svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nosz ku...a :/
0
Oni nawet juz chyba nie maja siły podniesc piłki do góry...
0
Jazda Childe Jazda !
0
Mam to samo
0
Suarez ok ale nie kosztem Alexisa... chciałbym żeby Pedro..
0
Belgia 3:1 Rosja taki mój typ ;)
8
Fuks i tyle... gra argentyny woła o pomste do nieba
0
Ajjjj kurde brawo IRAN !!
0
totalny brak pomysłu na gre..
1
Haha Iran by strzelił :D
1
Yeaaaaaa !!! SUAREZ !!!!!!!!
1
Go Urugwaj Go !! na 2:1 i bede mial znow 3 pkt
2
i mam 3 pkt ;)
3
Mimo iż Holandia wygrała to i tak Australia jest dla mnie druzyna swietna,waleczna i oni pokazali wielkiego ducha walki przez cały mecz
0
Portugalia sie sypie
0
I juz mi sie mecz nie siedzi dałem że bedzie 2:1 ..
0
40 milionów i możemy zacząć dyskutować
0
Zubi... prosze zrób mi przysługe... wyjdz prosze wyjdz bo Twoje wypowiedzi są tragiczne... i jak juz wyjdziejsz to spytaj sie pierwszego przechodnia gdzie jest okulista bo go potrzebujesz
0
Dziekuje bardzo:)
Nawzajem oraz zycze tego samego wszystkim Cule w Polsce:)
0
IRC wbijacc
0
Na Ircaaaaaaaaaaaaa
0
WBIJAC NA IRAAAAAAA
0
Panowie wbijac na czata
0
Podyskutować możecie na IRCU tam wbijajcie
0
wbijac na czata
0
wbijac na IRCA
0
Kavulo co jest??
0
WBIJAC NA IRCAA
0
Panowie wbojac na irca
0
wbijac na czata