0

Ile tak mniej wiecej kosztuje kurs na wozki widlowe? Patrze troche na necie ale te ceny sa bardzo rozne. Interesuje mnie Pruszkow okolice, ewentualnie Warszawa.

0

W sumie masz racje ale ciekawe jakbysmy grali z rywalem z najwyzszej polki czy bedzie tak samo.

0

Wlasnie mam z tym problem . Ostatnimi czasy obserwuje jakosc powietrza w moim miejscu zamiejszkania i staram sie nie wychodzic biegac jezeli jakosc jest zla, Gdy jest umiarkowana to juz wychodze bo i tak ostatnio rzadko biegam przez ten smog . Mysle o zainwestowaniu w rzmask bo pewnie sie przyda na dluzszy czas . Smog nie zniknie z roku na rok.

1

Dokladnie u nas czesto jest to samo. Wczoraj po meczu tez widzialem tu podniecanie sie tym ze Real przegral itp. Zajmijmy sie soba bo nasza sytuacja nie jest lepsza.

0

Oglądałem Autopsje. Polecam . Fajny film. Oryginalny

0

To chwila bo nigdy nie korzystalem z tego. Szkoda bo tam mialem tez cala lawke

0

Dziwne mi dziala. Zapisalem sklad wzialem share i to ten link nie wiem co zrobilem nie tak. Sprobuje inaczej

0

Dobry pomysl chyba sam z niego skorzystam. Ogolnie mam sklad z hiszpanskiej ligi ale z ben yeddera korzystam czesto i w sumie dobry pomysl martial i kante w tej sytuacji.

Ja mam taki składzik https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=dGo4qNnZnMsH7:FFA17PCC .

Jakies pomysly co mozna zmienic? Może zmieszac z pilkarzami z innych lig bo tutaj to juz chyba zostaja mi do kupienia same gwiazdy za gruby hajs.

4

Jak Real zagra bez Ronaldo to maja duze szanse na dobry wynik.

0

To jakdojade.pl to czesto nie wybiera najlepszych tras. Sam wiem po sobie. Jak zna sie troche miasto to mozna droge sobie skrócić w niektorych przypadkach jet to znaczaca roznica. Czesto sobie sprawdzam z ciekawosci to karze mi na o kolo jezidzc.

0

Probowal ktos skorzystac z uslugi playstation now w Polsce?

0

To by moze dalo rade . Komp jeszcze jako tako w miare jest ale jak czytam ile to kombinowania to chyba mi sie odechciewa

0

Dziala to sprawdzales? Musze obczaic jak to dziala?

0

Czy jest mozliwosc pogrania w God of War 1 i 2 na pc? Cos widzialem na ten temat.

2

Jak myslicie damy rade w koncu wygrac na tym przekletym dla nas stadionie?

10

Wiadomo ze Hiszpania:) Katalonia ---- Barcelona

0

O kurna kolego rzeczywiscie. Niezle. Powaznie to zauwazyles ogladajac?
No aktor jest swietny serial takze,

5

Kolego Online wymiata. Tyle zabawy . Rockstar co chwile daje darmowe DLC mniejsze lub wieksze . Świetna zabawa. Wiele trybow gier. Od zwyklych deatmatch , wyscigi do roznych oryginalnych trybow . Najwieksze DLC to hiest wspolnie z innymi organizujecie napady. Tego jest mnostwo nie da sie tego opisac tak w skrócie ale jak najbardziej polecam.

0

Można gdzieś na necie kupić fajny skórzany portfel Barcelony? Na allegro znalazlem tlyko jeden i to z zagranicy pewnie z chin to nie wiadomo ile bedzie szlo i czy przyjdzie a tak to wszedzie produkt niedostepny. Tak ciezko to dostac?

4

Dokładnie tez mam nadzieje ze zagra bo z nim druzyna gra o wiele gorzej.

2

Ogląda ktoś nowy Serial Taboo? Ciekaw jestem jak wasze wrażenia. Osobiscie mi sie bardzo podoba. Ma klimacik.

0

Jeszcze jego wczorajsze zachowanie przy karnym gdy rzucil pilka Vitolo. Żadnej kartki. Bardzo ciekawe jakby to bylo w przypadku innego pilkarza. Ostatnio pilkarze Barcy dostaja żółte kartki za samo gadanie.

1

To się nazywa wejście smoka:)

19

Kolego to byl sarkazm:) wiem ze z tresci to ciezko wywnioskowac ale taki byl tego zamiar:)

Na stronie białych nawet już to zauwazyli że Ronaldo tylko obniża poziom gry Realu i to jest właśnie dobre pytanie o te jego nagrody.

5

Kolego mowisz o pilkarzu ktory zgarnia wszystkie nagrody to jakies nieporozumienie to co mowisz:)

0

Tez wlasnie slyszalem takie rzeczy dlatego dopytuje no ale masz racje najlepiej w ZTM zapytac

0

Wie ktoś może czy legitymacja sluchacza szkoly policealnej np cosinus czy zak daje uprawnienia do ulgi w komunikacji miejskiej do 26 roku czy 21 ? Bo otrzymałem sprzeczne informacje.

0

Mozna gdzies obejrzec na necie?

0

No wlasnie w ogole nie wyszukuje a szukam na dana pozycje w danym wieku i o danych umiejetnosciach i nic. Przesle wieczorem jak bede w domu.

0

Moi scouci obserwuja tez inne ligi i u19 ale caly czas mam ze nikogo nie znaleziono? Cos trzeba ustawic kogo maja szukac czy powinni sami dawac znac ze maja kogos ciekawego? Czy szukaja tylko takich ktorych dalem jako cel? Ale tak czy inaczje powinno kogo znalezc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?