szoch6
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jak kolega niżej pożałujesz:) Ja z dwa tygodnie pierwszy raz gralem bo zazwyczaj nie mam czasu w week i powiem ci ze to tryb dla masochistów i ludzi którzy nie mają żadnych obowiązków. Nie dość że walczysz z graczem to jeszcze z samą grą. Tyle czasu i nerwów a z paczek przeważnie jakieś badziewie. Gdyby chociaż zmniejszyli ilość meczy to jeszcze. Tak z 40 na 30.
1
Co chwile tylko widzę komentarze że coś się ruszyło. Blisko pozyskania Cou czy Griezman. Ile można? Jeszcze się nie nauczyliście że to kwestia godzin:)?
0
Tylko słyszałem że do chodzenia to jeszcze ok ale biegania czy jazdy na rowerze to już średnio.
0
Czy ktoś używa maski antysmogowej przy jeździe na rowerze? Jeżdże codziennie do pracy i mysle czy sobie nie kupic . Takie powietrze w naszym pieknym kraju ale czy to dziala czy da sie w tym jezdzic. Jak to wygląda?
2
Captain Tsubasa powraca. Prawdopodobnie juz w kwietniu bedzie reboot.
0
No to musze poszukac pudelka z kodem
0
Nie. Wersje pudełkową i logowałem sie przez social. Tylko teraz nie mam napedu i chcialem pobrac przez social club
1
Może ktoś zna problem. Miałem kiedys GTA5 na kompie. Próbuje ponownie zainstalować Social Club żeby pobrać gre i nie jestem w stanie tego zrobić. Aplikacja niby się instaluje ale nigdzie jej nie ma. Ktoś wie o co chodzi?
2
Jak na hiszpański całkiem spoko. Kup Bakambu IF. Na obrone za Gimeneza Varana Też próbowałem coś skleić z hiszpańskiego ale ciężko było tym rywalizować z innymi którzy mieli np angielska i skleiłem sobie taką hybrydę. Świetnie sie nimi gra https://zapodaj.net/7ccffcfb15aca.png.html
8
Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają:) Pewnie wiele zależy od tego kto gdzie mieszka i w jakiej branży robi więc pytanie takie troche bez sensu.
0
No ja tam mniej więcej ogarniam sprawę. Tylko nigdy w karcie nie wymieniałem i taka mała niepewność a szkoda było by uszkodzić tak drogiego komponentu. Właśnie przeglądam neta w tej sprawie.
0
Bo tą mogłem kupić po taniości:) Dla mnie to nie problem że się grzeje bardziej byle by nie przesadnie żeby się nie uszkodziła. No tak jak mówie na takim obciązeniu mam 85-87C. W sumie za bardzo nie sprawdzałem wcześniej jak to wyglądało z temperaturą. Ostatnio zauważyłem że chyba głośniej chodzi ale czy temperatura się zmieniła znacząco to nie wiem. Karta troche ma to nie zaszkodzi wymienić jej paste i termopady. Gorzej raczej nie bedzie.
0
Podobno referencyjne lubią się bardziej grzać. Co do przepływu powietrza w obudowie to ciężko stwierdzić czy coś się zmieniło bo wszystkie wiatraczki działają tak samo. Syfu jakiegoś nie ma. Nie wiem czy tak nagle zaczęła grzać często nie sprawdzałem temp. Tak czy inaczej chyba przydaloby się wymienić pastę i termopady.
0
Mam pytanko.
Posiadam kartę 980 gtx referencyją i ostatnio wydaję mi się dość głośno pracować. Głośniej niż dotychczas. Sprawdziłem temperaturę przy obciążeniu 100% i wiatrakach 100% i wynosi ona 85-87C. Czy to nie za dużo? Według Nivida max to 98C ale tak czy inaczej wydaje mi się sporo. W sumie nie wiem ile wcześniej było. Jeżeli to dużo czy jest sens wymieniać pastę termo? Ogólnie też nigdy nie wymieniałem na karcie a nie mogę znaleźć na necie jak to wygląda w tym modelu a szkoda było by coś zepsuć w takim sprzęcie.
0
Ten mit już też obalony. Chyba tylko i wyłącznie kwestia szczęścia. Ja też na razie tylko Reus i Lacazette więc szału nie ma.
0
Podziwiać poziom herezji na tej stronie:) gorzej jak co niektórzy się logują żeby prowokować
0
Ja za to bana dostałem . Równi i równiejsi:)
0
No kto jak woli:) w sumie jest sens w tym co robisz . Zależy jak kto gra. Co do skrzydła prawego polecam na zmiane właśnie Gelsona Martinsa na podmeczonego rywala. Kozacko się nim gra.
0
A nie lepiej zamienić ich stronami? Sam mam taki napad LF,ST i RF. Dembele wydaje się szybszy i zwrotniejszy ale jak będziesz grał przeciw angielskim składom to słaby fizycznie .
0
Ja gram nim na RF gra się nim świetnie . Brakuje mi troche takiej szybkości czy zwinności w dryblingach jak ma Gelson Martins ale znów lepszy fizycznie niż Dembele polecam.
0
Siostra Neymara ma urodziny więc może być różnie.
0
Wykupiłem Eleven na Ipli to nie ma opcji HD? Bo tak średnio to wygląda.
0
Też jestem zdania że akurat wczoraj zagrał nieźle. Największy problem to on ma z przyjęciem piłki jak na ten poziom . Tym samym traci czas i później jest problem z odwróceniem się lub dobrym i szybkim odegraniem. Dziwi mnie jak piłkarz na tym poziomie może mieć takie problemy z przyjęciem.
1
A na internetach wszyscy Ronaldo , Ikony itp
1
Cały czas mnie zastanawia jak ludzie trafiaja lepszych zawodników w tych paczkach w FUT-a. Tyle tego jest na internetach a ja w tym roku się trochę uwziałem i też robie pierwszy raz te sbc i stałe i czasowie i za SB gold3 badz silver1 i FUT champions 3 razy bo nie mam czasu za bardzo w week i na tyle paczek co miałem i to nie raz te lepsze Mega Packi itp to tylko Lacazette i Reus a odkadad gram w Fife od kilku lat to nic lepszego niż ten poziom. Nie rozumiem tego. Może paczki za FIFA POINTS są lepsze.
29
To się nazywa mieć dylemat:)
0
Tak patrze da francuskich zawodników. Oni na mundial mogli by spokojnie wystawić dwie jedenastki na podobnym poziomie.
1
No po meczu Barcy z PSG wiem że nie ma rzeczy niemożliwych. Jak będzie z 2-0 to moze popatrze.
1
Mam podobnie. Choćby mecz o pietruszkę ale jak mam możliwość obejrzenia to oglądam popatrzeć jak sobie radzą.
1
A to nie jest mecz o pietruszke?