0

Poważnie? Gram tylko Fut-a ale to muszę sprawdzić.

0

Czemu nie Cross? Ja bede bral jeden z tych dwoch bo mam dobra okazje po znajmosci. Jak jest z rozmiarami w takich rowerach. Np przy tej soszówce? Ja mam 182cm i ciekaw jestem czy M bedzie dobre.

0

Tutaj cena nie ma znaczenia tych dwoch modeli bo mam i tak specjalna dla mnie. Chodzilo mi bardizej o opinie tych rowerów.

0

Jakiego Michała?

0

Zna się ktoś na rowerach. Potrzebuje opini. Jeżdże rowerem na codzień do pracy i z powrotem 7km w jedna strone i od czasu do czasu w weekendy. Na razie mam taki zwykły MTB z Decathlonu i myśle nad zmiana. Mam możliwość kupienia dwóch w dobrej cenie . Tylko jeden to cross drugi szosowy i mysle ktory mi sie bardziej przyda. Juz nie chodzi o samą cene tylko przydatność na przestrzeni całego roku.

https://www.kross.pl/pl/2017/road/pulso-2
https://www.kross.pl/pl/2018/cross/evado-4-0

0

Do losowania i tak będzie pełno pytań czy w losowaniu może trafić każdy na każdego czy nie bo to co roku się zmienia:)

0

To ja też mam. Dostawia noge lub głowe . Strzela ok zarąbista typowa 9 ale tu już komentarze że idzie po 6 ZP ok mam kompleks.

1

Ok jest najlepsza 9 ale piłkarzem?

1

Własnie mialem to skomentować? Jak to jest że gościu który ok jest świetną typową 9 bo umie się odnaleźć ale on tylko dostawia noge lub glowe jak trzeba i to jest wyznacznik ZP?

0

Chodzi mi to zeby dalo sie a miare obejrzec bo widzialem co nie co na youtubie to slabo to wygladalo. Poza tym jak te stare filmy leca na tvp czesto to przeciez maja lepszą jakość i rozdzielczość względem oryginału.

1

O to ciekawa opcja. Musze najpierw obczaic jak to sie robi. Normalnie można grać online i też w te gierki z plusa jednocześnie we dwóch?

0

No ja non stop gram w fife i tak robie z tym plusem ale widze ze teraz fajnie gierki wyszly na plusa i od czasu do czasu cos ciekawego wychodzi wiec kusi troche.

0

Uśmiałem się. Stare seriale czy filmy polskie nie tak latwo znalezc w miare dobrej jakosci.

0

Gdzie masz bo ja wlasnie szukam najlepszych ofert.

0

Dzieki z opinie

0

Wiecie gdzie można obejrzeć polskie stare seriale online? np. Alternatywy 4?

0

Opłaca się kupować ps plus na na rok? Jestem nowym użytkownikiem konsolki sony i online w sumie gram w fife tylko na razi to sobie jakos kombinuje z tym plsuem . Teraz podobno świetne gierki są w plusie ciekawe jak dalej bedzie . Jak to wyglada w ciągu roku ?

0

No właśnie byłem u kilku których już odkryłem i każdy ma 500 groszy a ten z początku Peszek czy jak ona ma to się zaciął z nauką kieszonkostwa i co do niego nie podejdę to ten sam tekst i nic. Może to w dalszej grze oni maja wiecej kasy.

0

Gdzie znaleźć jakiegoś pasera który kupi ode mnie skradziony przedmiot za ponad 1k? Na razie tych co spotykam to mają przy sobie maks 500 groszy i jest lipa.

0

Gra ktoś w Kingdom Come: Deliverance? Nie mogę ogarnąć jeden rzeczy to możę ktoś podpowie.

0

Czyli w sumie mozna poczekac az stanieje jezeli szalu nie ma.

0

Kurna ja sie od niej odbilem bo za trudna ale taki zachwyty to chyba sprobuje jeszcze raz.

Jak kogoś wzywasz do pomocy do jest prościej czy tym samym boss jest trudniejszy?

0

Jak Monster Hunter? Też się na niego czaje.

0

Dobra gierka ale bardziej dla fanów Soulsów. Fajnie to wygląda i fajnie się gra ale nie na moje nerwy i cierpliwość. Za trudna. Gdyby chociaż był jakieś quick save albo poziomy trudnosci to bym z checia to przeszedl a tak to 3 raz pierwszy boss. Raz było bardzo blisko i odpuscilem jak stwierdzilem ze pierwszego nie moge pokonac to co bedzie dalej.

0

A podliczyłeś te pkt co nam dali sędziowie? Jak np w tym meczu co było dogranie spoza boiska już. Nie pamiętam jaki mecz.

1

A co z resztą? On sam jest na tym boisku że wszystko zawsze zależy od niego?

0

Age of Empire Definitive Edition czyli jedynka w nowej edycji. Nowe RTS to już nie to samo. Nie ma dobrych.

Red Alert 2 strasznie polecam.

11

Jak tego nie widział to jak on skubany dojrzał rękę u Digne? Ja potrzebowałem kilka powtórek i stop klatki.

0

Mimo wszystko takie Las Palmas w strefie spadkowej Barca powinna ich wciągnąć nosem pomijając błędy sędziego. Z takim potencjałem jaki ma nasz zespół nie powinno być problemu nawet gdy Las Palmas grało w 11. Po prostu zagrali bardzo bardzo słabo i tyle. Nie bawmy się w katalońskie gazety oskarżając o wszystko sędziego.

0

Kogo dziś sprzedajecie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?