sylwiaa
Dołączył/a: kwiecień 2013
Wrocław
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Orientujecie się czy mecz jest na jakimś kanale nc+, oczywiście nie polskim, jakimkolwiek ?
0
Ja bym tam jeszcze Songa i Tello widziała, tak na zmianę
0
Może coś nowego wymysli, będzie zabawnie i nie da nam usunąć przynajmniej. Spain do boju! Lubię Brazylię ale jak można tylu swoim nie kibicować :P
0
Ewentualnie Tello zamiast Alexisa :)
0
to duża strata, że nie będziemy mogli oglądać Leo do końca sezonu :( ma nadzieję, że chociaż Tello dostanie szansę w każdym meczu...
0
jak większość z Was również jestem za tym, żeby występował jak najczęściej !
0
stawiam na 6:1 :P
0
według mnie gorzej byłoby z Realem, i oby finał Barca-BVB :)