szoch6
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PS4 nagle przestał mi się łączyć z siecią 5ghz. Wie ktoś co może być przyczyną? Mam komunikat że sygnał prawdopodobnie jest za słaby . Sygnał się nie zmienił . Inne urządzenia działają dobrze na tej sieci. Wolałbym ponownie do niej wrócić bo jednak stabilniejsza niż 2.4ghz
0
A kto w środku?
0
No ja też tylko na klasie światowej. Czasem i na tym poziomie się mecze aż w dogrywce zależy od meczu. Na wyższym poziomie to już w ogole może być problem.
0
A potem się dziwią czemu ludzie nie przepadają za policja. Bo kojarzą się tylko z kłopotami.
0
Kolego ja tydzień temu byłem u siebie na wsi na week i w biały dzień dostałem mandat za chodzenie nie po tej stronie ulicy.
0
Tu ciężko mieć taktyke. To i tak nieźle . Z tego co widzę czym dalej do premiery tym coraz trudniej. Granie z botem troche zniechęca. Ja nabiłem złoto jeden i takie badziewie w paczkach. Kolega srebna 2 i martiala trafil. Odechciewa sie grac
0
Jaka formacja grasz że wkomponowales martinsa do hiszpanskiej?
0
Ogólnie opłaca się robić te zadania sbc czy zależy od farta? Nagrody za nie nie są wymienne?
0
W sumie mam hajs na semedo to chyba biore bede mogl mieszac te sklady troche.
0
Jak na razie gra mi sie nim lepiej niz hiszpanskim dlatego kombinuje w hiszpanski z formacjami teraz . No powiem ci ze portugalski kozacki i tani. Bruma drozszy ale to tridente z przodu ma takie skille ze glowa mala, Martins w szczegolnosci. W srodku pizzi swietne strzaly. Keita ogolnie dobry. Danilo Perreira na cmd robi robote. Z prawej drugi perreira szybki dobry. W srodku ruben semedo i felipe jak dla mnie spoko i po lewej grimaldo ktory tez dobry szybki plus rui patricio na bramce. W hiszpanskiej marzy mi sie z prawej semedo i dembele.
0
Do shamelles sie zbieram. Nie lubie tylko zaczynac seriali które już maja za soba wiecej niz 3 sezony. Duzo nadrabiania.
1
Polecam rafinhe i viera. Dobrze sie nimi gra. Poza tym tez gram hiszpanskim i reszta to. Nacho, gaya, gimenez, de marcos, paulinho, bakambu, ben yedder, asensio. Na lawie deuloefu, vela, rodigo i paru innych. Korzystam w zaleznosci od formacji. Drugi sklad portugalski. Ze swietnym pizzi w srodku, keita, doumbia, martins, bruma, danilo i ricardo perreira i grimaldo.
0
Właśnie ten black mirror to mi średnio podchodzi tak co jakiś czas oglądam jakiś odc i jakoś średnio mi sie podoba.
0
o Gomorra kozacka więc można sprawdzić. Nowy sezon chyba ma jakoś być gomorry
1
O właśnie Banshee słyszałem że dobry
0
Poważnie czy sie nabijasz?
0
Ktoś poleci jakiś fajny serial bo ostatnio nie mam co oglądać a nie chce marnować czasu na coś słabego.
Troche już obejrzałem http://www.filmweb.pl/user/szoch6/serials .
Ten polski Wataha daje rade? Albo ten nowy opwowieści podręcznej? Myślałem też nad rivedale? Pakt?
0
Gościu ma wiedzę ale jego nastawienie Real- Barca to stan umysłu.
0
Ktoś robił ostre marynowane papryczki? Chce się za zabrać ale nie wiem jak.
0
Chelsea zaczyna prowadzic z wieksza przewaga
0
Przeciez Marca napisała że Ronaldo ponownie nie zawodzi
35
Przeczytane w komentarzach:
Lewy, Neymar wychodzą z chorymi dziećmi.
Messi bierze niepełnosprawną drużynę na mistrzostwa
1
Ta na samym początku osiąga poziom boski gdzie nie wiele brakuje mu do Berusa a potem potrafi walczyć z Kurlianem na tym poziomie. Ogólnie brakuje mi przechodzenia po kolei poziomow. Taka prawda zwykle ssj1, 2 i 3 były najlepsze, a tu ich nie używają. Freza to najlepsze cos spotkało tą serie jak dla mnie.
4
Ogólnie jest spoko. Tylko brakuje mi tam różnicy poziomów. Zostało to całkowicie zatarte.
1
Syria słupek w ostatniej minucie ale pech.
0
Przepisy jako tako znam ale kto chodzi po wsi ulica wewnetrzna. To nie jakaś główna z pasami itp po tej stronie co trzeba. Kazdy chodzi jak chce. Mialem ochotem powiedziec co o nich mysle ale moglo to sie skonczyc wiekszym mandatem wiec odpuscilem. Dostalismy kazdy 50 zl i jeszcze chamsko pytali czy nie wiecej. Brak slow. Huk z ta kasa ale kurna za co. Szkoda ze nie dadza za to ze oddycham nie po tej stronie.
5
Powiedzcie jak człowiek ma szanowac policje. Jak potrzebujesz pomocy to jej nie ma. Oni sa tylko po to zeby wlepic mandat za co sie da. Dzis szedlem sobie z dwoma kolegami po wsi i dostalismy mandat za chodzenie niewlasciwa strona jezdni. No smiech na sali. Jakimi trzeba byc ....
1
Rodrigo polecam
0
Dwie strony przejrzane na szybko i tylko Argentyna i Messi nie ma innych tematów?
0
No to nieżle się załatwiłeś. Dzieki za przestroge.