svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.live-stream.tv/online/fernsehen/sf2.html#tab2-tab
0
Alves...co Ty robisz
0
Klepa cud miód i malina
0
Messi Cudownie !!
0
Spodziewałem sie tego
0
Nie należała sie ta żółta
0
Jak dobrze że mieszkam na Śląsku :D odbiera mi Czeską telewizje ładnie a tam puszczają własnie BARCE
0
Neymar sie za dużo kiwa
0
koniec 1 połowy a tu tylko 1:0 co za kpina
0
Jakie podniecenie komentatora jakbysmy strzelili reprezentacji niemiec
0
Mogłby iść ogra sie bardziej
0
Ja bym zadzwonil na policje za znecanie sie nad kotem :D
0
Mam nadzieje ze ten czarny kot to dobry prognostyk dla nas
0
Emery zaraz wejdzie na to boisko :D
0
Beto pewnie cos naderwał nieciekawie
0
Nieda sie patrzyc na tą amatorke telewizyjną z Kazachstanu...
0
A ja nie widzialem bramki a powtorki nie bedzie...
0
dokladnie 39 :D
0
Pierwszy Kontakt pilki z Tello i juz wypracował gola
0
No ładnie nam idzie mam nadzieje że w sezonie też bedziemy tak grać
1
Dobra lece na jakis film w tv Dobrej Nocy Życze :D
1
To sie cza sie ugadac i zrealizowac te plany :D
1
Masakracje i libacje :D
1
Oj i to jaka zabawa :D taka że klękajcie narody :D
1
Pogramy sobie popijemy troszunie :D pojemy troszke no i będzie fajnie :D:DD:
1
Kiedyś sie trzeba ugadać na turniej w fife :D
1
Nie wierze hahahahahahahaha kuzwa w zyciu bym tak nie obstawił :D
0
Po co dają mu strzelać znów karnego .. bezsens
1
3:1 dla Legii ja nic nie piłem czy ja dobrze widze?! Jebne
0
Haahah :D