0

Dla Angela nie, przyjdzie przecież Jordi Alba więc po co on... Ciekawe co z Bojanem, we Włoszech nie dał rady ale to trudna liga dla napastników ze względu na specyficzny styl gry tam. Moim zdaniem jak wróci to fajnie byłoby mu dać szansę powalczyć o grę w Barcelonie w czasie przygotowań do sezonu...jak nie da rady zawsze można wypożyczyć, jak będzie dawał radę to zostawić i odpadnie problem wydawania milionów na środkowego napastnika który byłby zapewne i tak zmiennikiem dla Villi....chociaż zapewne pojawią się spekulacje na temat Neymara i Llorente.

0

Prawdopodobnie jedyny trener w ostatnich latach który z wielkiego klubu odchodzi nie dlatego że ktoś go zwalnia, a dlatego że sam tak zdecydował. Mimo porażki w la liga i w LM nikt nawet nie pomyślał o zwolnieniu Pepa, kibice i sami piłkarze go kochają. To fenomen, fantastyczny trener i człowiek. Mam nadzieje że jeszcze kiedyś zasiądzie na trenerskiej ławce Barcelony :)

0

Można było się tego spodziewać, koniec pracy Pepa z drużyną to czas zmian w zespole, chwile słabości pod względem organizacyjnym które rywale chcą wykorzystać do wyciągniecia z Barcelony najlepszych piłkarzy. Mam tylko nadzieje że zarząd i osoby odpowiedzialne za transfery nie dopuszczą do odejścia kogokolwiek z trzonu drużyny.

0

wstyd mu mówić o klęsce 7-0 to tańca po bramce się przyczepił. Przeprosili więc nie rozumiem o co mu chodzi... Niestety każdy widzi to co chce widzieć, a ten Sandoval widocznie ma jakieś przykre wspomnienia z dzieciństwa które skojarzyły mu się z tym tańcem... cóż życie, trzeba takich ludzi rozumieć i im wybaczać.

0

hehe też urodziłem się 1 marca tylko 9 lat wcześniej :P do tego jestem absolwentem filozofii :)

0

Chakuo96 - nie wiedziałem że Nesta grał w Barcelonie ;) Fajnie że Bojan strzelił, no i Henry daje czadu :)

0

Drużyna przyjaciół Messiego ?? Kurcze to chyba cała Barcelona zagra :D

0

Jak chce być najlepszy to musi pokonać najlepszych. Rywalizacja w Europie pomogłaby mu w rozwoju bo z im lepszymi piłkarzami się gra tym szybciej można się rozwinąć. W Brazylii może kiwać i po 7 piłkarzy w jednej akcji, ale uznam go za dobrego dopiero gdy chociaż część tych umiejętności przeniesie na europejskie boiska.

0

Barca największy opór będzie pewnie miała od Realu, Malagi i Athletic. Real ma takich spotkań w których spora jest szansa na potknięcia zdecydowanie więcej więc...kto wie :)

0

Sergio Ramos: „Jestem bardzo dumny z postawy swojego zespołu. Są jednak rzeczy, z którymi nie da się wygrać. Pokazaliśmy wielki futbol. Sędzia? Bez komentarza. Niech profesjonaliści ocenią to, co się stało, są ku temu odpowiednie materiały."
Faktycznie real zagrał dobry mecz ale jak straszy Barce materiałami co robił sędzia to może niech pomyśli ile takich materiałów z ostatnich spotkań miałaby Barcelona ;) ...chamstwo Pepe i tego typu rzeczy.
Dla przypomnienia filmik ktory ukazuje wszystkie "czyste"zagrania Realu z ostatnich spotkań

.Nie umieszczam tu by wypominać piłkarzom ich zachowanie ale Ramos powinien przemyśleć to co mówi bo sędzia czasem sie myli ale w obie strony.

0

Dongou awansują z Juvenil A do Barcy B :)

0

już wiem że nie grał:)
stronka turnieju - http://www.lechcup.pl/fc,barcelona

0

a grał ten Japończyk?? Kakefuse Kubo ??
jakby ktoś chciał zobaczyć galerię z tego turnieju to jest ona tutaj :
http://www.gloswielkopolski.pl/fakty24/481885,lech-cup-barcelona-tottenham-borussia-dortmund-w-poznaniu,3,1,id,t,sm,sg.html#galeria-material

0

Słodziutka ta jego dziewczyna :) a Cuenca normalnie wygląda...w porównaniu do naszego Krzynówka czy choćby Tomka Iwana mógłby wręcz uchodzić za modela :P

0

20 euro za taxi:P toż to rozbój w biały dzień ;) Na biednych nie trafił a do tego foty z nimi sobie strzelił...ciekawe o czym zagadywał...o pogodzie:P??

0

a ja tam bym chciał Marca Muniese w pierwszej drużynie:) Bogactwem Barcy jest świetna szkółka, problemem z kolei to, że nie każdego utalentowanego gracza mogą awansować do pierwszej drużyny. Jedno wiem na pewno- Ci którzy zostaną, będą tu bo byli po prostu najlepsi bo tak ocenił to Pep lub kiedyś jego następca. Ci którzy odejdą zawsze przecież mogą wrócić gdy ograją się w innych drużynach lub nawet jeśli nie wrócą powinniśmy im życzyć sukcesów bo każdy kto wychował się w La Masii ma duszę Barcelony. Serce rośnie nie tylko gdy patrzy się na grę Barcy ale i gdy podziwia się w akcji Artetę, Romeu, czy Reinę. Piłkarzem Barcelony w pelni znaczeniu tego słowa nie są tylko Ci co grają regularnie w pierwszym zespole ale i Ci którzy się w niej wychowali i tego Barcelonie zazdrości cały świat:)

0

Nie wiem co brał autor tego artykułu ale chce adres tego dilera xD ...20-30 baniek z zawodnika z drużyny rezerw?? Nie mówię że nie będzie warty nawet 3 razy tyle ale póki co to wciąż niepewna inwestycja. Za nastolatków nie płaci się takiej kasy nawet w dzisiejszych zwariowanych czasach. Poza tym Rafinha jest wychowankiem Barcy, jego brat gra tu więc nie sądzę by gdziekolwiek się wybierał. Poza tym Mazinho da mu szlaban czy coś gdy chłopak tylko zacznie myśleć o takiej przeprowadzce;)

0

Widać że jest kilka perełek w składzie. Poza nieobecnym Dongou, oczywiście Sandro (rośnie fajna 9 do składu), Babunski, Grimaldo, Oriol Rosell no i oczywiście Sergio Samper i Gustavo Ledes. Chciałbym pooglądać całe ich mecze a nie tylko skróty.

0

ja mam już 26 lat, ale wiem jedno, jeśli niedługo będę miał syna i będzie się on interesował piłką nożną...mało tego przejmie po mnie miłość do Barcelony to nie będę się zastanawiał nawet sekundy i zawiozę go te 180 km dzielące mnie od Warszawy dając mu szansę uczęszczania do tej szkoły. Nawet jeśli nie będzie miał szans wybiec na Camp Nou w koszulce Barcy to wiem że dzięki takiej szkole wyniósłby do codziennego życia wartości które u piłkarzy Barcy ceni dziś cały świat:)

0

Zagrał Adan, bramkarz który był jednym z wyróżniających się graczy w hiszpańskiej reprezentacji rocznika 87( obok, Fabregasa,Pique,Capela i Jeffrena prawdopodobnie najlepszy). W realu ma małą szansę grania bo Casillas to jedyna obecnie grająca ikona tego klubu więc takie sparingi są jedyną praktycznie szansą pokazania się dla jakby nie patrzeć 24 letniego bramkarza więc sensacji bym się tu nie doszukiwał. Jednak w większości plotek jest ziarnko prawdy. Może Casillas faktycznie usiadł właśnie z powodu tego telefonu i kolacji, a może nie. Grunt że potrafił przeprosić gdy emocje meczowe już trochę opadły. Winy piłkarzy realu to nie zmniejsza ale daje jednak jakieś nikłe nadzieje na poprawę kontaktów graczy obu drużyn lub chociaż samego Casillasa z Katalończykami. Dlaczego Casillas usiadł pewnie nigdy się tak naprawdę nie dowiemy. W każdym razie Mourinho akurat stać na to żeby zrobić taką głupotę i podskoczyć do jedynego piłkarza realu do którego kibice podskoczyć nie pozwolą;)

0

Ale w Barcelonie go tego nauczą;) a umiejętności ma imponujące:P ściągnęli jeszcze dwóch 10 letnich koreańczyków;)

0

oj tam...niepotrzebny. A wiecie kogo ściągneła jakis czas temu Barca:)?? 10 letniego Japończyka. Nazywa się Takefusa Kubo. Tu macie link do facebooka facebook.com/TakefusaKubo?sk=wall na którym znajdziecie filmik z jego umiejętnościami. Powiem Wam że przegladając filmiki na youtube z największymi talentami wśród takich dzieciaków nie widzialem jeszcze tak utalentowanego...choć egoistycznego gracza:P normalnie Tsubasa xD W Barcelonie już też wymiata, w jednym z turniejów dostał MVP, Japończycy są nim zachwyceni no i trzeba przyznać że w jego gra w koszulce Barcelony wygląda imponująco- bigsoccer.com/forum/showthread.php?p=23126595

0

Po ostatnim meczu zwątpiłem czy jakikolwiek piłkarz realu potrafi wyłamać się spod tyranii Mourinho i zachować się tak jak należy. Nie wierzyłem, że którykolwiek z nich jest już w stanie normalnie się zachować i przegrać z klasą. Zwątpiłem w Casillasa którego zawsze lubiłem i ceniłem. Ci innego jednak słowa wypowiedziane w gniewie, będąc poniesionym przez emocje a co innego piękne gesty w czasie gdy te emocje już trochę opadną. Jako kibic Barcy doceniam jego zachowanie i uważam że to godny następca Raula w roli kapitana. Brawo dla tego pana.

0

Messiiiiiiiiiiiiiii xD Bara nawet nie przygotowana potrafi błysnąć geniuszem:)

0

szkoda że Dongou nie gra bo chętnie bym go zobaczył w akcji

0

ja kibicuję Barcelonie od 1992 roku a mój komenatrz : "no tak...o pokonaniu Barcelony faktycznie może tylko pomarzyć ostatnio;)" był podyktowany nie pogardą do samego Ronaldo czy Realu tylko faktem że ostatnio wiele klubów marzy o pokonaniu Barcy tylko to nie takie proste;)Lubię kilku piłkarzy realu i mimo wielkiej rywalizacji z naszymi są dobrym zespolem. Dlatego w poprzednim komantarzu na końcu dodałem słowo "ostatnio" bo pech dla innych, że trafili akurat na najmocniejszą Barce w historii. Powodzenia dla Realu za rok ale wobec transferów Sancheza, pewnie Fabregasa, wielkiegi wejścia Thiago i może kogoś jeszcze będzie im raczej trudno wygrać te boje z Barcą;)

0

no tak...o pokonaniu Barcelony faktycznie może tylko pomarzyć ostatnio;)

0

za kidnaping to Barcelona mogłaby jego podać nie tylko do FIFA ale do sądu...o ile wiem nieletnich nie można zatrudniać na umowie ale Wenger systematycznie korzysta z różnic prawnych w zainteresowanych krajach. Barca upomina sie o to co należy do nich, a Xavi jako lider Barcelony ma akurat prawo mówić o tym co myśli tym bardziej jeśli tylko cytował Fabregasa.

0

Hala Madrid, po pierwsze kup sobie słownik ortograficzny a jeśli jesteś ambitny to polecam naukę w czasie wakacji to może w końcu przepuszczą Cię za rok do 2 klasy podstawówki;) po drugie kibice realu są strasznie monotematyczni i obiecują Barcelonie baty już od kilku lat, to staje się powoli nudne...ale wiem dlaczego tak mówicie- część "kibiców" realu kończy w końcu 16 lat i zaczynają kibicować innym drużynom które są sensowniej prowadzone a na ich miejsce przychodzą nowi, młodzi gniewni 12 latkowie którzy wierzą w moc pieniędzy i obietnice sukcesów od Mou, który autorytetem dla was być nie powinien;)

Do kibiców Barcy- kurcze Lamela do Romy poszedł...Luis Enrique ściąga wszystkich ludzi którymi interesowała się Barca...

0

zobaczcie na tego japońskiego mikroprocesorka do którego link podał ktos poniżej...no niesamowity chłopaczek jest...do tego ta muzyczka aż Tsubasa mi sie przypomniał;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?