0

Alves...co Ty robisz

0

Klepa cud miód i malina

0

Messi Cudownie !!

0

Spodziewałem sie tego

0

Nie należała sie ta żółta

0

Jak dobrze że mieszkam na Śląsku :D odbiera mi Czeską telewizje ładnie a tam puszczają własnie BARCE

0

Neymar sie za dużo kiwa

0

koniec 1 połowy a tu tylko 1:0 co za kpina

0

Jakie podniecenie komentatora jakbysmy strzelili reprezentacji niemiec

0

Mogłby iść ogra sie bardziej

0

Ja bym zadzwonil na policje za znecanie sie nad kotem :D

0

Mam nadzieje ze ten czarny kot to dobry prognostyk dla nas

0

Emery zaraz wejdzie na to boisko :D

0

Beto pewnie cos naderwał nieciekawie

0

Nieda sie patrzyc na tą amatorke telewizyjną z Kazachstanu...

0

A ja nie widzialem bramki a powtorki nie bedzie...

0

dokladnie 39 :D

0

Pierwszy Kontakt pilki z Tello i juz wypracował gola

0

No ładnie nam idzie mam nadzieje że w sezonie też bedziemy tak grać

1

Dobra lece na jakis film w tv Dobrej Nocy Życze :D

1

To sie cza sie ugadac i zrealizowac te plany :D

1

Masakracje i libacje :D

1

Oj i to jaka zabawa :D taka że klękajcie narody :D

1

Pogramy sobie popijemy troszunie :D pojemy troszke no i będzie fajnie :D:DD:

1

Kiedyś sie trzeba ugadać na turniej w fife :D

1

Nie wierze hahahahahahahaha kuzwa w zyciu bym tak nie obstawił :D

0

Po co dają mu strzelać znów karnego .. bezsens

1

3:1 dla Legii ja nic nie piłem czy ja dobrze widze?! Jebne

0

Haahah :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?