0

Z tatuażem miało być...ah te słowniki

0

Dziwne bo znam osoby z ratuszem, które oddają krew...

0

W tych czasach jeszcze ktoś może oceniać tak stereotypowo... chyba tylko moja babcia ;) Dani widać swój chłop

0

Heh redakcja powinna dodać osobny temat: mecz Realu czy coś, bo tutaj wolałabym czytać komentarze na temat naszej gry :) nie żebym nie interesowała się ich wynikami...Ale jakiś dodatkowy nius- mecze naszych rywali (czy coś takiego) i sobie pokomentujemy i pokibicujemy drużynie przeciwnej Realowi ;)

0

Bramka powinna być, ale i tak byśmy odrobili w 97min :p. Nasza Barca ostatnio trzyma nas w niepewności do samego końca, to się nazywa thriller, dawno tak dobrych nie oglądałam...

0

Ostatnie co bym obstawiała to zero z tyłu heh

0

nieaktualne... teraz jest The Happy One :)

0

Ostatnio i na prawej nieźle mu poszło...chyba, że takie dobre wrażenie zrobił w porównaniu do Pedro ;) p.s. Tello 3mam kciuki za jak najwięcej występów!

0

Wszyscy go uwielbiamy rrrrrr ;)

0

Tam to robią interesy ;)

0

A jakby się z Neymarem wymienił ...

0

Idealny ;) tylko myślę, czy Tello nadaje się na prawą stronę

0

Ja myślę, że Tata może nas zaskoczyć i nieco inny ten skład będzie niż podają (oby ;)

0

Niby masz rację, ale skoro ostatnio się męczymy u nich na wyjazdach, to może warto jednak na niego postawić dzisiaj.

0

Mam podobne zdanie, ale dodałabym jeszcze Adriano (chyba już wyleczył kontuzję)

0

A Ty to Szeregowy?

0

Luiz jest przesympatyczny :P

0

w Barcelonie by się opalił ;)

0

i komu tu kibicować.... lubię Pepa, dobrze mu życzę ale Bayern'u nie trawię, w Chelsea odwrotnie ;)

0

Zamiast Montoyi Alves i ten skład mi się podoba :)
Widzę, że Neymara umieszczacie na środku.. właśnie się zastanawiałam czy on jest raczej skrzydłowym czy środek też, jeśli tak.. tym lepiej.

0

łeee nie komentuje Pan Orłowski, jestem zawiedziona ;)

0

No i po tych tez, które mówią że brakuje "9" jak nie ma Messiego

0

Hehe też pomyslalam podczas meczu o zmianie pozycji Pique- oczywiście miało to być żartem po tych niepochlebnych komentarzach o nim ;)

0

sorry to nie tu

0

zresetuj koma ;)

0

Ok dzięki

0

Wiem, że pewnie nie raz ktoś pytał ale ciężko znaleźć w takiej ilości komentarzy, więc jak ktoś wie to proszę podzielić się info czy na jakimś kanale obejrze mecz? Jakimkolwiek :p

0

Dopiero miałam okazję obejrzeć bramki, wiem, że rywal nie był za bardzo wymagający, ale wrażenia pozytywne. Adriano chyba najlepsza, Messi też w końcu zakręcił ;) Podane Neymara i gol Cesc'a - super.
I oby tak dalej ;P

0

Cris wracaj nam szybko do zdrowia ;)

0

Też się przez chwilę zastanawiałam ale chyba za duża rotacja zawodników w meczu i pewnie ciężko o ocenę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?