szoch6
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pomijając niski poziom redaktorów na białej i zbędne artykuły na nasz temat to biorąc na świecznik komentarze użytkowników na tej stronie nie wiele się różnią od tych u nas gdy jesteśmy w dołku. Są wylewy płacz i zgrzytanie zębów a teraz się z nich śmiejemy. Panowie i Panie trochę pokory. Zajmijmy się sobą i wspierajmy swoich zamiast śmiać się z nieszczęścia największego rywala bo to my możemy być zaraz po drugiej stronie jak jak na wiosne i latem ostatnio.
4
Przecięż tylko Pan Prezes wszystko może. Bezczelnie się wepchnąć na mównice i wszystkich obrażać bez konsekwencji.
0
Ja go obserwowałem ale mnie zablokował jak skomentowałem jego głupoty.
0
Ja to jestem tylko ciekaw jak Barca znajdzie hajs na pensje bo na to tyle wydają a jeszcze kilku piłkarzy czeka na nowy kontrakt. Chyba nie ma możliwość na większe nazwisko latem w takiej sytuacji.
3
El Jarosławo chyba przebija Klatusa. Co oni mają w głowach. W dodatku to moderatorzy strony i ludzie ich obserwują na mediach społecznościowych. Dobry przykład dają. Potem się dziwić że tam takie pato w komentarzach itp
0
A jaki był płacz w lato. Bartomeu out itp
0
Wiecie może czy w sb też doręczają paczki do paczkomatów?
0
Zgadzam się poza 1. Dla mnie najslabsza
0
To i to dobre ale gry innego rodzaju. Na poczatek jednak Uncharted. Jedynka taka sobie ale 2 i 3 arcydzielo. No i później musisz obowiązkowo 4 i Zaginione Dziedzictwo
1
Za takie teksty powinny być bany i likwidować dzieci sukcesu. Odsyłać takich na strone białych tam pełno takich. Jeszcze więcej
42
Po tym jak niektórzy wyrażają się o naszych "słabszych" zawodnikach brak słów. Widać że co niektórzy to kibice sukcesu bez szacunku do klubu i jego zawodników. To że okazali się za słabi lub nie wypalili to niekoniecznie ich wina. Niektórzy czasem coś z siebie dawali więcej tak jak Turan gdy dostawał szanse to robił robotę. Tutaj czytam: pozbyć się najemników, drewna, kebabów itp. teraz nie pamiętam ale było tego więcej. Brawa dla was za szacunek do zawodników którzy reprezentują lub reprezentowali nasz klub w lepszym bądź gorszym wydaniu ale jednak.
0
Tylko na internetach trafiają coś dobrego:)
1
W sumie można sprawdzić ile jest warta taka paczke i jeśli sbc wyjdzie o wiele taniej to można zainwestować bo przeważnie i tak z tych paczek nic nie wypada.
0
Opłaca się robić te meczowe sbc? Jakbym miał kupować do nich zawodników.
0
Ja mam podstawę chyba 20 kanałów. Nie oglądam tv więc żadnych pakietów nie mam. Jedynie eleven dla naszych.
0
Dla mnie wiedzmin to arcydzieło. Musze jeszcze raz przejsc. Horizon bardzo dobra gra. Dodatek trzeba bedzie kiedys przejsc i tak ja posty powyżej nowy Assassin wyjątkowo dobra gra poza kilkoma mankamentami.
0
Znając polsat może jeden w tygodniu obejrzysz bez dodatkowych opłat.
0
Laptop ma swoje lata. Działał normalnie i w sumie chyba wtedy podłączyłem przez usb aparat i koniec. Martwy. Wymiana pasty coś zmieni jak nie ma żadnej reakcji oprócz tego że procek sie grzeje po podłączeniu zasilacza a kompa i tak sie nie da włączyć. Żadnej diody nic.
0
No nie mam ale może się załatwi. Z tego co widzę tej pasty to pozostałości.
0
Ta lista nominowanych też nie adekwatna .
0
Ogólnie na stronce futbin.com masz wszelkie rodzaju informacje i statystyki ale czy sa tez tam składy pro to nie wiem.
0
W sumie racja:)
0
Do fanów FIfy. Co sądzicie o wybieranie 11 roku przez youtuberów itp? Wyniki będą chyba jak na gali ZP. W zależności kim jak sie gra w fife i z jakiego kraju jest osoba głosująca. Nic wspólnego z rzeczywistością a chyba tak powinno być.
0
dysk ok. Zasilacz też się wydaję że działa no a po podłączeniu zasilacza procek sie strasznie grzeje. Komp działał i nagle się wyłączył więc raczej mobo bądź procek.
0
Kondesatory ok. Napięcia nie mam jak sprawdzić w sumie średnio nawet wiem jak ale na pewno nie mam czym.
0
Może ktoś podpowie. Laptop martwy. Żadnej reakcji. Nie mam innego zasilacza a na tym nie ma diody. Rozebralem go i zauważyłem że po podłączeniu zasilacza gniazdo procesora jak i sam procesor i heatsink bardzo sie nagrzewają mimo że brak jakiejkolwiek reakcji. Płyta ? Procek?
1
Brak słów. Ja nie wiem jak takim ludziom nie jest wstyd publicznie gadać takie głupoty nie mając wiedzy na dany temat.
0
Szczerze nie wiem dokładnie jakie ale to z tych bardziej znanych fm albo max
2
Komentarz usunięty
25
Jakie głupoty gadają w radiu drugi dzień z rzędu. Śmieją się z Barcelony że wydali tyle kasy na piłkarza który okazał się kontuzjowany. Rzetelne dziennikarstwo. Tak jakby oni nie wiedzieli o tym jak go kupowali. Brak słów.