szoch6
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To co działa? Pewnie masz na mysli jakis masaz.
0
Też tak mi sie wydaje zeby wlasnie to zakupic.
0
Jakaś dobra rozgrzewajaca masc na nadwyrezone plecy?
0
Patrząc na bardzo ciekawą i rozbudowaną mitologie nordycka można spodziewać się spokojnie kilka części. Widziałem to zakończenie. Zapowiada sie walka z piorunami:)
0
Chyba tez przetestuje ale czuje ze jak inne multi czyli przez chwile moze i fajne .
0
PUGB chyba nie jest darmowy a tez jest szal i w sumie robisz non stop to samo z tego co widzialem ale kto co lubi. Mi kazde multi sie szybko nudzi z tego powodu ze caly czas to samo.
0
Ktoś mi wytłumaczy taki szał na ten battle royal i fortnite? Teraz widze ze nawet nowy CoD bez singla tylko z battle royal. Chyba jestem starego pokolenia i nie rozumiem tego fenomeu. Ogólnie za dużo tego multi itp. Dobrze że Sony jeszcze wydaje pożadne przygody.
0
Dodałbym jako plus. Świetne dialogi Arteusa i Mimira o mitologi nordyckiej. Mozna wiele sie dowiedziec. Milo leci przy nich czas podczas zwyklej podrozy. Minusem mało epickich walk jak w poprzednich czesciach a tutaj takich jak z baldurem. Sony robi robote. Przy obecnym rynku gierk , konsol i pc jak dla mnie konsolka sony dzieki cenie i grą numer jeden.
1
Po ostatnim klasyku bym tego nie powiedzial.
2
Zidane: Liga jest najtrudniejsza, ale Liga Mistrzów najbardziej zaj*bista
Idealnie to ujął.
0
Ktoś wie czemu nie ma jeszcze nowego La Liga Loca?
0
Beckham miał zawsze styl.
0
Ja ich nienawidze delikatnie mówiąc dlatego też nigdy bym nie chciał piłkarza od nich. No może by się znalazło kilka wyjątków ale to bardziej chodzi o charakter nie umiejętności. O to mi chodzi? O pożądanie zawodników drugiej strony.
0
No wiesz ale przeciez kibice Realu tak nie znoszą Farsy, katalońców itp a tak pożądają byłego zawodnika tej że zwanej przez nich Uefalony itp.
1
Też jestem tego pewien. Nie lubie go za to co zrobil a jak pojdzie do Realu to juz w ogole. Bede lubil nim grac tylko w fifie:)
0
Ale biali mają parcie na Neymara. Co drugi artykuł o nim na notatniku.
0
To oni chyba nie widziali finału Pucharu Polski jak zajmują się takimi błahostkami.
1
Na początku przeczytałem huliganke i tak zdziwienie. :)
0
To nie zmienia faktu ze ponad polowa to podatki i akcyza.
0
Trzeba chyba bedzie w to zainwestować. Bo za te 50zl coraz blizej zajade.
4
I niech nie zwalają na różnie niezależne przez nich czynniki jak ponad połowa to podatki i akcyza. Pamiętam wypowiedź Pana Prezesa jak narzekał na PO jak paliwo może być tak drogie i pokazywał swoje wykresy a teraz co robi?
4
Jeszcze chcą kolejny podatek 10gr dołożyć do paliwa.
1
A ty tu jesteś jako kibic angielskiej czy Barcelony?
2
Prawdziwy kibic:) . Okienko nie wiem kiedy było inaczej. Nie pamiętam nawet tego.
1
A składki i ubezpieczenia i tak musimy płacić. To jak nas państwo okrada to się w głowie nie mieści. Tyle kasy z nas ściągają a potem jak potrzebujesz do lekarza to czekaj do śmierci albo wykładaj znów kasę. Tak naprawde jak potrzebujesz to i tak nie korzystasz z NFZ bo nie ma jak a placisz za to. To samo ze składkami emerytalnymi. Złodzieje w białych rękawiczkach.
0
Chyba tak. To druga misja dla niego.
0
Ktoś ograł god of war bo mam pytanie jak dotrzec do jednego zadania pobocznego a srednio wiem jak. Zlecenie Broka żeby dostać do kopalni lansdrum czy jakos tam. Nie wiem jak, którędy?
1
To niech nawet podwoja cene. Niech bedzie te 30zl, Ja np ogladam tylko la lige i teraz nie mam wyboru tylko NC+ za 100zl gdzie i tak wiecej nie bede ogladal wiec troche marnotractwo. Trudno zostaja streamy zagraniczne. Wole zaplacic komus kto mi daje wybor a nie cos narzucaja.
0
Geniuszu teraz mam za 13zl na miesiąc całą la lige. Wiem że mogę mieć np NC+ ale powiedz mi za ile? Tym bardziej ze tv nie ogladam tylko la liga i LM. Mnie też stracą. Znów zacznie się szukanie streamów. Sami się o to proszą
0
Pół na pól i w dodatku mecze na zmiane. Czyli jedna kolejnka Barca w eleven a Real na c+ a potem na zmiane wiec trzeba miec obydwa pakiety. Fajnie co?