0

Właśnie słyszałem ze oliwka daje rade:)

3

1 i 2 podobnie. Trójka według mnie już słabsza.

1

Trzeba walnąć tak zwanego klina taka prawda.

0

Poważnie. Z tego co widzę na necie jest wiele opinii odnośnie używania inny preparatów.

0

Czym najlepiej smarować łańcuch rowery? Czy tylko specjalnie przygotowane do tego oleje smary czy też są inne sposoby jeżeli chodzi cena a jakość smarowania?

0

W sb jadę w okolice Zakopca na długi week i nagle strzelił mnie piorun że mecz jest w niedziele. Lekka panika gdzie mecz obejrzę. Zna ktoś jakieś miejsce w Zakopanym lub okolicy gdzie można obejrzeć derby i napić się piwa.

7

Dlaczego Realu Madryt nigdy nie spotka przypadek Neymara?

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=75382

Dobry artykuł na stronie białych. Polecam.

0

W Barcelonie pewnie wielu go pokochało, niestety Ney bardziej kocha pieniądze.

0

Hajs mu wynagradza to uczucie. Każdy ma swoje priorytety. Myśle że jakby mu Legia dawała jeszcze więcej czy Burkina Faso i inne zadupia to też by tam poszedł.

0

Online także? Rozumiem że to działa tylko na wersji cyfrowej?

0

To może podepnę się do tematu. Jakbym sobie kupił z kolegą gierkę na spółkę. Dalibyśmy ją na dwóch profilach i ten jeden byłby udostępniony dla drugiej osoby to czy moglibyśmy we dwóch grać w tą grę?

0

Dzieki za info to tak zrobie, Jutro podjade do mechanika zeby zamowil czesci i umowie sie na wizyte w tej sprawie. Tym bardziej ze planuje sobie pojechac na dlugi week w gory wiec tym bardziej trzeba to ogarnać. A wiecie mniej wiecej jaki koszt ustawiania zbieznosci?

0

Pytanko mam. Posiadam Toyote Corolle e12 z 2002r. no i coś zaczęło stukać z prawej strony podczas wolnej jazdy na wybojach. Doszedłem do wniosku że to drążek . Mechanik to potwierdził przy czym dobrze było by wymienić od razu tuleje i sworznie . Pytanie moje jest takie czy z czymś takim jak tylko stuka można jeszcze jeździć jakiś czas czy lepiej nie ryzykować?

2

Ale samo to że on ma tak niską klauzule woła o pomstę do nieba. Prawie każdego z wyższej półki spokojnie na to stać.

0

Może ktoś się z tym spotkał tutaj. Odpalam wczoraj Battlefielda 1 a tutaj że gra jest w trybie offline i nie mogę się połączyć z siecią mimo to że Origin normalnie jest online. Wczoraj miałem też aktualizacje Origina może jest to z tym powiązane. Ktoś się z tym spotkał? Co mogę zrobić?

1

Wystarczylo dac taka jaka Real daje swoim nowym zawodnikom np 500mln i po sprawie.

2

Ale bede sie smial przez lzy jak psg zabierze nam Neymara a barca nie moze im Verrattiego to pokaze kolejna ulomnosc tego zarzadu

1

Jeżeli to będzie prawda to sprawdzi sie powiedzenie że Brazylijczycy kochają futbol ale jeszcze bardziej pieniądze. Wiadomo po by tam szedł . Przecież nie dla pucharów. PSG + LM = 0 pucharów.

5

Nie wiem czy to było ale nie każdy w sumie mógł wiedzieć.

Barcelona zakończyła sezon z przychodem 708mln euro co jest świetnym wynikiem. Niestety tylko 18mln euro zysku z tej kwoty. Z czego 66% to pensje zawodników. Ciekawe ile % to sam Messi. Może będzie koło 5.

Podsumowując zarabiamy nieźle ale rozdajemy takie pensje że nie ma na nowych klasowych zawodników.

3

Xiaomi Mi5 serdecznie polecam.

0

Na ten moment promocji za bardzo nie ma ale można kupić na allegro nowe bądź używane w dobrych cenach. Ja tak zrobiłem kupiłem używane z 3 grami i wszystko w stanie idealnym z półtora roczna gwarancja za niezla cene. Co do promocji proponuje obserwować stronę pepper.pl . Potrafią pojawić się świetne oferty z zagranicznego amazona a także i z danej okolicy.

0

Jeszcze są monety chyba za twój poziom w fifie z które możesz kupować różne bonusy jak np dodatkowy hajs w FUT przez kilka meczy itp.

0

Jak w tym roku kupie nową fifę na ps4 a zawsze grałem na pc to nie otrzymam żadnych bonusów w żaden sposób jak to bywało przy kupowaniu kolejnych części na pc?

13

Od czasu do czasu lubię sobie wejść na stronę białych zobaczyć co słychać w obozie rywali i wiecie co? U nas też się różni ludzie trafiają i różne posty bardzo subiektywne ale tam wystarczy spojrzeć tylko na pierwszy z brzegu i człowiek się zastanawia co oni tam biorą. Spojrzałem na pierwszy post pod wywiadem z Pique

– Cristiano Ronaldo wygrał Ligę Mistrzów i ligę, dlatego jest faworytem do zdobycia Złotej Piłki. Messiego uważa się za najlepszego gracza w historii, a są jeszcze inne opcje. Zobaczymy.




2017.07.13, godz. 15:47, maciek90ldz

Ronaldo oraz cała swoją karierę robił wszystko. Drybling, sztuczki, strzały z dystansu, rzuty wolne, główki, teraz przekształca się bardziej w snajpera a Messi przez całą swoją karierę kończy się na tym że dobrze drybluje używając balansu ciała co jest łatwe dla niższych piłkarzy i poprawił strzały z rzutów wolnych gdzie na początku do pięt nie dorastał Ronaldo.

Bramki które strzelał Ronaldo to Messiemu do dzisiaj śnią się po nocach że takie by chciał a sam Cristiano kilka ładnych bramek po dryblingu strzelił.

Taka moja imię i mimo że uważaj że Messi jest świetny to jest taki trochę monotonny w tym wszystkim i nie zaskakuje niczym nowym.

Ronaldo co chwila potrafi pokazać coś nowego że szczęka opada i koniec końców moim zdaniem Ronaldo to najlepszy piłkarz w historii który wygrał też turniej z reprezentacją a Messi jest w top 5.

0

Dzięki wielkie przyda się. Ogólnie mam toyote corolle e12 1.4 benzyna 2002r i tak się rozglądam za cenami filtrów tarcz czy klockow np bo w najblizszym czasie musze wymienic.

0

Z jakich sklepów korzystasz?

0

No jak w sklepie podam VIN to wiadomo że powinno być ok. Ale jak chce sobie kupić coś przez neta np jak na tej stronce co podałem link, tam nie ma chyba mozliwosci podania VIN i nie wiem jak to wtedy wygląda z dobieraniem czesci

0

Może ktoś podpowie. Od razu uprzedzę że nie jestem znawcą motoryzacji i to moje pierwsze auto więc proszę o podpowiedź. W jaki sposób najlepiej sprawdzić jakie części zamienne itp będą na pewno pasować do naszego auta? Wiadomo że na internecie można kupić często taniej i jest większy wybór niż w sklepach stacjonarnych? Jak szukać i gdzie?

Znalazłem taką stronkę http://www.auto.pl/ . Ktoś korzystał? Czy po samym modelu roczniku i silniku możemy takie informacje uzyskać. np jaki filtr oleju, powietrza tarcze klocki hamulcowe itp.

0

Obyś miał racje. Bo w kogo jak w kogo ale w niego to słabo wierze. Tym bardziej co pokazał na pucharze konfederacji.

0

Myślisz że nawet z Gomesa jest w stanie wyciągnąć dobrego piłkarza?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?