna to nie jest już jedynie sport, marketing teraz również wszedł do gry i tu chodzi o zyski
0
Życzę tym krajom żeby stały się niepodległe
1
Hah mam to samo :D chyba taka przemiana materii :D
0
oby było wygrane
0
No to powodzenia :D
1
I pewnie ponurkuje
0
Same powtórki :D
0
YEAAAAAAAAAAAAAAA SUAREZ
2
GENERAŁ WCHODZI !
0
I TAK MACIE GRAĆ I STRZELAĆ !!
0
NEYMAR !!!!!!!!!!!!!!
0
rozkrecamy sie chyba