sylwiaa
Dołączył/a: kwiecień 2013
Wrocław
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tatuażem miało być...ah te słowniki
0
Dziwne bo znam osoby z ratuszem, które oddają krew...
0
W tych czasach jeszcze ktoś może oceniać tak stereotypowo... chyba tylko moja babcia ;) Dani widać swój chłop
0
Heh redakcja powinna dodać osobny temat: mecz Realu czy coś, bo tutaj wolałabym czytać komentarze na temat naszej gry :) nie żebym nie interesowała się ich wynikami...Ale jakiś dodatkowy nius- mecze naszych rywali (czy coś takiego) i sobie pokomentujemy i pokibicujemy drużynie przeciwnej Realowi ;)
0
Bramka powinna być, ale i tak byśmy odrobili w 97min :p. Nasza Barca ostatnio trzyma nas w niepewności do samego końca, to się nazywa thriller, dawno tak dobrych nie oglądałam...
0
Ostatnie co bym obstawiała to zero z tyłu heh
0
nieaktualne... teraz jest The Happy One :)
0
Ostatnio i na prawej nieźle mu poszło...chyba, że takie dobre wrażenie zrobił w porównaniu do Pedro ;) p.s. Tello 3mam kciuki za jak najwięcej występów!
0
Wszyscy go uwielbiamy rrrrrr ;)
0
Tam to robią interesy ;)
0
A jakby się z Neymarem wymienił ...
0
Idealny ;) tylko myślę, czy Tello nadaje się na prawą stronę
0
Ja myślę, że Tata może nas zaskoczyć i nieco inny ten skład będzie niż podają (oby ;)
0
Niby masz rację, ale skoro ostatnio się męczymy u nich na wyjazdach, to może warto jednak na niego postawić dzisiaj.
0
Mam podobne zdanie, ale dodałabym jeszcze Adriano (chyba już wyleczył kontuzję)
0
A Ty to Szeregowy?
0
Luiz jest przesympatyczny :P
0
w Barcelonie by się opalił ;)
0
i komu tu kibicować.... lubię Pepa, dobrze mu życzę ale Bayern'u nie trawię, w Chelsea odwrotnie ;)
0
Zamiast Montoyi Alves i ten skład mi się podoba :)
Widzę, że Neymara umieszczacie na środku.. właśnie się zastanawiałam czy on jest raczej skrzydłowym czy środek też, jeśli tak.. tym lepiej.
0
łeee nie komentuje Pan Orłowski, jestem zawiedziona ;)
0
No i po tych tez, które mówią że brakuje "9" jak nie ma Messiego
0
Hehe też pomyslalam podczas meczu o zmianie pozycji Pique- oczywiście miało to być żartem po tych niepochlebnych komentarzach o nim ;)
0
sorry to nie tu
0
zresetuj koma ;)
0
Ok dzięki
0
Wiem, że pewnie nie raz ktoś pytał ale ciężko znaleźć w takiej ilości komentarzy, więc jak ktoś wie to proszę podzielić się info czy na jakimś kanale obejrze mecz? Jakimkolwiek :p
0
Dopiero miałam okazję obejrzeć bramki, wiem, że rywal nie był za bardzo wymagający, ale wrażenia pozytywne. Adriano chyba najlepsza, Messi też w końcu zakręcił ;) Podane Neymara i gol Cesc'a - super.
I oby tak dalej ;P
0
Cris wracaj nam szybko do zdrowia ;)
0
Też się przez chwilę zastanawiałam ale chyba za duża rotacja zawodników w meczu i pewnie ciężko o ocenę.