sylwiaa
Dołączył/a: kwiecień 2013
Wrocław
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No szkoda,.. ale mamy już Adriano, to na pewno duży plus
0
Noo to najlepszego..
0
Filmik świetny, aż się mordka uśmiecha ;P
I tak jak w końcówce... chcemy ciąg dalszy .. :) Leo wracaj szybko !
0
Szkoda, że nie czyta :p
0
Messi jesteśmy z Tobą! wracaj w 2014 jeszcze silniejszy :)
0
I tak trzymać ;p
0
jaka słodka fotka... Mały jest super, rodzice szczęśliwi ...sweet :)
0
No ładnie asystował ;)
0
Aha no i dzięki chłopaki..wiedziałam, że na Was można liczyć ;)
0
Aaa no i David Luiz haha ;p
0
O kim komentator mówił, że wyląduje w FCB w meczu Che-Mci? Coś przysnęłam i nie zakodowałam..
0
Z taką grą Realu można by było stwierdzić, że powinno pójść gładko, ale mam obawę, że real może się spiąć na mecz z nami
0
świetny mecz. Bramka dla Vall ..przypadek. Mecz pod całkowitą kontrolą. Super każdy ale przede wszystkim Ney Alex i Tello też niezle...szkoda że bez tego gola:( ogólnie uwielbiam go. Ponad to Song super, Bartra też. Tylko 3mac kciuki za nich
0
A oglądało się pewnie heh.
Ahh te zwody w zwolnionym tempie i rajdy przez całe boisko ;)
0
Podoba mi się ta wypowiedź :) Dodam tylko, że po zmianach pod koniec meczu jeszcze bardziej zaczął się podobać. Tello i Alexis rozruszali trochę przód razem z Neymarem. Szczerze ostatnio i o obronę się tak nie boję...czyżby zasługa naszego młodego stopera? Chociaż i Pique bez tragedii. I Celtik miał tę jedną przede wszystkim sytuację jak i my mogliśmy w końcówce strzelić. Także wynik zasłużony.
0
Tak jak Wy chciałabym zobaczyć Songa zamiast Bussiego. Dobrze, że mamy Neymara, bo nie różniłby się ten skład od zeszłorocznej edycji LM
0
Każdym się emocjonuje
0
Według mnie mecz nie był porywający (chociaż w sumie każdym się emocjonujące), ale chodziło chyba o wygraną lajtowym podejściem, tak to odbieram. Pewnie jakby była potrzeba to by się chłopaki bardziej spięli. P.S Ney wyglądał jakby go nosiło, że nie może grać.
0
Co do Tello jestem ZA
0
Odpowiedź ws Barty miała być
0
Oby to nie jednorazowy przebłysk, tego jemu i nam wszystkim życzę :)
0
Przy 2:0 to może Tello?
0
Jeszcze Bartre z Puyolem będziemy oglądać niedlugo ;)
0
Kolego masz rację, też tak myślę, że całej 11 wymienić raczej nie można, ale chciaż ten Song i Tello mogliby zagrać. Oczywiście zawsze są jeszcze zmiany...szkoda Roberto, na drugą połowę przy dobrym wyniku byłby "jak znalazł"
0
Przeczuwałam, że jak przyjdzie Neymar to Tello będzie mniej grał i tutaj się zgadzam z kolegą, że jak już Ney odpoczywa to chciałoby się Cristiana obejrzeć w końcu na swojej pozycji.
0
To tylko "przewidywane" składy
0
Zapewne chodziło mu o to, że gdyby nie mógł grać na odpowiednim poziomie z różnych powodów, to pewnie robiłby to amatorsko i za darmo, zajmując się czymś innym w tym czasie. Ja to tak rozumiem.
Poza tym, czy to ważne ile zarabia, ważne, że potrafi się dzielić poprzez różne fundacje itp.
0
Jestem tego samego zdania, więc nie wiem po co kolega komentuje w ten sposób, na stronie fanów FCB
0
A Twoim zdaniem, kto powinien otrzymać ?
0
"Poprawa jego kontraktu ma polegać na zwiększeniu owych bonusów. W ten sposób Argentyńczyk z łatwością osiągnie 18 milionów, które zarabia Cristiano Ronaldo."
Dokładnie piszą o bonusach.