szoch6
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jestem w niebie. Witamy nowego-inho. Szacun ze po fiasku w wakacje taki wielki transfer udal sie zima
0
Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba umieć z tego korzystać. W odpowiednich ilościach. Jeden woli zapalić drugi wypić żeby się zrelaksować byle by nie przesadzić. Tyle w temacie.
1
W Hiszpanii piłka przekracza linie dopiero wtedy kiedy sędzia tak powie.
0
Moge powiedziec ze mi sie bardzo podobal wiec tak
0
Serwisował ktoś deskę snowboardową w Decathlonie? Jakieś opinie.
0
To na pewno nie bo recznego nie mam:) do zrobienia. Wlasnie 2 msc temu przy wymianie tarcz i klockow z tylu skonczyl swoj zywot. Nie wiem zobacze wymienie a jak znow to samo bedzie to podjade do kogos kto sie bardziej zna
2
Kwestia godzin
0
Co może być powodem że wyjątkowo szybki zjechały mi się klocki hamulcowe w samochodzie ? Z przodu mam od pol roku i jest git z tylu 2 msc i juz do wymiany. Nie były może najwyższych lotów ale aż tak szybko. Kilometrów nie wiem ile zrobiłem ale dużo nie jeżdze. Klocki były ATE czyli chyba nie najgorsze.
47
https://x.com/twitter/statuses/944848951282360320 Celebracja Messiego z trybun. Bajka.
0
A masz może link do nich. Nie moge znaleźć
0
Dzieki. Visca el Barca!!!
0
Jest gdzieś już jakiś skrót pl?
2
Na Santiago Bernabeu, święto. Katalonia,
Katuje Real,swego największego wroga.
Wysokie Tętno, podniosły nastrój, Blaugrana, nasza kochana,tych jedenastu bohaterów wychodzi na plac.
Czemu nie ? ośmieszmy Real jeszcze raz.
Co to znaczy grać piłką ? grać w dziada ?
Dziesiątki podań, tysiące rąk, bijących brawa.
Piłka jak po sznurku, to nasz styl, niech biali biegają za nią, niech ronią łzy.
W końcu Messi złamie szyk obronny, zdejmie pajęczynę, jak żywy pomnik.
Jak Johan Cruyff pociągnie wózek znów, armia Ernesto Valverde święci triumf
Viva Barca, niezwyciężona, dumna Katalonia, nikt nas nie pokona.
1
Jestem w niebie?
Żądali szpaler
Żądał mów mi królu
Jaki ten król nagi!!!
Znów hhahaha
I to u siebie znów!!!!
hahahaha
Visca el Barca y Visca Catalunya
Dla jednych hobby dla nas sens życia- fanatyzm nie zna słowa granica!!!
0
Ogólnie za nim nie przepadam ale uwielbiam słuchać tego przed klasykiem
1
Nie wydaje wam się że godzina meczu może mieć negatywny wpływ na jego jakość?
0
Jednak niektórzy to mają nieźle w głowie.
0
23h i 50 minut
58
Widziałem komentarz kibica Realu , że Neymar byłby godnym zastępcą CR7 tylko brakuje mu troche skromności:)
0
Kochajmy się tak jak Perez Karima:)
0
a jak kupilem na ipli to na eleven nie odpale tego?
0
Proponuje grupę na fb Co do zmiany? Tam jest tego pełno .
0
A ogólnie opłaca się grać? Ile trzeba wygrać żeby chociaż wejściowe się zwróciło?
0
A jest gdzieś jakoś wyszczególnione co się dostaje za każdą wygraną? Czy to jest losowe jezeli chodzi o paczki i hajs
0
Jak nagrody z Drafta w nowej fifie? Opłaca się grać?
6
Ale to by było piękne. Real prosi się o szpaler. Ronaldo każe mówić do siebie królu a tu pyk Barcelona by ich pocisnęła dobrze w tym Messi w głównej roli. Bym się śmiał jaki ten król nagi.
1
Też miałem zamiar pić bo niby takie zdrowe itp ale odpuściłem ten smak. Nawet smakowe.
9
Musi mieć opiekuna na piśmie:) Może ktoś stąd by jechał i może się podpisać jako opiekun . Ja miałem taki pierwszy wyjazd do Kijowa. Na forum fcbpl znalazłem opiekuna. Z drugim razem to samo to stuttgartu.
0
Może ktoś pomoże. Od dwóch dni nie działa mi apka na telefonie od Fify. Pokazuje sie okienko do podania hasła EA ładuje i komunikat że serwery niedostępne. Spróbuj ponownie i tak cały czas.
43
Za mocna liga u nas