0

Piłka idzie PSG jak po sznurku

0

fatalnie to wygląda

1

ale nas rozklepali....

0

Busi.... co to bylo

0

BRAWO !!!!!!!!!!!

1

Flaga FCBP jest !

0

Niech teraz spier.... z Europy i niech sie zapiszą do azjatyckiej ligi mistrzów tam jest ich miejsce !! jak można Boga przekreślać na rzecz pieniądza... ehh ida fatalne czasy

5

Boże jak ja tęsknie za Alexisem...

14

Juz w swoim nazwisku ma potencjał do goli :D

0

Jaki on pewny swego

0

Pięknie !!!! MILIK

0

Liczymy na zwyciestwo !

1

Hahahaha swietna cieszynka :D

0

Boruc nie powinien schodzic po 1 polowce

0

Co to mialo byc...

0

Ładnie ciupiemy widać że w końcu ! jest jakiś postęp

4

Komentuje Szpaku więc pewnie przegramy albo w najlepszym przypadku zremisujemy

1

Hahaha dokładnie :D i nie tylko :D

2

Oj żebyś wiedział z taka noc spedzic to marzenie :D

0

Tadla jest zajebiaszcza :D

0

Gol smieszny :D

0

Czechy 2:1 Islandia

0

Czechy 1;1 Islandia

1

Mnie w tych eliminacjach najbardziej zaskakuje Islandia kto by pomyślał że tak dobrze gra

0

Trzeba się kiedyś z jakąś grupką wybrać do Warszawy bo naprawde swietnie to wygląda

0

No fajnie no ale to napastnicy są od strzelania a nie obroncy

0

Nie cieszy mnie to zwycięstwo... wymęczone ale i tak Kocham FCB !

0

No wkoncu gollllll

0

Boże jak my sie męczymy...

0

już trerer z polskiej A Klasy lepiej by ustawił zespół i wybrał zawodnikow na swoje pozycje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?