2

Jestem w niebie. Witamy nowego-inho. Szacun ze po fiasku w wakacje taki wielki transfer udal sie zima

0

Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba umieć z tego korzystać. W odpowiednich ilościach. Jeden woli zapalić drugi wypić żeby się zrelaksować byle by nie przesadzić. Tyle w temacie.

1

W Hiszpanii piłka przekracza linie dopiero wtedy kiedy sędzia tak powie.

0

Moge powiedziec ze mi sie bardzo podobal wiec tak

0

Serwisował ktoś deskę snowboardową w Decathlonie? Jakieś opinie.

0

To na pewno nie bo recznego nie mam:) do zrobienia. Wlasnie 2 msc temu przy wymianie tarcz i klockow z tylu skonczyl swoj zywot. Nie wiem zobacze wymienie a jak znow to samo bedzie to podjade do kogos kto sie bardziej zna

2

Kwestia godzin

0

Co może być powodem że wyjątkowo szybki zjechały mi się klocki hamulcowe w samochodzie ? Z przodu mam od pol roku i jest git z tylu 2 msc i juz do wymiany. Nie były może najwyższych lotów ale aż tak szybko. Kilometrów nie wiem ile zrobiłem ale dużo nie jeżdze. Klocki były ATE czyli chyba nie najgorsze.

47

https://x.com/twitter/statuses/944848951282360320 Celebracja Messiego z trybun. Bajka.

0

A masz może link do nich. Nie moge znaleźć

0

Dzieki. Visca el Barca!!!

0

Jest gdzieś już jakiś skrót pl?

2







Na Santiago Bernabeu, święto. Katalonia,

Katuje Real,swego największego wroga.

Wysokie Tętno, podniosły nastrój, Blaugrana, nasza kochana,tych jedenastu bohaterów wychodzi na plac.

Czemu nie ? ośmieszmy Real jeszcze raz.

Co to znaczy grać piłką ? grać w dziada ?

Dziesiątki podań, tysiące rąk, bijących brawa.

Piłka jak po sznurku, to nasz styl, niech biali biegają za nią, niech ronią łzy.

W końcu Messi złamie szyk obronny, zdejmie pajęczynę, jak żywy pomnik.

Jak Johan Cruyff pociągnie wózek znów, armia Ernesto Valverde święci triumf

Viva Barca, niezwyciężona, dumna Katalonia, nikt nas nie pokona.

1

Jestem w niebie?
Żądali szpaler
Żądał mów mi królu
Jaki ten król nagi!!!
Znów hhahaha
I to u siebie znów!!!!
hahahaha
Visca el Barca y Visca Catalunya
Dla jednych hobby dla nas sens życia- fanatyzm nie zna słowa granica!!!

0

Ogólnie za nim nie przepadam ale uwielbiam słuchać tego przed klasykiem

1

Nie wydaje wam się że godzina meczu może mieć negatywny wpływ na jego jakość?

0

Jednak niektórzy to mają nieźle w głowie.

0

23h i 50 minut

58

Widziałem komentarz kibica Realu , że Neymar byłby godnym zastępcą CR7 tylko brakuje mu troche skromności:)

0

świetne. Piłkarska Wigilia od Dissa:)

Kochajmy się tak jak Perez Karima:)

0

a jak kupilem na ipli to na eleven nie odpale tego?

0

Proponuje grupę na fb Co do zmiany? Tam jest tego pełno .

0

A ogólnie opłaca się grać? Ile trzeba wygrać żeby chociaż wejściowe się zwróciło?

0

A jest gdzieś jakoś wyszczególnione co się dostaje za każdą wygraną? Czy to jest losowe jezeli chodzi o paczki i hajs

0

Jak nagrody z Drafta w nowej fifie? Opłaca się grać?

6

Ale to by było piękne. Real prosi się o szpaler. Ronaldo każe mówić do siebie królu a tu pyk Barcelona by ich pocisnęła dobrze w tym Messi w głównej roli. Bym się śmiał jaki ten król nagi.

1

Też miałem zamiar pić bo niby takie zdrowe itp ale odpuściłem ten smak. Nawet smakowe.

9

Musi mieć opiekuna na piśmie:) Może ktoś stąd by jechał i może się podpisać jako opiekun . Ja miałem taki pierwszy wyjazd do Kijowa. Na forum fcbpl znalazłem opiekuna. Z drugim razem to samo to stuttgartu.

0

Może ktoś pomoże. Od dwóch dni nie działa mi apka na telefonie od Fify. Pokazuje sie okienko do podania hasła EA ładuje i komunikat że serwery niedostępne. Spróbuj ponownie i tak cały czas.

43

Za mocna liga u nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?