szoch6
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ok ale to stronka czy apka?
0
Dzieki zapisuje
A coś pl się znajdzie?
0
wyjeżdżam teraz na urlop i pytanie jaka jest możliwość obejrzenia meczy na telefonie. Ligowy ok na eleven a pucharowy? Nawet coś płatnego byle by na telefonie dało rade.
0
A nie na wiosne?
0
Cou w 20 min pokazał że może być z niego pociecha. Dembele niestety jak na razie nic poza kilkoma przebłyskami. Może zbyt młody i głowa mu nie pozwala ale mam nadzieje ze sie odblokuje.
0
Mnie też najczęściej ogólnie wywala w FUT Champions jak już. Ostatnio miałem takie nerwy. Brakowało mi jednego zwycięstwa do danej rangi i 3 razy pod rząd mnie wywaliło. Dobrze że kolejny gracz dostał szybko baty i sam wyszedł dość szybko bo pewnie byb mnie znów wywaliło. Najlepsze to że potem nalicza mi że sam się rozłączyłem.
0
Oglądał ktoś serial Templariusze lub Bretania? Lubie takie historyczne. Daje radę?
1
To co już nie sprzedajemy Rakiety? Jeszcze niedawno pół La Rambli go sprzedawało.
0
Był ktoś może ostatnio na Zakhyntos np. Lece w czerwcu i mam kilka pytań jak to tam wygląda z rożnymi rzeczami?
0
Ja widziałem komentarz tylko nie pamietam gdzie że Ogórki odpadły z "Ogórkami".
13
Katalońskie gazety jak zwykle na poziomie. Najważniejsze śmianie się z Realu zamiast złożyć hołd Masche i jego wczorajszego pożegnania. To już Madryckie gazety częściej potrafiły docenić nas zamiast się nabijać.
0
Ogólnie ja nie wiem jak oni te mecze dobierają. Na jakiej podstawie. Jak to EA z overallami ich nie ogarniesz.
0
Nie ma nic oficjalnie. Na razie przerwa i tyle.
3
Ja miałem błąd na tym bo na piskach ruszyłem. W Samochodzie którym się uczyłem wszystko chodziło idealnie więc nie było problemu. Ten co miałem na egzaminie to miał zajeżdżone sprzęgło stąd ten błąd.
0
Ok dzięki za podpowiedź. W sbc się nie bawię bo średnio to ogarniam a nawet jak zrobię to nic się nie trafia więc coraz rzadziej się z nimi bawię.
0
Korzystam i właśnie nie do końca mogę znaleźć punkt wspólny. W nocy najtańsze a najdroższe chyba pod wieczór. Tak się zastanawiam czy dni tygodnia mają też znaczenie to to kwestia czegoś innego.
0
Mam to samo. O co tu chodzi? Znaczy już nie mam ale rano miałem i też sie zastanawiałem.
0
Do tych co grają w FUT. Zauważyliście może kiedy zwykle karty są najtańsze? Na początku tygodnia po środku czy na końcu? Rano czy wieczorem bo myślę jak skład wymienić żeby jak najmniej na minusie być.
0
Czyli ogólnie seria Endless przystępniejsza dla nowicjusza?
0
Grał ktoś w Endless Legends bądź Endless Space 2? Widziałem na necie że spoko gierki. Która na początek bardziej przystępna dla nowicjusza w tej serii. Która lepsza ogólnie?
Widziałem że jest jeszcze gierka Stellaris . Co lepsze?
0
Barca jest w stanie takie pensje płacić a Real nie? Ciekawe. Nie wiem jakie tam budżety mają ale wydaje mi się że jednak mają takie możliwości. Tym bardziej że z czasem wszystko idzie do góry.
0
Jest oficjalka że będzie nowy sezon? Czytałem że oficjalnie nie kończą na razie DB ale nic też nie mówią o nowym sezonie.
0
Sądzisz że zawodnik taki jak Neymar ma przywiązanie do barw klubowych? On ma przywiązanie do hajsu i sławy. Przecież nie będzie wiecznie grał w lidze ogórkowej nawet za gruby hajs bo to nie da mu takiej sławy jak granie w Realu a Real jest w stanie jak mało kto mu dobry hajs zagwarantować
0
Właśnie nic nie ma za bardzo
0
Ja mam taki problem że bardzo często przeciwnik praktycznie w ogóle mnie nie atakuje na hardzie przez długi czas. Nawet jak go prowokuje to się wycofuje w pewnym momencie i zbiera armie u sb. O co tu chodzi? Jakaś lipna wersja ? Niezależnie od tego czy biore Original AI czy to nowe. Też mam ze wszystkimi dlc.
0
Zna ktoś jakieś przysłowia, powiedzenia informatyków typu " u mnie działa? Chcemy w pracy taka kartke powiesić z czymś takim właśnie bo każdy dział ma jakieś powiedzenie.
5
Pójdzie na bank. Tylko pytanie kiedy.
0
Gra ktoś tutaj w Age of Empires 2 HD bo mam problem. Plus też pytanie wiecie np czy Dawn of War 1 i 2 ze wszystkimi DLC obsługują rozdzielczość FHD i gierka World in Conflict? Pograłbym w stare strategie bo te nowe się do niczego nie nadają.
0
Assassin Creed Origin polecam dla mnie najlepsza cześć od dwójki. Trylogia Mass Effect epicka. Wiesiek arcydzieło. Obydwie części ostatnie Tomb Raider. Trylogia Batmana. Call of Duty w sumie prawie wszystki części bez kilku słabszych jak ghost czy advanced warfare i black ops 3 ale na upartego mozna wszystkie. Dobra oksryptowana akcja.
1
Chyba ego jeszcze większe plus szalony ojczulek . Pytanie kiedy w Realu?