8

Słyszeliście o ustawieniu ostatniej kolejki w polskiej I lidze w sezoenie 81/82? Nieźle się działo. Śląsk grał z Wisłą i musiał wygrać żeby być mistrzem, jeśli Wisła by wygrała mistrzem Widzem. Śląsk przekupił Wisłe za 400tys zl a mimo to przegrywali do przerwy. W przerwie Wiślacy powiedzieli że cena wzrosła do miliona. Nie mieli takiej kasy ale przekupili także sędziego . Mimo podyktowanego karnego (bramkardz obronił) i ogólnej pomocy sędziego nie dali rady i Widzew został mistrzem. Później okazało się że Widzew przebił oferte wykładając 700tys zl w dolarach.

0

Domyślam się że coś tam znajdę. Myślałem że gdzieś mogę go pobrać w min 720p

0

Zapewne

0

Gdzie można obejrzeć mecz lub skrót z PSG w dobrej jakości z PL komentarzem?

6

Jaki on wielki. Jak wszedł na boisku to było to bardzo widać. Umtiti niby dzik ale Mina to już nosorożec:) nie wiem czy trafne porównanie:)

3

Gomes to ma chyba teczki na wszystkich ze grajac taki piach caly czas dostaje tyle szans.

0

Ogolnie nie myslalem nawet o polskiej lidze ale skoro tak mowisz warto sie temu przyjrzec.

Podobno spoko jest obstawiać tenis i koszykówke bo tam nie ma remisów a w piłkce masz 33%

0

Kurna tylko o takich niskich ligach to w ogole pojecia nie mam. Obstawiasz patrzac na same statystyki?

0

Takie akcje są najgorsze. Dobrze że jako świadek, wiec raczej spokojnie. U mnie raz była taka akcja w szkole że chyba z 50 osób było wzywane które były w nieodpowiednim miejscu i nieodpowiednim czasie. Większość jako świadkowie i ja się śmiałem że mnie ominęło bo wszystkim poprzychodziło a mi nie a tu nagle pyk wezwanie jako podejrzany:)

Najlepsze że jednego kolegi nawet tam nie było a też dostał wezwanie bo ktoś na komendzie go wymienił

0

Chce się pobawić w obstawianie. Polecacie jakieś stronki fora ze statystykami podpowiedziami opiniami itp?

1

Autostopem na koniec świata. Polecam sezon na Kołyme najlepsze. Przez Demoludy też spoko. Reszta jak dla mnie troche słabsza.

0

Jest tu ktoś kto ogarnia rynek w FUT? Mam kilka pytań bo nie do końca rozumiem a chce jak najmniej być stratnym w przyszłości

0

Słabo. Twoja praca jest związana z jazdą samochodem czy po prostu nie dojechałeś na czas bo się samochód popsuł po drodze?

0

Nie jestem jakiś tam pro gamerem że licze fpsy więc zostane przy tym co mam.

0

Dobra dzięki za info też tak słyszałem ze jak sie nie ma 4k a ma się już zwykła wersje to lepiej poczekać na nowe tv albo nową generacje, która na pewno nie wyjdzie tak szybko jak sądzi pracownik MM.

0

Miał ktoś doczynia z ps4 i ps4 pro? Warto wymieniać zwykła wersje na pro mając tv HD? Jest duża różnica?

0

Ja na ps4 to nie pogramy

0

Mam to samo.

0

Dobra dzieki . Domyslalem sie ze o to chodzi. Ciekaw byle jak czesto u innych. Jakie to denerwujace ze czesto walczysz nie tlyko z przeciwnikiem ale i z grą.

0

Tylko jak gram to zwracam uwage na ten wskaznik opoznienia i staram sie grac gdy wskazuje min 3-4 paski a i tak czasem to wyglada lepiej czasem gorzej bybc moze ten wskaznik nie wiele znaczy.

1

Czy tylko mi się wydaje czy tak często bywa że jak gram w FUT-a SB z botem nawet na legendarnym to moi zawodnicy poruszają się z lekkością i ogólnie gra mi się dobrze a jak gram online czesto eliminacje do fut champions to nagle zamieniaja się w drewna. To tak każdy ma czy mi się tylko wydaje?

Kiedy pojawiają się zwykłe karty zimowych transferów?

0

Te pytania byly to ze sto razy ale zapomnialem zapisac. Jakas stronka z serialami dobra jakosc zeby byla. Na ten moment mam na mysli serial Shameless US.

1

Grał ktoś lub gra w Monster Hunter World? Dobre recenzje ma. Rzeczywiście tak dobre?

0

Strona z serialami online np shameless US? Może być i płatna byle by nie cięło i dobra jakość.

0

Da ktos link do meczu?

6

Dla ratowników wielkich szacun. Dla tych co tam poszli niech sie w łeb pier...lną. Zaryzykowali śmierć swoja i innych dla hobby. W zamachu dzis 90 osob zginęło a caly świat zyje tym.

0

Powiem ci ze jakoś to dokończę na randze srebro 1 bo wiecej nie ma nerwow i rzeczywiscie w to grac to raz na miesiac albo i rzadziej. Bo zabiera caly week jeszcze w kulki z Tobą leci.

4

Typowa Europa i Polska. W Kabulu zginęło jak na razie 95 osób cisza nikt o tym nie mówi bo to gorszy sort jak prezes mówi tak? Kilka osób poszło w zime na taki szczyt świadomie ryzykując życie i wielkie halo bohaterstwo itp. Oczywiście życzę im jak najlepiej. Oby z tego wyszli ale jak to wygląda szerzej patrząc.

0

Do graczy Fut-a wy też tak macie że idzie wam całkiem dobrze w FUT Champions i nagle z niewadomych przyczyn to wszystko się zmienia o 180C czy to moja wina? Gram dopiero 3 raz lige weekendowa i o ile pierwszy raz ok nauka ale drugi i trzeci gralem o niebo lepiej i tak bylo do czasu. Jak dzis 7-3 bilans a skonczylem 10-10 i nie wiem czemu . Drugi raz tak mam. Nagle sie gorzej gra zawodnicy gorzej graja. Chyba EA chce cie ostudzic.

0

Jeszcze pytanie takie meczyk ile średnio danych pobiera?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?