svensonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piłka idzie PSG jak po sznurku
0
fatalnie to wygląda
1
ale nas rozklepali....
0
Busi.... co to bylo
0
BRAWO !!!!!!!!!!!
1
Flaga FCBP jest !
0
Niech teraz spier.... z Europy i niech sie zapiszą do azjatyckiej ligi mistrzów tam jest ich miejsce !! jak można Boga przekreślać na rzecz pieniądza... ehh ida fatalne czasy
5
Boże jak ja tęsknie za Alexisem...
14
Juz w swoim nazwisku ma potencjał do goli :D
0
Jaki on pewny swego
0
Pięknie !!!! MILIK
0
Liczymy na zwyciestwo !
1
Hahahaha swietna cieszynka :D
0
Boruc nie powinien schodzic po 1 polowce
0
Co to mialo byc...
0
Ładnie ciupiemy widać że w końcu ! jest jakiś postęp
4
Komentuje Szpaku więc pewnie przegramy albo w najlepszym przypadku zremisujemy
1
Hahaha dokładnie :D i nie tylko :D
2
Oj żebyś wiedział z taka noc spedzic to marzenie :D
0
Tadla jest zajebiaszcza :D
0
Gol smieszny :D
0
Czechy 2:1 Islandia
0
Czechy 1;1 Islandia
1
Mnie w tych eliminacjach najbardziej zaskakuje Islandia kto by pomyślał że tak dobrze gra
0
Trzeba się kiedyś z jakąś grupką wybrać do Warszawy bo naprawde swietnie to wygląda
0
No fajnie no ale to napastnicy są od strzelania a nie obroncy
0
Nie cieszy mnie to zwycięstwo... wymęczone ale i tak Kocham FCB !
0
No wkoncu gollllll
0
Boże jak my sie męczymy...
0
już trerer z polskiej A Klasy lepiej by ustawił zespół i wybrał zawodnikow na swoje pozycje