szoch6
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko czasem jak ma sie pecha moze pojsc to do sadu a potem dodatkowa oplata. Moja siostra tak miala.
0
Legitymacja szkoly policealnej cosinus gdzie jest sie tak zwanym sluchaczem uprawnia do znizki w ztm w Warszawie do 26 roku zycia? Bo slyszalem od znajomych ze z tym roznie bywa . Nie jedna osoba dostala mandat mimo takiej legitymacji kanar mowil wtedy ze do 21 roku zycia. Ktos cos wie? Podobno zalezy od kanara a potem ciezko sie odwolac jak juz ci da mandat.
0
Resident nowy genialny. Troche koncowka mnie zawiodla.
0
Dla mnie arcydzielo. Tez zaczalem drugi raz co mi sie nie zdarza. Polecam trylogie Mass Effect
0
Co do tej darmowej komunikacji w Warszawie ponownie to skad to info? Bo nic nie moge znalezc.
1
Co zmieni 1 dzien w miesiacu darmowej komunikacji tym bardziej ze informuja o tym w taki sposob badz tak pozno ze nikt w sumie o tym nie wie.
0
Piekna i zabójcza
0
Ludzie rządzący
10
Nasz kraj taki piekny . Czlowiek chce forme zrobic i kondycje to nie moze isc pobiegac bo stezenie smogu ponad 700% i jak tu zyc Pani Premier.
0
Wiecie gdzie mozna jeszcze kupic maski przeciwsmogowe do biegania oprocz rzmask bo tutaj co wiecznie niedostepne od jakiegos miesiac. Tylko zeby w podobne cenie bo po 300 zl to tez znalazlem. Chialbym za max 150.
0
Lucho won to bylo juz kilkakrotnie i osobiscie tez mam zdanie ze potrzebny nam inny trener z jajami , z pomyslem , ktory zyje na lawce a nie przyspawany do lawki lucho bez pomyslu bez zycia polegajacy na indywidualnosciach.
0
Od dawna mam takie zdanie. Trener bez pomysłu . Wyniki zespołu przeważnie zależne od MSN trener nic nie ma do powiedzenia. Tylko niezrozumiałe stawianie ciągle na gomesa i roberto
0
Mam . Model U2515H Dell. Zastanawia mnie to ponieważ nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia ale jak na kompie teraz odpale gre FHD ( ostatnio np wieska) to wyglada to wedlug mnie o wiele gorzej niz jak kiedys gralem na starym monitorze gdzie natywna rozdzielczosc to FHD ale to moze kwestia tego ze sie przyzwyczailem do WQHD. Przyjdzie konsolka to sie sprawdzi.
0
Mam takie pytanko. Zakupilem sobie ps4. Czekam az przyjdzie tyle ze na razie jeszcze nie mam tv pod konsole i tak sie zastanawiam czy da rade podlaczyc do monitora od pc i czy ma to sens. Monitor 25 cali rozdzielczosc natywna 2560x1440. Tak na logike wydaje mi sie ze gry beda gorzej wygladac niz na tv FHD na monitorze gdzie rozdzielczosc natywna jest wieksza. Ma ktos na ten temat jakies opinie ?
0
Mam pytanie odnosnie internetu . Posiadam neta z UPC modem connect box karte sieciowa edimax ew-7612pin i ostatnio bardzo wolno net dziala. Router dziala w czestotliwosciach 2,4ghz i 5ghz . Karta powinna obslugiwac 5ghz ale za nic nie moge tego ustawic. Jak wylacze 2,4 to nie mam neta na kompie a na telefonie smiga jak glupi.
0
Osobiscie korzystam z aplikacji sopcast lub acstream. Linki biore z ich funpage na fb. Niestety tam najczesciej sa linki po rusku ale czesto tez angielski hiszpanski . Jakosc zalezy od linkow i naszego lacza ale przewaznie jest bardzo dobra. To jest darmowe. Jezeli chce PL to korzystam z ich stronki sopcasthd.tv . Tutaj juz trzeba zaplacic np 3 zl za 3 dni . Mamy przewaznie pl . Z jakoscia roznie bywa. Przewaznie jest w miare dobrze. Nie zawsze stabilnie zalezy od rangi meczu. Przewaznie wszystko ok.
0
musi byc pl czy jezyk nie ma znaczenia?
0
Real robi taką awanturę z tego że im mecz przełożyli , strasznie bym się uśmiał gdyby odpadli z Napoli i nagle się okaże że mają bardzo dużo czasu żeby zaległ mecz rozegrać.
0
Mam taki problem . Musialem formata zrobic i teraz probuje odpalic origin i non stop tlyko sie kolko ladowania kreci i nic wiecej. Co z tym mozna zrobic?
0
Na razie to oni sa liderem wiec nie ma powodow do smiechu.
0
Co ten Vidal musi jeszcze zrobic zeby grac w 1 skladzie ? Na ten moment jest o wiele lepszej formie niz Roberto.
0
Sprawdzajac wszystko tez mi sie wydaje ze dysk tlyko dziwne ze w sumie jego diagnostyka przez hd tune przechodzi w porzadku . No to trudno musze sie przemeczyc kilka dni bo drugi dysk najwczesniej bede miec w poniedzialek. Zauwazylem tez ze dosc glosno chodzi wiec w sumie racja ze to moze byc to.
0
Co moze byc powodem ze losowo nawet co kilka dni niezaleznie od tego co robie na kompie tak jabky wszystko zwalnia co jakis czas. Kursor myszki nawet jakby sie przycina przez chwile i dzwiek i to losowo czy gra czy przegladarka itp a czasem caly dzien wysztko ok. Sprawdzilem temperatury sa ok. Obciazenie dysku cpu tez. Dysk HD Tune przetestowalem nie ma bad sectorow SMART ok tylko sa spadki transferu nagle i dosc bolesne ale to nie zawsze jest taki wynik bo robilem to wtedy kiedy wlasnie problem wystepowal i wtedy gdy wszystko dzialalo ok. No i juz nie wiem co robic . Sterowniki niektore tez przeinstalowalem od grafy dzwieku kontroler od dysku to chyba chipset i wszystkie sa aktualne. Skanowalem kompa malwarebytes i combofix nie pomoglo. Chyba tylko format lub wymiana dysku? Czy moze byc cos jeszcze?
0
Jak wlacze filmik na youtube srednio mam 20-30% cpu
0
Sprawdze ale to nawet muzyka z otwarzacza offline czy tez komentarz w fifie wczoraj nie to ze z przegladarki. Sprawdze wieczorem i dam znac.
0
Mam win 7 i wylaczone uptade bo synchost mi procek obciazal. Wydaje mi sie ze procek pracuje normalnie bo przeciez taka gierka jak watch dogs 2 nie dziala by mi tak dobrze gdyby procek dzialal na 100% ale oczywiscie sprawdze to w domu zeby sie upewnic.
Opera i Chrome
0
Sprawdze to ale obstawiam ze komp badz software poniewaz gdy nic na kompie nie robie a muzyka sobie leci to jest ok a wystarczy ze przegladarke uzywam i juz sie zacina .
0
No powiem ci ze to nie jest najlepsze wyjscie. Moze najnowszy nie jest ale daje rade jak na razie:
i5 4570
980gtx
16 gb ram ddr3
0
Mam taki problem moze ktos sie z czyms takim spotkal. Dzwiek w kompie zaczal mi tak jakby sie przycinac przeciagac w szczegolnosci jak cos robie na komputerze albo podczas grania i to tak nagle zaczelo wystepowac. Reinstalacja driverow nie pomogla. Przepiałem glosniki do karty dedykowanej ktorej w sumie nie uzywalem wczesniej i problem wystepuje o wiele rzadziej i w sumie na razie tlyko w fifie zauwazylem ale jest. Skanowalem kompa tez nic nie pomoglo. Ktos sie z tym spotkal?
Czytalem ze to w sumie moze wszystko powodowac ten problem .
0
Tylko wlasnie nie jestem bezrobotny wiec musze odplatnie albo poczekac jak bede:) . Tak chcialem na przyszlosc bo mysle o zmianie pracy byc moze w tym kierunku jezeli nie znajde nic innego. No wlasnie widze ze cena sie wacha miedzy 400-600 i sie zastanawiam czy roznica tylko w cenie czy w czyms jeszcze.