0

Orientujecie się czy mecz jest na jakimś kanale nc+, oczywiście nie polskim, jakimkolwiek ?

0

Ja bym tam jeszcze Songa i Tello widziała, tak na zmianę

0

Może coś nowego wymysli, będzie zabawnie i nie da nam usunąć przynajmniej. Spain do boju! Lubię Brazylię ale jak można tylu swoim nie kibicować :P

0

Ewentualnie Tello zamiast Alexisa :)

0

to duża strata, że nie będziemy mogli oglądać Leo do końca sezonu :( ma nadzieję, że chociaż Tello dostanie szansę w każdym meczu...

0

jak większość z Was również jestem za tym, żeby występował jak najczęściej !

0

stawiam na 6:1 :P

0

według mnie gorzej byłoby z Realem, i oby finał Barca-BVB :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?