41

Podobno Cavani wywalczył karnego i jakiś tam rekord mógł pobić dlatego też kibice kryczeli Cavani, Cavani, Cavani a Neymar sobie wziął piłkę i on wykonał karnego.

0

A masz takiego lapka że da rade z nowościami? Zależy też kto jakie gry lubi.

1

W sumie racja. Właśnie zdziwiony że takie złe sędziowanie a na okładkach gazet ani słowa. Dziwne.

0

Widziałem pełno komentarzy odnośnie sędziowania wczorajszego meczu Leganes Real , aż tak było źle? Co on tam odwalał?

1

na 2 tygodnie na allegro za 1.5zl

0

Gdzie można obejrzeć? Widzę że w Polsce mało znany. Na pewno 13 odc tylko ? Na różnych portalach jest info że ma 15 odc.

3

DemBALE

0

Pytałem wcześniej o Blade Runnera 2049 czy warto oglądać. Teraz inne pytanie bo zapomniałem o tym. Jedynka jest bardzo powiązana z dwójką. Obejdzie się bez oglądania jedynki czy nie. Słyszałem że to jest kontynuacja więc należałoby zacząć od jedynki prawda to?

0

Jest sens oglądać jak się jedynki nie widziało?

0

Chyba spróbuje . Dużo dobrych recenzji ma.

0

No właśnie najbardziej mnie zniechęca długość tego filmu. Ale ma takie dobre recenzje może się skuszę.

1

Oglądał ktoś Blade Runner 2049? Warto stracić prawie 3h życia?

0

No rozumiem ale prędzej czy później musiało się to zdarzyć. Jedną przegraną nie ma co się martwić. Martwią nasi rezerwowi . Wychodzi na to że Gomes wcale taki zły nie jest patrząc na Denisa.

8

Co nam po serii? Ważne trofea. Za 50 meczy bez porażki będzie puchar?

0

Nie uważam że jeden przegrany mecz w pół roku wymaga jakiejkolwiek krytyki.

0

Nie podobało bo przegrany mecz jakby był wygrany to by tyle złego słowa nie było. Kibice sukcesu.

5

Przyznam racje. W takich meczach gdy dostają szanse nasi rezerwowi wychodzi jak są słabi. Czasem Vidal coś lepiej zagra ale Denis jakby go nie było. Denis z Deulofeu jak dla mnie priorytetem do sprzedania. Chyba najsłabsi.

0

ja moge ale po 17

0

Ogólnie to opłaca się te sbc robić i jeszcze jedna teraz sa takie tansze TOTY NOMINE. Opłaca się. Powiedzmy że nie mam zawodników tylko z futbina bym podejrzał składy i musiał kupic czy w ten sposób się opłaca?

1

Zastanawiałem się o co chodzi z tym że zakończenie Gomorry miażdży. Wczoraj się dowiedziałem. Jeszcze nie mogę dojść do siebie. Żaden serial żadne zakończenie nie wzbudziło we mnie tyle emocji. Słyszałem że ma być 4 sezon ale nie widzę sensu dalej po tym co się stało.

0

Nie zgodzę się że prawie to samo. Jak dla mnie nie ma porównania. Licencje można sobie wgrać ale to FUT robi robotę.

0

Nie ma FUT-a dlatego.

0

Tutaj nie do końca ci daje przewagę. Jak dobrze grasz to i z zespołem pełnych gwiazd wygrasz. Wiadomo może być trudniej ale da rade. Gorzej jak się trafi taki co ma hajs i grać umie ale przeważnie jest tak że ten co ma w miarę normalny skład jest trudniejszym rywalem niż ten co ma same ikony. Dobrze że nie może po prostu danego piłkarza kupić za $$$ tylko paczki które i tak tego nie gwarantuja. Jakiś plus.

0

Najbardziej lubię takich co maja skład za gruby hajs a ja swoim zwykłym za ciężko zarobione pieniądze w grze ich ogrywam. Mało co mi daje taka radochę. Nie wiem po co oni tyle kasy na to wydaja jak grac za bardzo nie umieją.

0

Dzieki za info. Wylosowalem Griezmana w paczce i się właśnie zastanawiam czy sprzedać czy zostawić. Myśle że go i tak przetestuje na śpo i na st a później ewentualnie ben yeddera bo z tego co widzę ile ludzi tyle opini. Pogba no właśnie tyle że świetna fizyczność i 5 gwiazdek skilly myślałem że lepszy. Costa wiem że dobry ale na razie za drogi jak dla mnie. Muszę coś zmienić w składzie albo ogólnie skłd bo mi się nudzi grać długo tym samym.

0

Haha potrzebowałem francuza. Na poczatku mialem zespol Li Liga + francuzi i tak zostal. Poza tym szanuje. Kiedyś z Ronaldinho mój ulubiony piłkarz.

2

Czasem to ja nie wierzę że Ronaldo takie teksty wali. Jeszcze teraz gdy kopie się po czole on drugi raz w ciągu kilku miesięcy każe sobie przypomnieć że jest najlepszy na świecie. Jego ego jest niesamowite.

0

Też właśnie tak myśle. Tylko w takim przypadku muszę trochę skład pozmieniać żeby zgranie było bo z jednej bundesliga z drugiej Serie A. Tu własnie Pogba by pasował i pod nim Baily i Valencia.

1

Tak to jest używke z Niemiec sprowadzać. Niemiec płakał jak sprzedawał:)

0

Do osób grających w FUT. Mam taki składzik: https://zapodaj.net/4f1927345a793.jpg.html

Na ST Mbappe czy Griezman? Ewentualnie czy Griezmanem dobrze się gra na ŚPO?

Drugie czy warto dopłacać do Pogby mając Vidala i Naingolana? Jest różnia w grze?

Ewentualnie co myślicie zmienić tak z o koło 300tys.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?