0

PS4 nagle przestał mi się łączyć z siecią 5ghz. Wie ktoś co może być przyczyną? Mam komunikat że sygnał prawdopodobnie jest za słaby . Sygnał się nie zmienił . Inne urządzenia działają dobrze na tej sieci. Wolałbym ponownie do niej wrócić bo jednak stabilniejsza niż 2.4ghz

0

A kto w środku?

0

No ja też tylko na klasie światowej. Czasem i na tym poziomie się mecze aż w dogrywce zależy od meczu. Na wyższym poziomie to już w ogole może być problem.

0

A potem się dziwią czemu ludzie nie przepadają za policja. Bo kojarzą się tylko z kłopotami.

0

Kolego ja tydzień temu byłem u siebie na wsi na week i w biały dzień dostałem mandat za chodzenie nie po tej stronie ulicy.

0

Tu ciężko mieć taktyke. To i tak nieźle . Z tego co widzę czym dalej do premiery tym coraz trudniej. Granie z botem troche zniechęca. Ja nabiłem złoto jeden i takie badziewie w paczkach. Kolega srebna 2 i martiala trafil. Odechciewa sie grac

0

Jaka formacja grasz że wkomponowales martinsa do hiszpanskiej?

0

Ogólnie opłaca się robić te zadania sbc czy zależy od farta? Nagrody za nie nie są wymienne?

0

W sumie mam hajs na semedo to chyba biore bede mogl mieszac te sklady troche.

0

Jak na razie gra mi sie nim lepiej niz hiszpanskim dlatego kombinuje w hiszpanski z formacjami teraz . No powiem ci ze portugalski kozacki i tani. Bruma drozszy ale to tridente z przodu ma takie skille ze glowa mala, Martins w szczegolnosci. W srodku pizzi swietne strzaly. Keita ogolnie dobry. Danilo Perreira na cmd robi robote. Z prawej drugi perreira szybki dobry. W srodku ruben semedo i felipe jak dla mnie spoko i po lewej grimaldo ktory tez dobry szybki plus rui patricio na bramce. W hiszpanskiej marzy mi sie z prawej semedo i dembele.

0

Do shamelles sie zbieram. Nie lubie tylko zaczynac seriali które już maja za soba wiecej niz 3 sezony. Duzo nadrabiania.

1

Polecam rafinhe i viera. Dobrze sie nimi gra. Poza tym tez gram hiszpanskim i reszta to. Nacho, gaya, gimenez, de marcos, paulinho, bakambu, ben yedder, asensio. Na lawie deuloefu, vela, rodigo i paru innych. Korzystam w zaleznosci od formacji. Drugi sklad portugalski. Ze swietnym pizzi w srodku, keita, doumbia, martins, bruma, danilo i ricardo perreira i grimaldo.

0

Właśnie ten black mirror to mi średnio podchodzi tak co jakiś czas oglądam jakiś odc i jakoś średnio mi sie podoba.

0

o Gomorra kozacka więc można sprawdzić. Nowy sezon chyba ma jakoś być gomorry

1

O właśnie Banshee słyszałem że dobry

0

Poważnie czy sie nabijasz?

0

Ktoś poleci jakiś fajny serial bo ostatnio nie mam co oglądać a nie chce marnować czasu na coś słabego.

Troche już obejrzałem http://www.filmweb.pl/user/szoch6/serials .

Ten polski Wataha daje rade? Albo ten nowy opwowieści podręcznej? Myślałem też nad rivedale? Pakt?

0

Gościu ma wiedzę ale jego nastawienie Real- Barca to stan umysłu.

0

Ktoś robił ostre marynowane papryczki? Chce się za zabrać ale nie wiem jak.

0

Chelsea zaczyna prowadzic z wieksza przewaga

0

Przeciez Marca napisała że Ronaldo ponownie nie zawodzi

35

Przeczytane w komentarzach:
Lewy, Neymar wychodzą z chorymi dziećmi.
Messi bierze niepełnosprawną drużynę na mistrzostwa

1

Ta na samym początku osiąga poziom boski gdzie nie wiele brakuje mu do Berusa a potem potrafi walczyć z Kurlianem na tym poziomie. Ogólnie brakuje mi przechodzenia po kolei poziomow. Taka prawda zwykle ssj1, 2 i 3 były najlepsze, a tu ich nie używają. Freza to najlepsze cos spotkało tą serie jak dla mnie.

4

Ogólnie jest spoko. Tylko brakuje mi tam różnicy poziomów. Zostało to całkowicie zatarte.

1

Syria słupek w ostatniej minucie ale pech.

0

Przepisy jako tako znam ale kto chodzi po wsi ulica wewnetrzna. To nie jakaś główna z pasami itp po tej stronie co trzeba. Kazdy chodzi jak chce. Mialem ochotem powiedziec co o nich mysle ale moglo to sie skonczyc wiekszym mandatem wiec odpuscilem. Dostalismy kazdy 50 zl i jeszcze chamsko pytali czy nie wiecej. Brak slow. Huk z ta kasa ale kurna za co. Szkoda ze nie dadza za to ze oddycham nie po tej stronie.

5

Powiedzcie jak człowiek ma szanowac policje. Jak potrzebujesz pomocy to jej nie ma. Oni sa tylko po to zeby wlepic mandat za co sie da. Dzis szedlem sobie z dwoma kolegami po wsi i dostalismy mandat za chodzenie niewlasciwa strona jezdni. No smiech na sali. Jakimi trzeba byc ....

1

Rodrigo polecam

0

Dwie strony przejrzane na szybko i tylko Argentyna i Messi nie ma innych tematów?

0

No to nieżle się załatwiłeś. Dzieki za przestroge.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?