szoch6
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ostatnio dyskotowalem z kumplem co jest za realem. On twierdzi ze zespol ktory wygrywa lm jest najlepiej przygotowany i najlepiej zarządzany i najlepszy na swiecie mimo to ze na podwórku przegrywa z ogorkami bo w lm gra sie z gigantami. Co o tym sadzicie?
Dla mnie mistrz ktory sobie nie radzi u sb na podworku to zaden mistrz. Po prostu wygral bardziej prestizowe rozgrywki .
8
Ale tutaj wiele osób ma ból dupy. Zastanawiam się tylko czy bardziej kiedy Barca przegrywa czy jak Real wygrywa. Barca odpadła strona padła. Real awansował strona padła:) ogólnie szczerze sam mam ból dupy ale bez przesady.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
No wlasnie czytalem cos na ten temat i nie jestem pewien bo tam wynika z tego ze 5 a po 10 meczach 6 . 7 to moze jak jeszcze trener mu pasuje.
0
Jeżeli wpuszczam goscia z lawki w ultimate team ktory w ogole nie pasuje do skladu i nie na swoja pozycje to ile ma zgrania 5? Mozna mu jakos podwyzszyc? W ogóle ma to jakieś znaczenie?
0
Przecież jest przez nich zgłoszony i grał w tej edycji to nie dostanie medalu?
0
Jak to jest? Coutinho chyba nadal z szansą na tryplet?:)
0
Masz racje ale najpierw niech wygra ten dublet:)
0
Jeżeli nie potrafimy 3 lata z rzędu wejść do półfinału z Messim w składzie to aż strach pomyśleć gdy go zabraknie. W lm wygląda to jak gra Argentyny czyli beznadziejnie. Mimo posiadania dobrego skladu i posiadania kosmity w skladzie.
1
Po tym co już widziałem z Barca w roli głównej. Nie ma rzeczy niemożliwych. To piękno futbolu.
0
Ok czyli Real wygra LM tylko dzięki słabej grze Barcelony. Logiczne. Taki futbol ze czasem jeden gra lepiej czasem drugi. Z 1 punktem sie zgadzam. Nigdy tego nie zrobie. Co do drugiego poczekajmy jeszcze. Kazdy sie moze pomylic.
0
I 7-0 z bayernem bylo w dwumeczu. Taki futbol.
3
Odpadli to odpadli. Po co drążyć temat. Ja ich i tak uwielbiam. Może taka sytuacja trochę przesieje szeregi kibiców . Zawsze jakiś plus.
2
Podsumowując. Valverde to nasz drugi Andre Gomes. Niby dobry ale nie na ten poziom. Większość w tym ja przymykała na to oko bo jako tako na farcie wyniki były. Fart się skończył , siły się skończyły i wyszedł ten problem na wierzch. 3/4 winy za wczoraj jak dla mnie ponosi trener.
1
Przejmujemy paleczke frajera roku po psg
0
Za co przyznają? No gra się co jakiś czas. Raz czasem dwa w miesiacu.
0
Ale bez sensu. Najfajniej jest tak jak miałem wczoraj 3 mecze z rzedu wygrane dużą przewagą ostatni przegrany w ostaniej minucie i zaczynaj od nowa i jeszcze jak nie zagram dzis 4 to znow od nowa. Bez sensu.
0
Jak to jest z tymi elilminacjami do FUT champions? Niby są dwa turnieje eliminacyjne. To jak przypuśćmy dziś zagram z dwa mecze jutro musze od nowa?
7
Wcześniej słyszałem że City to bestie że PSG pociśnie Real. Widzę że Janusze zmieniają zdanie co mecz. To jest właśnie futbol nieprzewidywalny. Ta cały sztab nie wie że zawodnicy zajechanie. Widzą ich na treningach maja testy wydolnościowe itp. My zobaczymy raz w tygodniu w tv i już wszystko wiemy. Kurna u nas sami światowi znawcy.
0
Jest jeszcze okres próbny 14 dni na tvn player? Chyba nie z tego co widze.
0
Bez przesady. Oglądam. Skończyłem 6 odc i bardzo dobry ale inny rodzaj . Ciężko porównać do domu z papieru.
0
Ogląda ktoś serial Tabula Rasa? Jakieś opinie?
0
To fajnie że taka opinia bo właśnie zamierzam się wziąć za ten serial po ostatnim odc Domu z Papieru.
0
Ranczo to akurat jeden z fajniejszych polskich seriali.
1
No dobra może są bardziej podstawne ale mi chodziło o to że gdybanie to gdybanie tak czy inaczej
1
Mówimy gdyby grał w Hiszpanii a zobaczcie indywidualnie to Argentyna ma i miała lepszą drużynę ostatnimi latami niż Portugalia a mimo to ci drudzy potrafili coś wygrać. Byle jak ale wygrali .
5
A jakby Ronaldo też grał dla Hiszpanii to co wtedy? Gdybanie.
1
Fekir IF na pewno. Verrati daje rade? Mnie zniecheca jego niskie tempo.
0
Nie oszukujmy się człowiek jest tylko człowiekiem i zawsze będzie chcial jak najwięcej zarobić. Piłkarz ile pogra? Do 35 roku życia to wiadomo że chce się ustawić do tego czasu. Nam łatwo powiedzieć bo takich problemów nie mamy. Ciekawe jak ty miałbyś do wyboru zarabiać 6mln a np 9mln. Czy przywiązanie do barw było by takie wielkie. Po drugie tu chodzi o to że Umtit wyczuł moment że jest nam potrzebny, kibice go uwielbiają to może pokusić się o podwyżke. Po trzecie nie zasługuje patrząc na to ile inni zarabiają a jaką jest kluczową postacią już teraz. Po czwarte kogo wina jak nie zarządu że dali mu klauzule 60 mln i teraz każdy go może kusić lepszą ofertą? Sami sobie na to zapracowali że tera Samuel może się z nimi w różne gierki bawić.
2
Zgadzam się. Wiele osób to boli że mówi rzeczy z którymi oni się nie zgadzają choć przeważnie ma racje.