0

Ok ale to stronka czy apka?

0

Dzieki zapisuje

A coś pl się znajdzie?

0

wyjeżdżam teraz na urlop i pytanie jaka jest możliwość obejrzenia meczy na telefonie. Ligowy ok na eleven a pucharowy? Nawet coś płatnego byle by na telefonie dało rade.

0

A nie na wiosne?

0

Cou w 20 min pokazał że może być z niego pociecha. Dembele niestety jak na razie nic poza kilkoma przebłyskami. Może zbyt młody i głowa mu nie pozwala ale mam nadzieje ze sie odblokuje.

0

Mnie też najczęściej ogólnie wywala w FUT Champions jak już. Ostatnio miałem takie nerwy. Brakowało mi jednego zwycięstwa do danej rangi i 3 razy pod rząd mnie wywaliło. Dobrze że kolejny gracz dostał szybko baty i sam wyszedł dość szybko bo pewnie byb mnie znów wywaliło. Najlepsze to że potem nalicza mi że sam się rozłączyłem.

0

Oglądał ktoś serial Templariusze lub Bretania? Lubie takie historyczne. Daje radę?

1

To co już nie sprzedajemy Rakiety? Jeszcze niedawno pół La Rambli go sprzedawało.

0

Był ktoś może ostatnio na Zakhyntos np. Lece w czerwcu i mam kilka pytań jak to tam wygląda z rożnymi rzeczami?

0

Ja widziałem komentarz tylko nie pamietam gdzie że Ogórki odpadły z "Ogórkami".

13

Katalońskie gazety jak zwykle na poziomie. Najważniejsze śmianie się z Realu zamiast złożyć hołd Masche i jego wczorajszego pożegnania. To już Madryckie gazety częściej potrafiły docenić nas zamiast się nabijać.

0

Ogólnie ja nie wiem jak oni te mecze dobierają. Na jakiej podstawie. Jak to EA z overallami ich nie ogarniesz.

0

Nie ma nic oficjalnie. Na razie przerwa i tyle.

3

Ja miałem błąd na tym bo na piskach ruszyłem. W Samochodzie którym się uczyłem wszystko chodziło idealnie więc nie było problemu. Ten co miałem na egzaminie to miał zajeżdżone sprzęgło stąd ten błąd.

0

Ok dzięki za podpowiedź. W sbc się nie bawię bo średnio to ogarniam a nawet jak zrobię to nic się nie trafia więc coraz rzadziej się z nimi bawię.

0

Korzystam i właśnie nie do końca mogę znaleźć punkt wspólny. W nocy najtańsze a najdroższe chyba pod wieczór. Tak się zastanawiam czy dni tygodnia mają też znaczenie to to kwestia czegoś innego.

0

Mam to samo. O co tu chodzi? Znaczy już nie mam ale rano miałem i też sie zastanawiałem.

0

Do tych co grają w FUT. Zauważyliście może kiedy zwykle karty są najtańsze? Na początku tygodnia po środku czy na końcu? Rano czy wieczorem bo myślę jak skład wymienić żeby jak najmniej na minusie być.

0

Czyli ogólnie seria Endless przystępniejsza dla nowicjusza?

0

Grał ktoś w Endless Legends bądź Endless Space 2? Widziałem na necie że spoko gierki. Która na początek bardziej przystępna dla nowicjusza w tej serii. Która lepsza ogólnie?

Widziałem że jest jeszcze gierka Stellaris . Co lepsze?

0

Barca jest w stanie takie pensje płacić a Real nie? Ciekawe. Nie wiem jakie tam budżety mają ale wydaje mi się że jednak mają takie możliwości. Tym bardziej że z czasem wszystko idzie do góry.

0

Jest oficjalka że będzie nowy sezon? Czytałem że oficjalnie nie kończą na razie DB ale nic też nie mówią o nowym sezonie.

0

Sądzisz że zawodnik taki jak Neymar ma przywiązanie do barw klubowych? On ma przywiązanie do hajsu i sławy. Przecież nie będzie wiecznie grał w lidze ogórkowej nawet za gruby hajs bo to nie da mu takiej sławy jak granie w Realu a Real jest w stanie jak mało kto mu dobry hajs zagwarantować

0

Właśnie nic nie ma za bardzo

0

Ja mam taki problem że bardzo często przeciwnik praktycznie w ogóle mnie nie atakuje na hardzie przez długi czas. Nawet jak go prowokuje to się wycofuje w pewnym momencie i zbiera armie u sb. O co tu chodzi? Jakaś lipna wersja ? Niezależnie od tego czy biore Original AI czy to nowe. Też mam ze wszystkimi dlc.

0

Zna ktoś jakieś przysłowia, powiedzenia informatyków typu " u mnie działa? Chcemy w pracy taka kartke powiesić z czymś takim właśnie bo każdy dział ma jakieś powiedzenie.

5

Pójdzie na bank. Tylko pytanie kiedy.

0

Gra ktoś tutaj w Age of Empires 2 HD bo mam problem. Plus też pytanie wiecie np czy Dawn of War 1 i 2 ze wszystkimi DLC obsługują rozdzielczość FHD i gierka World in Conflict? Pograłbym w stare strategie bo te nowe się do niczego nie nadają.

0

Assassin Creed Origin polecam dla mnie najlepsza cześć od dwójki. Trylogia Mass Effect epicka. Wiesiek arcydzieło. Obydwie części ostatnie Tomb Raider. Trylogia Batmana. Call of Duty w sumie prawie wszystki części bez kilku słabszych jak ghost czy advanced warfare i black ops 3 ale na upartego mozna wszystkie. Dobra oksryptowana akcja.

1

Chyba ego jeszcze większe plus szalony ojczulek . Pytanie kiedy w Realu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?